i-MSCP 1.3.x - en to el translation catalogue (520 entries)

en:  Admin / Support / Open Tickets
el: Διαχείριση / Υποστήριξη / Ανοιχτά Σημειώματα

en:  Client / Webtools / Custom Error Pages / Edit Custom Error Page
el: Πελάτης / Διαδικτυακά εργαλεία / Προσαρμοσμένες Σελίδες Λάθους / Επεξεργασία Προσαρμοσμένης Σελίδας Λάθους

en:  Wrong IP address.
el: Λάθος διεύθυνση IP.

en: %%s must be lower than %%s.
el: %%s πρέπει να είναι μικρότερο από %%s.

en: %1$d / %2$d of %3$d
el: %1$d / %2$d από %3$d

en: %1$d / %2$d of %3$d</b>
el: %1$d / %2$d από %3$d</b>

en: %1$d / %2$d of unlimited
el: %1$d / %2$d από χωρίς όριο

en: %1$d of %2$d
el: %1$d από %2$d

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
el: %1$d%% [%2$s από %3$s]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
el: %1$d%% [%2$s από χωρίς όριο]

en: %1$s - (Softwaredepot)
el: %1$s - (Αποθετήριο)

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
el: %1$s - (Έκδοση: %2$s, Γλώσσα: %3$s)

en: %1$s / %2$s of %3$s
el: %1$s / %2$s από %3$s

en: %1$s / %2$s of unlimited
el: %1$s / %2$s από χωρίς όριο

en: %1$s of %2$s
el: %1$s από %2$s

en: %1$s of <b>unlimited</b>
el: %1$s από <b>χωρίς όριο</b>

en: %1$s you are now logged as %2$s
el: %1$s τώρα είστε συνδεδεμένος ως %2$s

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
el: %1$s%% [%2$s από %3$s]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
el: %1$s%% [%2$s από χωρίς όριο]

en: %d %s remaining until account expiration
el: %d %s απομένουν μέχρι την απενεργοποίηση του λογαριασμού

en: %d / unlimited
el: %d / χωρίς όριο

en: %d Service(s) port successfully updateds
el: %d Οι πόρτες των υπηρεσιών ενημερώθηκαν επιτυχώςs

en: %d configuration parameter(s) have/has been created.
el: %d παράμετροι έχουν δημιουργηθεί.

en: %d configuration parameter(s) have/has been updated.
el: %d παράμετροι έχουν ενημερωθεί.

en: %d of %s
el: %d από %s

en: %d strings translated
el: %d συμβολοσειρές μεταφράστηκαν

en: %s / unlimited
el: %s / χωρίς όριο

en: %s account successfully deleted.
el: Ο %s λογαριασμός διαγράφηκε επιτυχώς.

en: %s doesn't exist or is empty.
el: %s δεν υπάρχει ή είναι κενό.

en: %s is not a valid i-MSCP language file.
el: %s δεν είναι έγκυρο i-MSCP αρχείο γλώσσας.

en: %s is not allowed as subdomain label.
el: %s δεν επιτρέπεται σαν ετικέτα για το subdomain.

en: %s of %s
el: %s από %s

en: %s of unlimited
el: %s από χωρίς όριο

en: %s page
el: %s σελίδα

en: %s record
el: %s εγγραφή

en: %s: The clients consumption (%s) for this reseller is greater than the new limit.
el: %s: Οι πελάτες του μεταπωλητή καταναλώνουν (%s) περισσότερο από το νέο όριο.

en: %s: The total of items (%s) already assigned by the reseller is greater than the new limit.
el: %s: Το σύνολο των αντικειμένων (%s) που έχουν ήδη δοθεί από τον μεταπωλητή είναι μεγαλύτερο από το νέο όριο.

en: %s: This reseller has customer(s) with unlimited items.
el: %s: Αυτός ο μεταπωλητής έχει πελάτη(ες) με αντικείμενα χωρίς όριο.

en: %s: You cannot disable a service already consumed by reseller's customers.
el: %s: Δεν μπορείτε να απενεργοποιήσετε μια υπηρεσία που έχει ήδη δοθεί στους πελάτες του μεταπωλητή.

