i-MSCP 1.3.x - en to cs_CZ translation catalogue (742 entries)

en:  Admin / Support / Open Tickets
cs_CZ: Admin / Podpora / Otevřené Tickety

en:  Wrong IP address.
cs_CZ: Špatná IP adresa.

en: %1$d / %2$d of %3$d</b>
cs_CZ: %1$d / %2$d z %3$d</b>

en: %1$d / %2$d of unlimited
cs_CZ: %1$d / %2$d z neomezeno

en: %1$d of %2$d
cs_CZ: %1$d z %2$d

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
cs_CZ: %1$d%% [%2$s z %3$s]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
cs_CZ: %1$d%% [%2$s z neomezeno]

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
cs_CZ: %1$s - (Verze: %2$s, Jazyk: %3$s)

en: %1$s / %2$s of %3$s
cs_CZ: %1$s / %2$s z %3$s

en: %1$s / %2$s of unlimited
cs_CZ: %1$s / %2$s z neomezeno

en: %1$s of %2$s
cs_CZ: %1$s z %2$s

en: %1$s of <b>unlimited</b>
cs_CZ: %1$s z <b>neomezeno</b>

en: %1$s you are now logged as %2$s
cs_CZ: %1$s právě jste přihlášen jako %2$s

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
cs_CZ: %1$s%% [%2$s z %3$s]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
cs_CZ: %1$s%% [%2$s z neomezeno]

en: %d %s remaining until account expiration
cs_CZ: %d %s zbývá do expirace účtu.

en: %d / unlimited
cs_CZ: %d / neomezeno

en: %d of %s
cs_CZ: %d z %s

en: %d strings translated
cs_CZ: %d řetězců přeloženo

en: %s / unlimited
cs_CZ: %s / neomezeno

en: %s account successfully deleted.
cs_CZ: %s účet úspěšně odstraněn.

en: %s doesn't exist or is empty.
cs_CZ: %s neexistuje nebo je prázdný

en: %s is not a valid i-MSCP language file.
cs_CZ: %s není platný jazykový soubor i-MSCP.

en: %s is not allowed as subdomain label.
cs_CZ: %s není povoleno jako označení subdomény.

en: %s of %s
cs_CZ: %s z %s

en: %s of unlimited
cs_CZ: %s z neomezeno

en: %s page
cs_CZ: %s strana

en: %s record
cs_CZ: %s záznam

en: (filtered from %s total records)
cs_CZ: (filtrováno z celkového počtu %s záznamů)

en: (usually named
cs_CZ: (obvykle pojmenované

en: A PHP extension stopped the file upload.
cs_CZ: Rozšíření PHP zastavilo nahrávání souboru.

en: A database update is available
cs_CZ: Je dostupná aktualizace databáze

en: A hosting plan with same name already exists.
cs_CZ: Hostingový plán se stejným názvem již existuje.

en: A new i-MSCP version is available
cs_CZ: Je dostupná nová verze i-MSCP

en: Access your domain statistics through the Web interface.
cs_CZ: Přístup ke statistikám domény přes webové rozhraní.

en: Access your files through the web interface.
cs_CZ: Přístup k vašim souborům přes webové rozhraní.

en: Access your mail through the web interface.
cs_CZ: Přístup k vaší poště přes webové rozhraní.

en: Account data
cs_CZ: Data účtu

en: Account limits
cs_CZ: Limity účtu

en: Account name
cs_CZ: Název účtu

en: Account overview
cs_CZ: Přehled účtu

en: Account summary
cs_CZ: Shrnutí účtu

en: Account type
cs_CZ: Typ účtu

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Action has been stopped.
cs_CZ: Akce byla zastavena.

en: Action has failed.
cs_CZ: Akce selhala.

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Activate this plugin
cs_CZ: Aktivovat plugin

en: Activated
cs_CZ: Aktivovat

en: Activated software
cs_CZ: Aktivovaný software

en: Activation email
cs_CZ: Aktivační email

en: Activation in progress...
cs_CZ: Probíhá aktivace...

en: Activation link expire time <small>(In minutes)</small>
cs_CZ: Aktivační link vyprší za <small>(minuty)</small>

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add FTP account
cs_CZ: Přidat FTP účet

en: Add Htaccess group
cs_CZ: Přidat Htaccess skupinu

en: Add Htaccess user
cs_CZ: Přidat Htaccess uživatele

en: Add SQL database
cs_CZ: Přidat SQL databázi

en: Add SQL user
cs_CZ: Přidat uživatele SQL

en: Add SSL certificate
cs_CZ: Přidat SSL certifikát

en: Add admin
cs_CZ: Přidat administrátora

en: Add custom menu
cs_CZ: Přidat vlastní menu

en: Add customer
cs_CZ: Přidat zákazníka

en: Add customer - Next step
cs_CZ: Přidat zákazníka - Další krok

en: Add domain alias
cs_CZ: Přidat alias domény

en: Add email account
cs_CZ: Přidat e-mailový účet

en: Add group
cs_CZ: Přidat skupinu

en: Add hosting plan
cs_CZ: Přidat plán hostingu

en: Add new IP address
cs_CZ: Přidat novou IP adresu

en: Add new protected area
cs_CZ: Přidat chráněnou oblast

en: Add new service port
cs_CZ: Přidat nový port služby

en: Add permissions
cs_CZ: Přidat oprávnění

en: Add permissions for reseller to software:
cs_CZ: Přidat oprávnění na software pro partnera:

en: Add protected area
cs_CZ: Přidat chráněnou oblast

en: Add reseller
cs_CZ: Přidat partnera

en: Add subdomain
cs_CZ: Přidat subdoménu

en: Add user
cs_CZ: Přidat uživatele

en: Added by
cs_CZ: Přidal

en: Addition in progress...
cs_CZ: Probíhá vložení...