en: %s: You cannot disable a service already sold to reseller's customers.
el: %s: Δεν μπορείτε να απενεργοποιήσετε μια υπηρεσία που έχει ήδη πωληθεί στους πελάτες του μεταπωλητή.

en: A PHP extension stopped the file upload.
el: Μία επέκταση της PHP σταμάτησε τη μεταφόρτωση του αρχείου.

en: A database update is available
el: Υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση στη βάση δεδομένων

en: A hosting plan with same name already exists.
el: Υπάρχει ήδη σχέδιο φιλοξενίας με το ίδιο όνομα.

en: A new i-MSCP version is available
el: Υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση του i-MSCP

en: A new software package has been uploaded
el: Ένα νέο πακέτο λογισμικού μεταφορτώθηκε

en: Access your domain statistics through the Web interface.
el: Αποκτήστε πρόσβαση στα στατιστικά του domain σας μέσω της web διεπαφής.

en: Access your files through the web interface.
el: Αποκτήστε πρόσβαση στα αρχεία σας μέσω της web διεπαφής.

en: Access your mail through the web interface.
el: Αποκτήστε πρόσβαση στην αλληλογραφία σας μέσω της web διεπαφής.

en: Account data
el: Δεδομένα λογαριασμού

en: Account limits
el: Όρια λογαριασμού

en: Account name
el: Όνομα λογαριασμού

en: Account overview
el: Επισκόπηση λογαριασμού

en: Account summary
el: Σύνοψη λογαριασμού

en: Account type
el: Είδος λογαριασμού

en: Action
el: Ενέργεια

en: Action has been stopped.
el: Η ενέργεια έχει σταματήσει.

en: Action has failed.
el: Η ενέργεια απέτυχε.

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Activate
el: Ενεργοποίηση

en: Activate this plugin
el: Ενεργοποίηση αυτού του πρόσθετου

en: Activated
el: Ενεργοποιήθηκε

en: Activated software
el: Ενεργοποιημένο λογισμικό

en: Activation email
el: Email ενεργοποίησης

en: Activation in progress...
el: Ενεργοποίηση σε εξέλιξη...

en: Activation link expire time <small>(In minutes)</small>
el: Χρόνος λήξης συνδέσμου ενεργοποίησης <small>(Σε λεπτά)</small>

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add DNS resource record
el: Προσθήκη εγγραφής DNS

en: Add FTP account
el: Προσθήκη λογαριασμού FTP

en: Add Htaccess group
el: Προσθήκη ομάδας Htaccess

en: Add Htaccess user
el: Προσθήκη χρήστη Htaccess

en: Add SQL database
el: Προσθήκη SQL βάσης δεδομένων

en: Add SQL user
el: Προσθήκη SQL χρήστη

en: Add SSL certificate
el: Προσθήκη πιστοποιητικού SSL

en: Add admin
el: Προσθήκη διαχειριστή

en: Add catchall
el: Προσθήκη μπαλαντέρ

en: Add custom menu
el: Προσθήκη προσαρμοσμένου μενού

en: Add customer
el: Προσθήκη πελάτη

en: Add customer - Next step
el: Προσθήκη πελάτη - Επόμενο βήμα

en: Add domain alias
el: Προσθήκη ψευδώνυμου domain

en: Add email account
el: Προσθήκη λογαριασμού email

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Add hosting plan
el: Προσθήκη πακέτου φιλοξενίας

en: Add new IP address
el: Προσθήκη νέας IP διεύθυνσης

en: Add new protected area
el: Προσθήκη νέας προστατευμένης περιοχής

en: Add new service port
el: Προσθήκη νές πόρτας υπηρεσίας

en: Add permissions
el: Προσθήκη δικαιωμάτων

en: Add protected area
el: Προσθήκη προστατευμένης περιοχής

en: Add reseller
el: Προσθήκη μεταπωλητή

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Added by
el: Προστέθηκε από

en: Addition in progress...
el: Προσθήκη σε εξέλιξη...

en: Additional data
el: Επιπλέον δεδομένα

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Admin / General / Admin Log
el: Διαχειριστής / Γενικά / Αρχείο καταγραφής διαχειριστή

en: Admin / General / Overview
el: Διαχειριστής / Γενικά / Επισκόπηση

en: Admin / General / Services Status
el: Διαχειριστής / Γενικά / Κατάσταση Υπηρεσιών

en: Admin / Profile / Account Summary
el: Διαχειριστής / Προφίλ / Σύνοψη Λογαριασμού

en: Admin / Profile / Language
el: Διαχειριστής / Προφίλ / Γλώσσα

en: Admin / Profile / Layout
el: Διαχειριστής / Προφίλ / Διάταξη

en: Admin / Profile / Password
el: Διαχειριστής / Προφίλ / Κωδικός

en: Admin / Profile / Personal Data
el: Διαχειριστής / Προφίλ / Προσωπικά Δεδομένα

en: Admin / Settings
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις

en: Admin / Settings / IP Management
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Διαχείριση IP διευθύνσεων

en: Admin / Settings / Languages
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Γλώσσες

en: Admin / Settings / Lost Password Email
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Email Χαμένου Κωδικού

en: Admin / Settings / Plugin Management
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Διαχείριση Προσθέτων

en: Admin / Settings / Server Traffic
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Κίνηση Διακομιστή

en: Admin / Settings / Service Ports
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Πόρτες Υπηρεσιών

en: Admin / Settings / Software Management
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Διαχείριση Λογισμικού

en: Admin / Settings / Software Options
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Επιλογές Λογισμικού

en: Admin / Settings / Welcome Email
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / Email Καλωσορίσματος

en: Admin / Settings / {TR_DYNAMIC_TITLE}
el: Διαχειριστής / Ρυθμίσεις / {TR_DYNAMIC_TITLE}

en: Admin / Software Management / Reseller Software
el: Διαχειριστής / Διαχείριση Λογισμικού / Λογισμικό Μεταπωλητή

en: Admin / Statistics / IP Usage
el: Διαχειριστής / Στατιστικά / Χρήση IP διευθύνσεων

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics
el: Διαχειριστής / Στατιστικά / Στατιστικά Μεταπωλητή

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics / User Statistics
el: Διαχειριστής / Στατιστικά / Στατιστικά Μεταπωλητή / Στατιστικά Χρήστη

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics / User Statistics / {USERNAME} user statistics
el: Διαχειριστής / Στατιστικά / Στατιστικά Μεταπωλητή / Στατιστικά Χρήστη / Στατιστικά του χρήστη {USERNAME}

en: Admin / Statistics / Server Statistics
el: Διαχειριστής / Στατιστικά / Στατιστικά Διακομιστή

en: Admin / Statistics / Server Statistics / Day Statistics
el: Διαχειριστής / Στατιστικά / Στατιστικά Διακομιστή / Ημερήσια Στατιστικά

en: Admin / Support / Closed Tickets
el: Διαχειριστής / Υποστήριξη / Κλειστά Σημειώματα

en: Admin / Support / View Ticket
el: Διαχειριστής / Υποστήριξη / Εμφάνιση Σημειώματος

en: Admin / System Tools / Anti-Rootkits Logs
el: Διαχειριστής / Εργαλεία Συστήματος / Anti-Rootkit Αρχεία Καταγραφών

en: Admin / System Tools / Database Update
el: Διαχειριστής / Εργαλεία Συστήματος / Ενημέρωση Βάσης Δεδομένων

en: Admin / System Tools / Debugger
el: Διαχειριστής / Εργαλεία Συστήματος / Αποσφαλματωτής

en: Admin / System Tools / Maintenance Settings
el: Διαχειριστής / Εργαλεία Συστήματος / Ρυθμίσεις Συντήρησης

en: Admin / System Tools / System Information
el: Διαχειριστής / Εργαλεία Συστήματος / Πληροφορίες Συστήματος

en: Admin / System Tools / i-MSCP Updates
el: Διαχειριστής / Εργαλεία Συστήματος / Ενημέρωσεις του i-MSCP

en: Admin / Users / Add Admin
el: Διαχειριστής / Χρήστες / Προσθήκη Διαχειριστή

en: Admin / Users / Add Reseller
el: Διαχειριστής / Χρήστες / Προσθήκη Μεταπωλητή

en: Admin / Users / Edit Reseller
el: Διαχειριστής / Χρήστες / Επεξεργασία Μεταπωλητή