en: Additional data
cs_CZ: Doplňující údaje

en: Admin
cs_CZ: Administrátor

en: Admin / General / Admin Log
cs_CZ: Admin / Obecné / Log administrace

en: Admin / General / Overview
cs_CZ: Admin / Obecné / Přehled

en: Admin / General / Services Status
cs_CZ: Admin / Obecné / Stav služeb

en: Admin / Profile / Account Summary
cs_CZ: Admin / Profil / Shrnutí účtu

en: Admin / Profile / Language
cs_CZ: Admin / Profil /  Jazyk

en: Admin / Profile / Layout
cs_CZ: Admin / Profil / Rozložení

en: Admin / Profile / Password
cs_CZ: Admin / Profil /  Heslo

en: Admin / Profile / Personal Data
cs_CZ: Admin / Profil /  Osobní Data

en: Admin / Settings
cs_CZ: Admin / Nastavení

en: Admin / Settings / Languages
cs_CZ: Admin / Nastavení / Jazyk

en: Admin / Settings / Lost Password Email
cs_CZ: Admin / Nastavení / E-mail - Zapomenuté heslo

en: Admin / Settings / Plugin Management
cs_CZ: Admin / Nastavení / Správa pluginů

en: Admin / Settings / Server Traffic
cs_CZ: Admin / Nastavení / Provoz na serveru

en: Admin / Settings / Service Ports
cs_CZ: Admin / Nastavení / Porty služeb

en: Admin / Settings / Software Management
cs_CZ: Admin / Nastavení / Správa Software

en: Admin / Settings / Software Options
cs_CZ: Admin / Nastavení / Nastavení softwaru

en: Admin / Settings / Welcome Email
cs_CZ: Admin / Nastavení / E-mail - Uvítání

en: Admin / Settings / {TR_DYNAMIC_TITLE}
cs_CZ: Admin / Nastavení / {TR_DYNAMIC_TITLE}

en: Admin / Software Management / Reseller Software
cs_CZ: Admin / Správa software / Reseller software

en: Admin / Support / Closed Tickets
cs_CZ: Admin / Podpora / Uzavřené Tikety

en: Admin / Support / View Ticket
cs_CZ: Admin / Podpora / Prohlédnout Tiket

en: Admin account successfully created.
cs_CZ: Admin účet byl úspěšně vytvořen.

en: Admin log
cs_CZ: Log administrace

en: Admin not available
cs_CZ: Admin není k dispozici

en: Admin users
cs_CZ: Uživatelé administrátora

en: Admin/IP usage statistics
cs_CZ: Admin / Statistiky používání IP

en: Administrator
cs_CZ: Administrátor

en: Administrator and Reseller levels
cs_CZ: Úroveň administrátora a partnera

en: Administrator and reseller
cs_CZ: Administrátor a partner

en: Administrator level
cs_CZ: Úroveň administrátora

en: Administrator login
cs_CZ: Přihlášení administrátora

en: Administrators
cs_CZ: Administrátoři

en: Administrators and resellers
cs_CZ: Administrátoři a partneři

en: Aliases
cs_CZ: Aliasy

en: All
cs_CZ: Vše

en: All closed tickets were successfully deleted.
cs_CZ: Všechny uzavřené tikety byly úspěšně smazány.

en: All fields are required.
cs_CZ: Všechna pole jsou povinná.

en: All in
cs_CZ: Vše příchozí

en: All open tickets were successfully deleted.
cs_CZ: Všechny otevřené tikety byly úspěšně smazány.

en: All out
cs_CZ: Vše odchozí

en: All reseller
cs_CZ: Všichni partneři

en: All traffic
cs_CZ: Všechna přenesená data

en: All users
cs_CZ: Všem uživatelům

en: Already in use
cs_CZ: OK

en: Alternative URL to reach your website
cs_CZ: Alternativní URL pro dosažení vašich webových stránkách

en: Application installer
cs_CZ: Instalátor aplikací

en: Apply
cs_CZ: Uložit

en: Apply changes
cs_CZ: Provést změny

en: Are you sure to install this package?
cs_CZ: Opravdu chcete nainstalovat tento balíček?

en: Are you sure you want to activate this package?
cs_CZ: Opravdu chcete aktivovat tento balíček?

en: Are you sure you want to delete %s service port ?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat port služby %s?

en: Are you sure you want to delete %s?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit %s?

en: Are you sure you want to delete all closed tickets?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny uzavřené tikety?

en: Are you sure you want to delete all tickets?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny tikety?

en: Are you sure you want to delete the %s FTP user?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat FTP uživatele %s?

en: Are you sure you want to delete the '%s' ticket?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tiket '%s'?

en: Are you sure you want to delete this package?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento balíček?

en: Are you sure you want to restore the backup?
cs_CZ: Opravdu chcete obnovit data za zálohy?

en: Assign
cs_CZ: Přiřadit

en: Available
cs_CZ: Dostupné

en: Awaiting activation
cs_CZ: Čekají na aktivaci

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Backup
cs_CZ: Záloha

en: Backup and restore settings.
cs_CZ: Záloha a obnovení nastavení.

en: Blocking time between login/captcha attempts <small>(In seconds)</small>
cs_CZ: Čas blokování mezi přihlášením/captchou <small>(sekundy)</small>

en: Blocking time between logins and captcha attempts
cs_CZ: Čas blokování mezi přihlášením a captchou

en: Blocktime <small>(in minutes)</small>
cs_CZ: Čas blokování <small>(minuty)</small>

en: Bruteforce detection
cs_CZ: Detekce útoku hrubou silou

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Canonical name
cs_CZ: Kanonické jméno

en: Catch all
cs_CZ: Doménový koš

en: Change
cs_CZ: Přepnout

en: Change personal data
cs_CZ: Změnit osobní údaje

en: Check for update
cs_CZ: Zkontrolovat aktualizace

en: Choose
cs_CZ: Vybrat

en: Choose dir
cs_CZ: Volba adresáře

en: Choose file (Max: %1$d MiB)
cs_CZ: Vyberte soubor (Max: %1$d MB)

en: Choose hosting plan
cs_CZ: Vybrat plán hostingu

en: Choose layout color
cs_CZ: Vyberte barvu vzhledu

en: Choose your language
cs_CZ: Vyberte svůj jazyk

en: Circular
cs_CZ: Oběžník

en: City
cs_CZ: Město

en: Class
cs_CZ: Třída

en: Clear log
cs_CZ: Vyčistit protokol

en: Click the Restore button and the system will restore the last daily backup
cs_CZ: Kliknutím na tlačítko Obnovit systém obnoví poslední denní zálohu