en: Admin / Users / Overview
el: Διαχειριστής / Χρήστες / Επισκόπηση

en: Admin / Users / Overview / Domain Details
el: Διαχειριστής / Χρήστες / Επισκόπηση / Λεπτομέρειες Domain

en: Admin / Users / Overview / Edit Admin
el: Διαχειριστής / Χρήστες / Επισκόπηση / Επεξεργασία Domain

en: Admin / Users / Sessions
el: Διαχειριστής / Χρήστες / Συνεδρίες

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: An unexpected error occurred
el: Προέκυψε ένα μη αναμενόμενο σφάλμα

en: An unexpected error occurred.
el: Προέκυψε ένα μη αναμενόμενο σφάλμα.

en: An unexpected error occurred. Go to the debugger interface for more details.
el: Προέκυψε ένα μη αναμενόμενο σφάλμα. Πηγαίνετε στη διεπαφή εντοπισμού σφαλμάτων για περισσότερες λεπτομέρειες.

en: An unexpected error occurred. Please contact your administrator.
el: Προέκυψε ένα μη αναμενόμενο σφάλμα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε  με το διαχειριστή σας.

en: An unexpected error occurred. Please contact your reseller.
el: Προέκυψε ένα μη αναμενόμενο σφάλμα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον μεταπωλητή σας.

en: An unexpected error occurred: %s
el: Προέκυψε ένα μη αναμενόμενο σφάλμα: %s

en: An unknown error occurred during file upload: %s
el: Προέκυψε ένα άγνωστο σφάλμα κατά τη μεταφόρτωση αρχείου: %s

en: Anti-Rootkits Logs
el: Anti-Rootkit Αρχεία Καταγραφών

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Apply changes
el: Εφαρμογή αλλαγών

en: Auto (Browser language)
el: Αυτόματα (Γλώσσα του προγράμματος περιήγησης)

en: Back
el: Πίσω

en: CPU Information
el: Πληροφορίες επεξεργαστή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Catchall
el: Μπαλαντέρ

en: Certificate
el: Πιστοποιητικό

en: Certificate data
el: Δεδομένα πιστοποιητικού

en: Change
el: Αλλαγή

en: Change personal data
el: Αλλαγή προσωπικών δεδομένων

en: Change status of this item for a new attempt
el: Αλλαγή κατάστασης αυτού του αντικειμένου για νέα προσπάθεια

en: Check for update
el: Έλεγχος για ενημέρωση

en: Choose
el: Επιλογή

en: Choose dir
el: Επιλογή καταλόγου

en: Choose file (Max: %1$d MiB)
el: Επιλογή αρχείου (Μέγιστο: %1$d MiB)

en: Choose hosting plan
el: Επιλογή πακέτου φιλοξενίας

en: Choose layout color
el: Επιλογή χρώματος διάταξης

en: Choose your language
el: Επιλέξτε τη γλώσσα σας

en: City
el: Πόλη

en: Client / Databases / Add SQL Database
el: Πελάτης / Βάσεις Δεδομένων / Προσθήκη SQL Βάσης Δεδομένων

en: Client / Databases / Overview
el: Πελάτης / Βάσεις Δεδομένων / Επισκόπηση

en: Client / Databases / Overview / Add SQL User
el: Πελάτης / Βάσεις Δεδομένων / Επισκόπηση / Προσθήκη SQL Χρήστη

en: Client / Databases / Overview / Update SQL User Password
el: Πελάτης / Βάσεις Δεδομένων / Επισκόπηση / Ενημέρωση Κωδικού του Χρήστη SQL

en: Client / Domain / Edit DNS resource record
el: Πελάτης / Domain / Επεξεργασία εγγραφής DNS

en: Client / Domains
el: Πελάτης / Domains

en: Client / Domains / Add DNS resource record
el: Πελάτης / Domains / Προσθήκη εγγραφής DNS

en: Client / Domains / Add Domain Alias
el: Πελάτης / Domains / Προσθήκη Εναλλακτικής Ονομασίας του Domain