en: Client / Support / Closed Tickets
cs_CZ: Klient / Podpora / Uzavřené Tikety

en: Client / Support / New Ticket
cs_CZ: Klient / Podpora / Nový Tiket

en: Client / Support / Open Tickets
cs_CZ: Klient / Podpora / Otevřené Tikety

en: Client / Support / View Ticket
cs_CZ: Klient / Podpora / Prohlédnout Tiket

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close the ticket
cs_CZ: Zavřít tiket

en: Close ticket
cs_CZ: Uzavřít ticket

en: Closed tickets
cs_CZ: Uzavřené tikety

en: Company
cs_CZ: Společnost

en: Compress HTML output
cs_CZ: Komprimovat HTML výstup

en: Core data
cs_CZ: Základní údaje

en: Could not upload file.
cs_CZ: Nelze nahrát tento soubor.

en: Count default email addresses
cs_CZ: Započítat standardní E-mailové adresy

en: Country
cs_CZ: Stát

en: Create
cs_CZ: OK

en: Create catch all
cs_CZ: Vytvořit doménový koš

en: Create default email addresses
cs_CZ: Vytvořit standardní E-mailové adresy

en: Created by
cs_CZ: Vytvořil

en: Creation date
cs_CZ: Vytvořeno dne

en: Custom DNS records
cs_CZ: Vlastní DNS záznamy

en: Custom error page updated.
cs_CZ: Vlastní chybová stránka aktualizována.

en: Custom error pages
cs_CZ: Uživatelské chybové stránky

en: Custom menus
cs_CZ: Uživatelská menu

en: Customer
cs_CZ: Zákazník

en: Customer ID
cs_CZ: ID zákazníka

en: Customer successfully scheduled for deletion.
cs_CZ: Smazání zákazníka bylo úspěšně naplánováno.

en: Customer(s) successfully moved.
cs_CZ: Zákazník byl úspěšně přesunut.

en: Customers
cs_CZ: Zákazníci

en: Customize error pages for your domain.
cs_CZ: Vlastní chybové stránky pro vaši doménu.

en: DNS record already exist.
cs_CZ: DNS záznam již existuje.

en: DOWN
cs_CZ: VYPNUTO

en: Daily backup
cs_CZ: Denní záloha

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Database Name and Users
cs_CZ: Jméno databáze a uživatelé

en: Database name
cs_CZ: Název databáze

en: Database name is too long.
cs_CZ: Název databáze je příliš dlouhý.

en: Database prefix
cs_CZ: Předpona databáze

en: Database required
cs_CZ: Databáze vyžadována

en: Database update
cs_CZ: Aktualizace Databáze

en: Database usage
cs_CZ: Využití databáze

en: Database users
cs_CZ: Uživatelé databáze

en: Databases
cs_CZ: Databáze

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Day
cs_CZ: Den

en: Day statistics
cs_CZ: Denní statistiky

en: Days
cs_CZ: Dny

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Deactivate this plugin
cs_CZ: Deaktivovat plugin

en: Deactivated
cs_CZ: Deaktivováno

en: Default language
cs_CZ: Výchzí jazyk

en: Default language successfully updated.
cs_CZ: Výchozí jazyk byl úspěšně aktualizován.

en: Delete
cs_CZ: Odstranit

en: Delete CatchAll
cs_CZ: Odtranit doménový koš

en: Delete all tickets
cs_CZ: Smazat všechny tikety

en: Delete from log:
cs_CZ: Odstranit ze záznamu:

en: Delete order
cs_CZ: Odstranit objednávku

en: Delete ticket
cs_CZ: Smazat ticket

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Details
cs_CZ: Detaily

en: Disable
cs_CZ: Vypnout

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Disk
cs_CZ: Diskový prostor

en: Disk space
cs_CZ: Velikost disku

en: Disk usage
cs_CZ: Využití disku

en: Domain
cs_CZ: Doména

en: Domain IP
cs_CZ: IP adresa domény

en: Domain Name
cs_CZ: Jméno domény

en: Domain account
cs_CZ: Doménový účet

en: Domain account expired.
cs_CZ: Platnost doménového účtu vypršela.

en: Domain alias
cs_CZ: Doménový alias

en: Domain alias errors
cs_CZ: Chyby aliasů

en: Domain alias name
cs_CZ: Jméno doménového aliasu

en: Domain aliases
cs_CZ: Doménové aliasy

en: Domain details
cs_CZ: Detaily domény

en: Domain errors
cs_CZ: Chyby domén

en: Domain expiration date
cs_CZ: Doména vyprší dne

en: Domain expiration date must be filled.
cs_CZ: Datum konce platnosti domény musí být vyplněno.

en: Domain name
cs_CZ: Jméno domény

en: Domain new expiration date
cs_CZ: Doména vyprší dne

en: Domain statistics
cs_CZ: Statistika domény

en: Domain type
cs_CZ: Typ Domény

en: Domains
cs_CZ: Domény

en: Domains per page
cs_CZ: Domén na stránku

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Edit
cs_CZ: Editovat

en: Edit SSL certificate
cs_CZ: Upravit SSL certifikát

en: Edit domain
cs_CZ: Upravit doménu

en: Edit domain alias
cs_CZ: Editovat doménový alias

en: Edit error page
cs_CZ: Editovat chybovou stránku

en: Edit hosting plan
cs_CZ: Upravit plán hostingu

en: Edit mail quota
cs_CZ: Upravit mail kvóty

en: Edit protected area
cs_CZ: Upravit chráněnou oblast

en: Edit reseller
cs_CZ: Editovat partnera

en: Edit subdomain
cs_CZ: Upravit subdoménu

en: Edit user
cs_CZ: Upravit uživatele

en: Email accounts are hard suspended
cs_CZ: E-Mailové účty jsou tvrdě pozastaveny

en: Email setup
cs_CZ: Nastavení el. pošty

en: Enable
cs_CZ: Zapnout

en: Enable SSL
cs_CZ: Povolit SSL

en: Enabled
cs_CZ: Zapnuto

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error pages
cs_CZ: Chybové stránky

en: Error: Remote File not found!
cs_CZ: Chyba: Vzdálený soubor nebyl nalezen!

en: Errors
cs_CZ: Chyby

en: Expire date
cs_CZ: Datum expirace

en: External mail server
cs_CZ: Externí mail server

en: External mail servers
cs_CZ: Externí mail servery

en: FTP account
cs_CZ: FTP účet

en: FTP account already exists.
cs_CZ: FTP účet již existuje.

en: FTP account successfully added.
cs_CZ: FTP účet úspěšně přidán.

en: FTP account successfully updated.
cs_CZ: FTP účet úspěšně aktualizován.

en: FTP accounts
cs_CZ: FTP účty

en: FTP traffic
cs_CZ: Přenesená data FTP

en: Feature
cs_CZ: Funkce

en: Female
cs_CZ: žena

en: File does not exist. %1$s.tar.gz
cs_CZ: Soubor neexistuje. %1$s.tar.gz

en: File is not readable.
cs_CZ: Soubor není čitelný.

en: File needs to be a 'tar.gz' archive.
cs_CZ: Soubor musí být  'tar.gz' archiv.

en: File successfully uploaded.
cs_CZ: Soubor byl úspěšně nahrán.

en: FileManager
cs_CZ: Správce souborů

en: Filemanager
cs_CZ: Souborový manažer

en: Filesystem system Info
cs_CZ: Informace o souborovém systému

en: First name
cs_CZ: Křestní jméno

en: Forward
cs_CZ: Přesměruj

en: Forward mail
cs_CZ: Přesměrovat

en: Forward to
cs_CZ: Přesměrovat na

en: Forward to URL
cs_CZ: Přesměrovat na URL

en: Free
cs_CZ: Volných

en: From
cs_CZ: Od

en: From reseller
cs_CZ: Od partnera

en: Ftp account
cs_CZ: Ftp účet

en: Ftp accounts
cs_CZ: Ftp účty

en: Gender
cs_CZ: Pohlaví

en: General
cs_CZ: Hlavní informace

en: General information
cs_CZ: Hlavní informace

en: General settings
cs_CZ: Hlavní nastavení

en: Generate
cs_CZ: Generovat

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: Group members
cs_CZ: Členové skupiny

en: Group name
cs_CZ: Jméno skupiny

en: Groups
cs_CZ: Skupiny

en: Hide aliases
cs_CZ: Skrýt aliasy

en: High
cs_CZ: Vysoká

en: Homepage
cs_CZ: Hlavní stránka

en: Hosting plan
cs_CZ: Plán hostingu

en: Hosting plans
cs_CZ: Plány hostingu

en: Hour
cs_CZ: Hodina

en: Hours
cs_CZ: Hodiny

en: IP Address
cs_CZ: IP Adresa

en: IP address
cs_CZ: IP adresa

en: IP address successfully scheduled for addition.
cs_CZ: Přidání IP adresy bylo úspěšně naplánováno.

en: IP address successfully scheduled for deletion.
cs_CZ: Smazání IP adresy bylo úspěšně naplánováno.

en: IP usage
cs_CZ: Využití IP

en: IPv6 address
cs_CZ: IPv6 adresa

en: If you want to limit the reseller, you must first limit its customers.
cs_CZ: Pokud chcete omezit partnera, musíte nejprve omezit jeho zákazníky.

en: Images have to be smaller than 500 x 90 pixels.
cs_CZ: Obrázky musí být menší než 500 x 90 pixelů.

en: Incorrect disk space limit.
cs_CZ: Překročily jste limit vašeho místa na disku.

en: Incorrect email length or syntax.
cs_CZ: Nesprávná délka nebo syntaxe emailu.

en: Incorrect username length or syntax.
cs_CZ: Nesprávná délka, nebo syntaxe uživatelského jména .

en: Install
cs_CZ: Instalovat

en: Install various Web applications with a few clicks.
cs_CZ: Instalace různých webových aplikací několika málo kliknutími.

en: Installed on
cs_CZ: Instalován na

en: Instructions to download today's backup
cs_CZ: Instrukce pro stažení dnešní zálohy

en: Invalid group name!
cs_CZ: Nesprávné jméno skupiny!

en: Kernel Version
cs_CZ: Verze kernelu

en: Kill session
cs_CZ: Ukončit relaci

en: Label
cs_CZ: Popis

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Language file
cs_CZ: Soubor s jazykem

en: Languages
cs_CZ: Jazyky

en: Languages index was successfully re-built.
cs_CZ: Index jazyků byl úspěšně aktualizován.

en: Last access
cs_CZ: Poslední přístup

en: Last name
cs_CZ: Příjmení

en: Last reply date
cs_CZ: Poslední odpověď dne

en: Last translator
cs_CZ: Poslední překladatel

en: Layout
cs_CZ: Motivy vzhledu

en: Layout color
cs_CZ: Barva vzhledu

en: Layout color successfully updated.
cs_CZ: Barva vzhledu byla úspěšně aktualizována.

en: Level
cs_CZ: Úroveň

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link to authors homepage
cs_CZ: Odkaz na domovskou stránku autorů

en: Load (1 Min, 5 Min, 15 Min)
cs_CZ: Nahráno (1 Min, 5 Min, 15 Min)

en: Login
cs_CZ: Přihlášení

en: Login password
cs_CZ: Přihlašovací heslo

en: Login username
cs_CZ: Přihlašovací jméno

en: Login with your FTP account
cs_CZ: Přihlásit pod FTP účtem

en: Logo file
cs_CZ: Soubor s logem

en: Logo successfully removed.
cs_CZ: Logo bylo odstraněno.

en: Logo successfully updated.
cs_CZ: Logo bylo úspěšně aktualizováno.