en: Client / Domains / Add Subdomain
el: Πελάτης / Domains / Προσθήκη Subdomain

en: Client / Domains / Edit Domain
el: Πελάτης / Domains / Επεξεργασία Domain

en: Client / Domains / Edit Domain Alias
el: Πελάτης / Domains / Επεξεργασία Εναλλακτικής Ονομασίας του Domain

en: Client / Domains / Edit Subdomain
el: Πελάτης / Domains / Επεξεργασία Subdomain

en: Client / Domains / PHP Settings
el: Πελάτης / Domains / Ρυθμίσεις PHP

en: Client / Domains / SSL Certificate
el: Πελάτης / Domains / Πιστοοποιητικό SSL

en: Client / Email / Add Email Account
el: Πελάτης / Email / Προσθήκη Email Λογαριασμού

en: Client / Email / Catchall
el: Πελάτης / Email / Μπαλαντέρ

en: Client / Email / Catchall / Add Catchall
el: Πελάτης / Email / Μπαλαντέρ / Προσθήκη Μπαλαντέρ

en: Client / Email / Overview
el: Πελάτης / Email / Επισκόπηση

en: Client / Email / Overview / Edit Auto Responder
el: Πελάτης / Email / Επισκόπηση / Επεξεργασία Αυτόματης Απάντησης

en: Client / Email / Overview / Enable Auto Responder
el: Πελάτης / Email / Επισκόπηση / Ενεργοποίηση Αυτόματης Απάντησης

en: Client / FTP / Add FTP Account
el: Πελάτης / FTP / Προσθήκη FTP Λογαριασμού

en: Client / FTP / Overview
el: Πελάτης / FTP / Επισκόπηση

en: Client / FTP / Overview / Edit FTP Account
el: Πελάτης / FTP / Επισκόπηση / Επεξεργασία FTP Λογαριασμού

en: Client / General / Overview
el: Πελάτης / Γενικά / Επισκόπηση

en: Client / Profile / Account Summary
el: Πελάτης / Προφίλ / Σύνοψη Λογαριασμού

en: Client / Profile / Language
el: Πελάτης / Προφίλ / Γλώσσα

en: Client / Profile / Layout
el: Πελάτης / Προφίλ / Διάταξη

en: Client / Profile / Password
el: Πελάτης / Προφίλ / Κωδικός

en: Client / Profile / Personal Data
el: Πελάτης / Προφίλ / Προσωπικά Δεδομένα

en: Client / Statistics
el: Πελάτης / Στατιστικά

en: Client / Support / Closed Tickets
el: Πελάτης / Υποστήριξη / Κλειστά Σημειώματα

en: Client / Support / New Ticket
el: Πελάτης / Υποστήριξη / Νέο Σημείωμα

en: Client / Support / Open Tickets
el: Πελάτης / Υποστήριξη / Ανοιχτά Σημειώματα

en: Client / Support / View Ticket
el: Πελάτης / Υποστήριξη / Εμφάνιση Σημειώματος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Close the ticket
el: Κλείσιμο του σημειώματος

en: Close ticket
el: Κλείσιμο σημειώματος

en: Closed tickets
el: Κλειστά σημειώματα

en: Company
el: Εταιρεία

en: Cores
el: Πυρήνες

en: Country
el: Χώρα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Creation date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Customer account successfully scheduled for creation.
el: Ο λογαριασμός του πελάτη προγραμματίστηκε επιτυχώς για δημιουργία.

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Day
el: Ημέρα

en: Day statistics
el: Στατιστικά ημέρας

en: Days
el: Ημέρες

en: Deactivate
el: Απενεργοποίηση

en: Dear {NAME},
    
    A new account has been created for you.
    
    Your account information:
    
    Account type: {USERTYPE}
    User name: {USERNAME}
    Password: {PASSWORD}
    
    Remember to change your password often and the first time you login.
    
    You can login at {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
el: Αγαπητέ/ή {NAME},
    
    Ένας νέος λογαριασμός δημιουργήθηκε για εσάς.
    
    Οι πληροφορίες του λογαριασμού σας:
    
    Τύπος λογαριασμού: {USERTYPE}
    Όνομα χρήστη: {USERNAME}
    Κωδικός: {PASSWORD}
    
    Θυμηθείτε να αλλάζετε τον κωδικό σας συχνά και την πρώτη φορά που θα συνδεθείτε.
    
    Μπορείτε να συνδεθείτε τώρα στο {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}
    
    Παρακαλούμε μην απαντάτε σε αυτό το email.
    i-MSCP Mailer

en: Dear {NAME},
    
    A new software package has been uploaded by a reseller.
    
    Reseller ID: {RESELLER_ID}
    Software package: {SOFTWARE_PACKAGE}
    Software ID: {SOFTWARE_ID}
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
el: Αγαπητέ/ή {NAME},
    
    Ένα νέο πακέτο λογισμικού ανέβηκε από έναν μεταπωλητή.
    
    Reseller ID: {RESELLER_ID}
    Software package: {SOFTWARE_PACKAGE}
    Software ID: {SOFTWARE_ID}
    
    Παρακαλούμε μην απαντάτε σε αυτό το email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer

en: Debugger
el: Αποσφαλματωτής

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Default language
el: Προεπιλεγμένη γλώσσα

en: Default language successfully updated.
el: Η προεπιλεγμένη γλώσσα ενημερώθηκε επιτυχώς.

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Delete CatchAll
el: Διαγραφή Μπαλαντέρ

en: Delete this plugin
el: Διαγραφή αυτού του πρόσθετου

en: Deletion in progress
el: Διαγραφή σε εξέλιξη

en: Deletion in progress...
el: Διαγραφή σε εξέλιξη...

en: Description
el: Περιγραφή

en: Description cannot be empty.
el: Η περιγραφή δεν μπορεί να είναι άδεια.

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Directory %s doesn't exists.
el: Ο κατάλογος %s δεν υπάρχει.

en: Directory '%s' doesn't exists.
el: Ο κατάλογος %s' δεν υπάρχει.

en: Directory '%s' is not allowed or invalid.
el: Ο κατάλογος %s' δεν επιτρέπεται ή είναι άκυρος.

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Disabled functions
el: Απενεργοποιημένες λειτουργίες

en: Disconnect
el: Αποσύνδεση

en: Disk
el: Δίσκος

en: Disk space
el: Χώρος δίσκου

en: Disk space limit [MiB]
el: Όριο χώρου δίσκου [MiB]

en: Disk usage
el: Χρήση δίσκου

en: Disk usage detail
el: Λεπτομέρειες χρήσης δίσκου

en: Display errors
el: Εμφάνιση λαθών

en: Domain %s cannot be forwarded on itself.
el: Το domain %s δεν μπορεί να προωθηθεί στον εαυτό του.

en: Domain %s is unavailable.
el: Το domain %s δεν είναι διαθέσιμο.

en: Domain Limit
el: Όριο Domain

en: Domain Name
el: Όνομα Domain

en: Domain account
el:  Λογαριασμός domain

en: Domain account expired.
el: Ο λογαρισμός του domain έληξε.

en: Domain accounts
el: Λογαριασμοί domain

en: Domain alias
el: Ψευδώνυμο domain

en: Domain alias %s cannot be forwarded on itself.
el: Το ψευδώνυμο του domain %s δεν μπορεί να προωθηθεί στον εαυτό του.

en: Domain alias errors
el: Λάθη στο ψευδώνυμο του domain

en: Domain alias limit
el: Όριο στο ψευδώνυμο του domain

en: Domain alias name
el: Όνομα ψευδώνυμου domain

en: Domain alias successfully created.
el: Το ψευδώνυμο του domain δημιουργήθηκε επιτυχώς.

en: Domain overview
el: Επισκόπηση domain

en: Domain statistics
el: Στατιστικά domain

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit admin
el: Επεξεργασία διαχειριστή

en: Edit customer
el: Επεξεργασία πελάτη

en: Edit domain
el: Επεξεργασία domain

en: Email settings
el: Email ρυθμίσεις

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Enabled for: %s
el: Ενεργοποιημένο για: %s

en: Fax
el: Φαξ

en: Feature
el: Χαρακτηριστικό

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Female
el: Γυναίκα

en: First name
el: Όνομα

en: Forward
el: Προώθηση

en: Forward URL
el: Προώθηση URL

en: Forward URL %s is not valid.
el: Η προώθηση του URL %s δεν είναι έγκυρη.