en: Logout
cs_CZ: Odhlásit

en: Lost password
cs_CZ: Zapomenuté heslo

en: Lost password link
cs_CZ: Zapomenuté heslo - odkaz

en: Lostpw link
cs_CZ: Lostpw odkaz

en: Low
cs_CZ: Nízká

en: Mail Log Level
cs_CZ: Úroveň logování

en: Mail account type
cs_CZ: Typ poštovního účtu

en: Maintenance mode
cs_CZ: Servisní mód

en: Male
cs_CZ: muž

en: Manage SQL
cs_CZ: Správa SQL

en: Manage users
cs_CZ: Správa uživatelů

en: Manage users and groups
cs_CZ: Správa uživatelů a skupin

en: Manage your protected areas, users and groups.
cs_CZ: Spravujte své chráněné oblasti, uživatele a skupiny.

en: Mark
cs_CZ: Vybrat

en: Max number of login attempts
cs_CZ: Maximální počet pokusů o přihlášení

en: Maximum number of captcha validation attempts
cs_CZ: Maximální počet  pokusů o captcha ověření

en: Maximum number of validation attempts before waiting restriction intervenes
cs_CZ: Maximální počet  pokusů o ověření před omezením přístupu.

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: Member of group
cs_CZ: Člen skupiny

en: Memory information
cs_CZ: Informace o paměti

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Message template
cs_CZ: Šablona zprávy

en: Message template info
cs_CZ: Šablona informační zprávy

en: Message to reseller before deleting the software
cs_CZ: Zpráva partnerovi před odstraněním softwaru

en: Minute
cs_CZ: Minuta

en: Minutes
cs_CZ: Minuty

en: Missing domain
cs_CZ: Chybějící doména

en: Month
cs_CZ: Měsíc

en: More Details
cs_CZ: Více Podrobností

en: Mount
cs_CZ: Bod připojení

en: Mount point
cs_CZ: Bod připojení

en: Move
cs_CZ: Přesunout

en: Moving aborted.
cs_CZ: Přesun zrušen.

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: New ticket
cs_CZ: Nový tiket

en: Next
cs_CZ: Další

en: Next step
cs_CZ: Další krok

en: No
cs_CZ: Ne

en: No administrator accounts found.
cs_CZ: Nenalezeny žádné účty administrátora.

en: No custom menu found.
cs_CZ: Uživatelské menu nenalezeno.

en: No customer accounts found.
cs_CZ: Nenalezeny žádné účty zákazníka.

en: No reseller accounts found.
cs_CZ: Nenalezeny účty partnera.

en: No software available
cs_CZ: Software není dostupný

en: No update available
cs_CZ: Aktualizace nejsou dostupné

en: No.
cs_CZ: Č.

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Normal
cs_CZ: Běžný

en: Normal + Forward
cs_CZ: Běžný + Přesměrování

en: Normal users
cs_CZ: Běžný uživatel

en: Not Found
cs_CZ: Nenealezno

en: Not Set
cs_CZ: Nenastaveno

en: Not found.
cs_CZ: Nenealezno.

en: Nothing found - sorry
cs_CZ: Omlouváme se - nic nenalezeno

en: Nothing has been changed.
cs_CZ: Nic nebylo změněno.

en: Notices, Warnings and Errors
cs_CZ: Upozornění, varování a chyby

en: One or more database updates are now available. See the details below.
cs_CZ: Je dostupná jedna nebo více databázových aktualizací. Detaily si prohlédněte níže.

en: Only 'tar.gz' archives are accepted.
cs_CZ: Akceptovány jsou pouze archívy 'tar.gz'

en: Only exec
cs_CZ: Pouze exec

en: Only positive numbers are allowed.
cs_CZ: Jsou povoleny pouze kladná čísla.

en: Open ticket
cs_CZ: Otevřený tiket

en: Open tickets
cs_CZ: Otevřené tikety

en: Optional
cs_CZ: Volitelně

en: Order
cs_CZ: Objednávka

en: Other in
cs_CZ: Ostatní příchozí

en: Other out
cs_CZ: Ostatní odchozí

en: Other settings
cs_CZ: Další nastavení

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Owner
cs_CZ: Vlastník

en: PHP Editor
cs_CZ: Editor PHP

en: PHP GD extension not loaded.
cs_CZ: PHP GD rozšíření není načteno.

en: PHP Settings
cs_CZ: Nastavení PHP

en: PHP exec() function
cs_CZ: PHP funkce exec()

en: PHP settings
cs_CZ: Nastavení PHP

en: POP3/IMAP in
cs_CZ: POP3/IMAP příchozí

en: POP3/IMAP out
cs_CZ: POP3/IMAP odchozí

en: POP3/IMAP traffic
cs_CZ: Přenesená data POP3/IMAP

en: Package actions
cs_CZ: Akce balíčku

en: Package install type
cs_CZ: Typ instalačního balíčku

en: Package installed successfully!
cs_CZ: Balíček úspěšně nainstalován!

en: Package language
cs_CZ: Jazyk balíčku

en: Package name
cs_CZ: Název balíčku

en: Package title
cs_CZ: Název balíčku

en: Package type
cs_CZ: Typ balíčku

en: Package version
cs_CZ: Verze balíčku

en: Panel default language
cs_CZ: Výchozí jazyk panelu

en: Parent directory
cs_CZ: Nadřazený adresář

en: Partition
cs_CZ: Oddíl disku

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password cannot be longer than 30 characters.
cs_CZ: Heslo nesmí být delší než 30 znaků.

en: Password confirmation
cs_CZ: Zopakovat heslo

en: Password contains unallowed characters.
cs_CZ: Heslo obsahuje nepovolené znaky.

en: Password data
cs_CZ: Heslo

en: Password is missing.
cs_CZ: Chybí heslo.

en: Password is shorter than %s characters.
cs_CZ: Heslo je kratší než %s znaků

en: Password settings
cs_CZ: Nastavení hesla

en: Password successfully updated.
cs_CZ: Heslo bylo úspěšně aktualizováno.

en: Passwords do not match
cs_CZ: Hesla se neshodují

en: Passwords do not match.
cs_CZ: Hesla se neshodují.

en: Path
cs_CZ: Cesta

en: Percent
cs_CZ: Procento

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: Personal data
cs_CZ: Osobní údaje

en: Personal data successfully updated.
cs_CZ: Osobní údaje byly úspěšně aktualizovány.

en: Personalise template
cs_CZ: Upravit šablonu

en: Phone
cs_CZ: Telefon

en: Please enter a name for the protected area.
cs_CZ: Prosím zadejte název chráněné oblasti.

en: Please enter a password.
cs_CZ: Prosím zadejte heslo.

en: Please enter an username.
cs_CZ: Prosím zadejte uživatelské jméno.

en: Please fill up both data fields for password.
cs_CZ: Prosím, vyplňte obě pole pro heslo.

en: Please select at least one user.
cs_CZ: Prosím vyberte alespoň jednoho uživatele.

en: Please specify a message content.
cs_CZ: Zadejte prosím obsah zprávy.

en: Please specify a message subject.
cs_CZ: Zadejte předmět zprávy.

en: Please type database name.
cs_CZ: Prosím zadejte název databáze.

en: Please type your message.
cs_CZ: Prosím, zadejte svou zprávu.

en: Plugin %s activated.
cs_CZ: Plugin %s aktivován.

en: Plugin %s cannot be updated.
cs_CZ: Plugin %s nelze aktualizovat.

en: Plugin %s deactivated.
cs_CZ: Plugin %s deaktivován.

en: Plugin %s deleted.
cs_CZ: Plugin %s odstraněň.

en: Plugin %s installed.
cs_CZ: Plugin %s nainstalován.

en: Plugin %s scheduled for activation.
cs_CZ: Naplánována aktivace pluginu %s.

en: Plugin %s scheduled for change.
cs_CZ: Naplánována změna pluginu %s.

en: Plugin %s scheduled for deactivation.
cs_CZ: Naplánována deaktivace pluginu %s.

en: Plugin %s scheduled for installation.
cs_CZ: Naplánována instalace pluginu %s.

en: Plugin %s scheduled for uninstallation.
cs_CZ: Naplánována odinstalace pluginu %s.

en: Plugin %s scheduled for update.
cs_CZ: Naplánována aktualizace pluginu %s.

en: Plugin %s uninstalled.
cs_CZ: Plugin %s odinstalován.

en: Plugin %s updated.
cs_CZ: Plugin %s aktualizován.

en: Plugin archive
cs_CZ: Archív pluginů

en: Plugin list is empty.
cs_CZ: Seznam pluginů je prázdný.

en: Prevent external login for admins
cs_CZ: Zabránit externímu přihlašování adminů

en: Prevent external login for clients
cs_CZ: Zabránit externímu přihlašování klientů

en: Prevent external login for resellers
cs_CZ: Zabránit externímu přihlašování partnerů

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Priority
cs_CZ: Priorita

en: Profile
cs_CZ: Profil

en: Properties
cs_CZ: Vlastnosti

en: Properties for reseller with ID %d were not found in database.
cs_CZ: Vlastnosti partnera s ID %d nebyly v databázi nalezeny.

en: Protected areas
cs_CZ: Chráněné oblasti

en: Protocol
cs_CZ: Protokol

en: Read ticket
cs_CZ: Znovu načíst tiket

en: Rebuild languages index
cs_CZ: Znovu vytvořit index jazyků

en: Record data
cs_CZ: Nahraná data

en: Redirect
cs_CZ: Přesměrovat

en: Registration date
cs_CZ: Datum registrace

en: Relative weight
cs_CZ: Relativní váha

en: Remote file not found.
cs_CZ: Vzdálený soubor nebyl nalezen!

en: Remove
cs_CZ: Smazat

en: Remove IP
cs_CZ: Smazat IP adresu

en: Remove permissions
cs_CZ: Odebrat oprávnění

en: Reopen
cs_CZ: Znovu otevřít

en: Reopen ticket
cs_CZ: Znovu otevřít tiket

en: Repeat password
cs_CZ: Zopakovat heslo

en: Requires Database?
cs_CZ: Vyžaduje databázi?

en: Reseller
cs_CZ: Partner

en: Reseller / Support / Closed Tickets
cs_CZ: Partner / Popora / Uzavřené Tikety

en: Reseller / Support / New Ticket
cs_CZ: Partner / Popora / Nový Tiket

en: Reseller / Support / Open Tickets
cs_CZ: Partner / Popora / Otevřené Tikety

en: Reseller / Support / View Ticket
cs_CZ: Partner / Popora / Prohlédnout Tiket

en: Reseller Name
cs_CZ: Jméno partnera

en: Reseller account successfully updated.
cs_CZ: Účet partnera úspěšně aktualizován.

en: Reseller assignment
cs_CZ: Přiřazení partnera

en: Reseller data
cs_CZ: Data partnera

en: Reseller level
cs_CZ: Úroveň partnera

en: Reseller list
cs_CZ: Seznam partnerů

en: Reseller name
cs_CZ: Jméno partnera

en: Reseller software list
cs_CZ: Seznam software partnera

en: Reseller successfully added.
cs_CZ: Partner úspěšně přidán.

en: Reseller total
cs_CZ: Partnerů celkem

en: Reseller users
cs_CZ: Uživatelé partnera

en: Resellers
cs_CZ: Partneři

en: Reset
cs_CZ: Vynulovat

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: Restore backup
cs_CZ: Obnovit ze zálohy

en: Rights
cs_CZ: Oprávnění

en: SMTP in
cs_CZ: SMTP příchozí

en: SMTP out
cs_CZ: SMTP odchozí

en: SMTP traffic
cs_CZ: Přenesená data SMTP

en: SQL databases
cs_CZ: SQL databáze

en: SQL user name
cs_CZ: Jméno SQL uživatele

en: SQL users
cs_CZ: SQL uživatelé

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Secure connection
cs_CZ: Bezpečné připojení

en: Security code
cs_CZ: Bezpečnostní kód

en: Send
cs_CZ: Odeslat

en: Send message
cs_CZ: Poslat zprávu

en: Send message to
cs_CZ: Poslat zprávu

en: Send new login data
cs_CZ: Poslat nové přihlašovací údaje

en: Send reply
cs_CZ: Odpovědět

en: Sender email
cs_CZ: Email odesílatele

en: Sender name
cs_CZ: Jméno odesílatele

en: Separate multiple email addresses with a line-break.
cs_CZ: Více emailových adres oddělte novým řádkem.