en: Forward list is empty.
el: Η λίστα προωθήσεων είναι άδεια.

en: Forward mail
el: Προώθηση mail

en: Forward to
el: Προώθηση σε

en: Forward to URL
el: Προώθηση σε  URL

en: Forward type
el: Τύπος προώθησης

en: Free
el: Ελεύθερη

en: From
el: Από

en: From reseller
el: Από μεταπωλητή

en: Ftp account
el: Ftp λογαριασμός

en: Ftp accounts
el: Ftp λογαριασμοί

en: Ftp directories
el: Ftp κατάλογοι

en: Gender
el: Φύλο

en: General
el: Γενικά

en: General information
el: Γενικές πληροφορίες

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Generate
el: Παραγωγή

en: Generate a self-signed certificate
el: Παραγωγή ενός αυτο-υπογραφόμενου πιστοποιητικού

en: Get a new security code
el: Λήψη νέου κωδικού ασφαλείας

en: Group
el: Ομάδα

en: Group members
el: Μέλη ομάδας

en: Group name
el: Όνομα ομάδας

en: Groups
el: Ομάδες

en: HTTP traffic
el: Κίνηση HTTP

en: Hide aliases
el: Απόκρυψη ψευδωνύμων

en: High
el: Υψηλή

en: Homepage
el: Αρχική σελίδα

en: Hosting plan
el: Πακέτο φιλοξενίας

en: Hosting plan availability
el: Διαθεσιμότητα πακέτου φιλοξενίας

en: Hosting plan limits exceed reseller limits.
el: Το όριο του πακέτου φιλοξενίας υπερβαίνει το όριο του μεταπωλητή.

en: Hosting plan limits exceed your limits.
el: Το όριο του πακέτου φιλοξενίας υπερβαίνει τα όριά σας.

en: Hosting plan successfully created.
el: Το πακέτο φιλοξενίας δημιουργήθηκε επιτυχώς.

en: Hosting plan successfully deleted.
el: Το πακέτο φιλοξενίας διαγράφηκε επιτυχώς.

en: Hosting plan successfully updated.
el: Το πακέτο φιλοξενίας ενημερώθηκε επιτυχώς.

en: Hosting plans
el: Πακέτα φιλοξενίας

en: Hour
el: Ώρα

en: Hours
el: Ώρες

en: Htaccess errors
el: Λάθη htaccess

en: Htaccess group
el: Ομάδα htaccess

en: Htaccess group successfully scheduled for addition.
el: Η htaccess ομάδα προγραμματίστηκε επιτυχώς για προσθήκη.

en: Htaccess group successfully scheduled for deletion.
el: Η htaccess ομάδα προγραμματίστηκε επιτυχώς για διαγραφή.

en: Htaccess user
el: Χρήστης htaccess

en: Htaccess user successfully assigned to the %s htaccess group
el: Ο htaccess χρήστης εκχωρήθηκε επιτυχώς στην %s ομάδα htaccess

en: Htaccess user successfully deleted from the %s htaccess group
el: Ο htaccess χρήστης διαγράφηκε επιτυχώς από την %s ομάδα htaccess

en: Htaccess user successfully scheduled for addition.
el: Ο htaccess χρήστης προγραμματίστηκε επιτυχώς για προσθήκη.

en: Http traffic
el: Κίνηση HTTP

en: Images have to be smaller than 500 x 90 pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι μικρότερες από 500 x 90 εικονοστοιχεία.

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Import in local repository
el: Εισαγωγή σε τοπικό αποθετήριο

en: Import new language file
el: Εισαγωγή νέου αρχείου γλώσσας

en: In maintenance mode, only administrators can login.
el: Στην κατάσταση συντήρησης, μόνο οι διαχειριστές μπορούν να συνδεθούν.

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Install in progress
el: Εγκατάσταση σε εξέλιξη

en: Install this plugin
el: Εγκατάσταση αυτού του πρόσθετου

en: Installed on
el: Εγκατάσταση σε

en: Internationalization
el: Διεθνοποίηση

en: Kernel Version
el: Έκδοση Πυρήνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Language file
el: Αρχείο γλώσσας

en: Language file successfully installed.
el: Το αρχείο γλώσσας εγκαταστάθηκε επιτυχώς.

en: Language successfully updated.
el: Η γλώσσα ενημερώθηκε επιτυχώς.