en: Server ports
cs_CZ: Porty serveru

en: Server statistics
cs_CZ: Statistiky serveru

en: Server status
cs_CZ: Stav serveru

en: Server traffic
cs_CZ: Přenesená data serveru

en: Server traffic settings
cs_CZ: Nastavení přenesených dat

en: Service Name
cs_CZ: Název Služby

en: Service name
cs_CZ: Název služby

en: Service name already exists.
cs_CZ: Název služby již existuje.

en: Service protocol
cs_CZ: Protokol služby

en: Services status
cs_CZ: Stav služeb

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo.

en: Show
cs_CZ: Ukázat

en: Show %s records per page
cs_CZ: Ukázat %s záznamů na stránku

en: Show in
cs_CZ: Zobrazit v

en: Show labels for main menu links
cs_CZ: Zobrazit popisky v hlavním menu

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Software Description
cs_CZ: Popis Software

en: Software available
cs_CZ: Software k dispozici

en: Software details
cs_CZ: Podrobnosti software

en: Software has been deleted.
cs_CZ: Software byl smazán.

en: Software has been successfully imported.
cs_CZ: Software byl úspěšně importován.

en: Software management
cs_CZ: Správa software

en: Software name
cs_CZ: Název software

en: Software status
cs_CZ: Stav software

en: Software total
cs_CZ: Celkem programů

en: Software upload
cs_CZ: Nahrát Software

en: Software was activated.
cs_CZ: Software byl aktivován.

en: Software was deleted.
cs_CZ: Software byl smazán.

en: Software-Version
cs_CZ: Verze-Software

en: State/Province
cs_CZ: Okres

en: Statistics
cs_CZ: Statistiky

en: Stats
cs_CZ: Statistiky

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Street 1
cs_CZ: Ulice 1

en: Street 2
cs_CZ: Ulice 2

en: Subdomain
cs_CZ: Subdoména

en: Subdomain alias
cs_CZ: Alias subdoménovy

en: Subdomain errors
cs_CZ: Chyby subdomén

en: Subdomain name
cs_CZ: Jméno subdomény

en: Subdomain scheduled for deletion.
cs_CZ: Poddoména naplánována na smazání.

en: Subdomains
cs_CZ: Subdomény

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Submit changes
cs_CZ: Potvrdit změny

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Support system
cs_CZ: Systém podpory

en: Suspended
cs_CZ: Pozastaveno

en: Switch
cs_CZ: Přepnout

en: Switch to user interface
cs_CZ: Přepnout do uživatelského rozhraní

en: System
cs_CZ: Systém

en: System error - custom error page was not updated.
cs_CZ: Systémová chyba - vlastní chybové stránky nebyly aktualizovány.

en: System information
cs_CZ: Systémové informace

en: System tools
cs_CZ: Systémové nástroje

en: Target
cs_CZ: Cíl

en: Target port
cs_CZ: Cílový port

en: Temporary folder not found.
cs_CZ: Dočasná složka nebyla nalezena.

en: The package is corrupt. Please correct it.
cs_CZ: Balíček je poškozen. Prosím, opravte jej.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
cs_CZ: Nahraný soubor byl nahrán jen částečně.

en: This package is not installed
cs_CZ: Tento balíček není nainstalován

en: This package is not installed yet
cs_CZ: Tento balíček není ještě nainstalován

en: This user name already exist.
cs_CZ: Toto uživatelské jméno již existuje.

en: Ticket information
cs_CZ: Informace o tiketu

en: Ticket successfully closed.
cs_CZ: Tiket úspěšně uzavřen.

en: Ticket successfully deleted.
cs_CZ: Tiket úspěšně smazán.

en: Ticket successfully reopened.
cs_CZ: Tiket úspěšně znovuotevřen.

en: Ticket with Id '%d' was not found.
cs_CZ: Tiket s ID '%d' nebyl nalezen.

en: To Admin
cs_CZ: Pro administrátora

en: To reseller
cs_CZ: Pro partnera

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Total Domains
cs_CZ: Celkem domén

en: Total Software
cs_CZ: Celkem programů

en: Total Web software repositories
cs_CZ: Celkový počet softwerových repozitářů

en: Total installations
cs_CZ: Celkem instalací

en: Total reseller
cs_CZ: Celkem partnerů

en: Total software
cs_CZ: Celkem programů

en: Traffic
cs_CZ: Přenesená data

en: Traffic usage
cs_CZ: Přenesená data

en: Translated strings
cs_CZ: Přeložené řetězce

en: Type
cs_CZ: Typ

en: UP
cs_CZ: ZAPNUTO

en: URL protocol
cs_CZ: URL protokol

en: URL to this admin panel
cs_CZ: URL tohoto administračního panelu

en: Unable to close the ticket with Id '%s'.
cs_CZ: Nelze uzavřít tiket s ID '%s'.

en: Unable to reopen ticket with Id '%s'.
cs_CZ: Nelze znovuotevřít tiket s ID ''%s.

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: Unknown Error
cs_CZ: Neznámá chyba

en: Unknown action requested.
cs_CZ: Požádáno o neznámou akci.

en: Unknown action: %s
cs_CZ: Neznámá akce: %s

en: Unknown service name '%s'.
cs_CZ: Neznámý název služby '%s'.

en: Update
cs_CZ: Aktualizace

en: Update Plugins
cs_CZ: Aktualizace Pluginu

en: Update data
cs_CZ: Aktualizovat údaje

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Upload logo
cs_CZ: Nahrát logo

en: Upload now
cs_CZ: Nahrát nyní

en: Use secure connection (SSL)
cs_CZ: Použít bezpečné připojení (SSL)

en: Used
cs_CZ: Použito

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User (first and last) name
cs_CZ: Uživatelské jméno (jméno a příjmení)

en: User assignment
cs_CZ: Přiřazení uživatele

en: User login (system) name
cs_CZ: Přihlašovací jméno uživatele (systémové)

en: User password
cs_CZ: Uživatelské heslo

en: User real (first and last) name
cs_CZ: Skutečné jméno (křestní a příjmení)

en: User type
cs_CZ: Typ uživatele

en: User type (admin, reseller, user)
cs_CZ: Typ uživatele (administrátor, partner, uživatel)

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Values
cs_CZ: Hodnoty

en: Version
cs_CZ: verze

en: Very high
cs_CZ: Velmi vysoká

en: View
cs_CZ: Náhled

en: View aliases
cs_CZ: Zobrazit aliasy

en: View ticket
cs_CZ: Prohlédnout tiket

en: Warnings and Errors
cs_CZ: Varování a chyby

en: Web Statistics
cs_CZ: Statistiky webu

en: Web in
cs_CZ: Web příchozí

en: Web out
cs_CZ: Web odchozí

en: Web statistics
cs_CZ: Statistiky webu

en: Web traffic
cs_CZ: Přenesená data webu

en: Webtools
cs_CZ: Webové nástroje

en: Wrong request.
cs_CZ: Chybný požadavek.

en: Wrong security code
cs_CZ: Chybný bezpečnostní kód

en: Wrong software id.
cs_CZ: Chybné ID software

en: Year
cs_CZ: Rok

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You are exceeding your disk space limit.
cs_CZ: Překročily jste limit vašeho místa na disku.

en: You cannot delete the last active IP address.
cs_CZ: Nemůžete odstranit poslední aktivní IP adresy.

en: You do not have any software uploaded yet
cs_CZ: Ještě nemáte nějaký software nahraný

en: You do not have protected areas.
cs_CZ: Nemáte chráněné oblasti.

en: You do not have subdomains.
cs_CZ: Nemáte subdomény.

en: You have been successfully logged out.
cs_CZ: Byli jste úspěšně odhlášeni.

en: You have no closed tickets.
cs_CZ: Nemáte žádné uzavřené tikety.

en: You have no groups.
cs_CZ: Nemáte žádné skupiny.

en: You have no open tickets.
cs_CZ: Nemáte žádné otevřené tikety.

en: You have to choose between file-upload and wget-function.
cs_CZ: Můžete si vybrat mezi nahrát soubor a wget funkcí.

en: You must select a file to upload/download.
cs_CZ: Musíte vybrat soubor, který chcete nahrát / stáhnout.

en: You must specify a message.
cs_CZ: Musíte zadat zprávu.

en: You must specify a subject.
cs_CZ: Musíte zadat předmět.

en: Your account has expired.
cs_CZ: Platnost Vašeho účtu vypršela.

en: Your account has expired. Please renew your subscription.
cs_CZ: Platnost vašeho účtu vypršela. Prosím, obnovte si své předplatné.

en: Your account is currently under maintenance or disabled. Please, contact your reseller.
cs_CZ: Účet se momentálně opravuje nebo je zablokovaný. Prosím kontaktujte vašeho prodejce.

en: Your message
cs_CZ: Vaše zpráva

en: Your message has been successfully sent.
cs_CZ: Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

en: Your package is corrupt. Please correct it!
cs_CZ: Váš balíček je poškozen. Prosím, opravte jej!

en: Zip
cs_CZ: PSČ

en: Zip code
cs_CZ: Kód PSČ

en: Zip/Postal code
cs_CZ: Směrovací číslo

en: [New]
cs_CZ: [Nový]

en: [Re]
cs_CZ: [Odpověď]

en: _: Localised language
cs_CZ: Česky - Czech

en: activated
cs_CZ: aktivovaný

en: and
cs_CZ: a

en: day
cs_CZ: den

en: days
cs_CZ: dny

en: disk space
cs_CZ: velikost disku

en: domain
cs_CZ: doména

en: domain alias
cs_CZ: doménový alias

en: domain aliases
cs_CZ: alias domény

en: domains
cs_CZ: domény

en: email account
cs_CZ: poštovní účet

en: email accounts
cs_CZ: poštovní účty

en: enabled
cs_CZ: povoleno

en: everything
cs_CZ: všechno

en: from other browser
cs_CZ: z jiného prohlížeče

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
cs_CZ: i-MSCP - Klient/Vytvořit doménový koš

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Login
cs_CZ: i-MSCP - Multi Serverový Ovládací Panel / Přihlášení

en: i-MSCP Web software repository
cs_CZ: Softwerový repozitář i-MSCP

en: i-MSCP plugin store
cs_CZ: Obchod s pluginy pro I-MSCP

en: i-MSCP updates
cs_CZ: i-MSCP aktualizace

en: i-MSCP version update checking is disabled
cs_CZ: Kontrola aktualizací nových verzí i-MSCP je zakázána

en: installed
cs_CZ: nainstalovaný

en: installing
cs_CZ: Instalovat

en: internet Multi Server Control Panel
cs_CZ: Internetový Multiserverový Ovládací Panel

en: missing alias
cs_CZ: chybí alias

en: missing domain
cs_CZ: chybí doména

en: no
cs_CZ: ne

en: not available
cs_CZ: není k dispozici

en: not required
cs_CZ: není požadováno

en: older than 1 month
cs_CZ: starší než 1 měsíc

en: older than 12 months
cs_CZ: starší než 12 měsíců

en: older than 2 weeks
cs_CZ: starší než 2 týdny

en: older than 3 months
cs_CZ: starší než 3 měsíce

en: older than 6 months
cs_CZ: starší než 6 měsíců

en: or remote file (Max: %s)
cs_CZ: nebo vzdálený soubor (Max: %s)

en: required
cs_CZ: požadováno

en: subdomain
cs_CZ: subdoména

en: subdomains
cs_CZ: subdomény

en: traffic
cs_CZ: provoz

en: unlimited
cs_CZ: bez omezení

en: view aliases
cs_CZ: zobrazit aliasy

en: waiting for activation
cs_CZ: čekání na aktivaci

en: yes
cs_CZ: ano