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Languages index was successfully re-built.
el: Το ευρετήριο γλωσσών επαναδημιουργήθηκε επιτυχώς.

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Last name cannot have more than 200 characters.
el: Το επώνυμο δεν μπορεί να ξεπερνάει τους 200 χαρακτήρες.

en: Layout
el: Διάταξη

en: Layout color
el: Χρώμα διάταξης

en: Layout color successfully updated.
el: Το χρώμα διάταξης ενημερώθηκε επιτυχώς

en: Limit
el: Όριο

en: Limit value
el: Τιμή ορίου

en: Limits
el: Όρια

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Link to authors homepage
el: Σύνδεσμος στην ιστοσελίδα των συγγραφέων

en: Load (1 Min, 5 Min, 15 Min)
el: Φόρτος (1 Λεπτό,, 5 Λεπτά, 15 Λεπτά)

en: Loading data...
el: Φόρτωση δεδομένων...

en: Log entries successfully deleted.
el: Οι καταχωρήσεις στο αρχείο καταγραφής διαγράφηκαν επιτυχώς.

en: Login
el: Σύνδεση

en: Login password
el: Κωδικός σύνδεσης

en: Login username
el: Όνομα χρήστη σύνδεσης

en: Login with your FTP account
el: Σύνδεση με τον FTP λογαριασμό σας

en: Logo file
el: Αρχείο λογότυπου

en: Logo successfully removed.
el: Το λογότυπο αφαιρέθηκε επιτυχώς.

en: Logo successfully updated.
el: Το λογότυπο ενημερώθηκε επιτυχώς.

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Lost password
el: Απολεσθέντας κωδικός

en: Lost password email
el: Email απολεσθέντα κωδικού

en: Lost password email templates were updated.
el: Τα πρότυπα email για τον απολεσθέντα κωδικό ενημερώθηκαν.

en: Lost password link
el: Σύνδεσμος απολεσθέντα κωδικού

en: Low
el: Χαμηλή

en: Maintenance message
el: Μήνυμα λειτουργίας συντήρησης

en: Maintenance mode
el: Κατάσταση συντήρησης

en: Maintenance mode is activated. In this mode, only administrators can login.
el: Η κατάσταση συντήρησης είναι ενεργοποιημένη. Υπό αυτή τη λειτουργία, μόνο οι διαχειριστές μπορούν να συνδεθούν.

en: Maintenance settings
el: Ρυθμίσεις συντήρησης

en: Male
el: Άνδρας

en: Medium
el: Μέση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Message template
el: Πρότυπο μηνύματος

en: Message template info
el: Πληροφορίες πρότυπου μηνύματος

en: Minute
el: Λεπτό

en: Minutes
el: Λεπτά

en: Month
el: Μήνας

en: Never
el: Ποτέ

en: Next
el: Επόμενο

en: Next step
el: Επόμενο βήμα

en: No update available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις

en: No user found.
el: Δεν βρέθηκε χρήστης.

en: Not found.
el: Δεν βρέθηκε.

en: Not provided
el: Δεν παρέχεται

en: Nothing has been changed.
el: Δεν έχει γίνει καμία αλλαγή.

en: Nothing has been deleted.
el: Δεν έχει γίνει καμία διαγραφή.

en: OK
el: Εντάξει

en: Ok
el: Εντάξει

en: Only administrators can login when maintenance mode is activated.
el: Μόνο οι διαχειριστές μπορούν να συνδεθούν όταν η κατάσταση συντήρησης έχει ενεργοποιηθεί.

en: Open ticket
el: Άνοιγμα σημειώματος

en: Open tickets
el: Ανοιχτά σημειώματα

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Other settings
el: Λοιπές ρυθμίσεις

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Partition
el: Διαμέρισμα

en: Password
el: Κωδικός

en: Password cannot be empty.
el: Ο κωδικός δεν μπορεί να είναι κενός.

en: Password cannot be longer than 30 characters.
el: Ο κωδικός δεν μπορεί να ξεπερνά τους 30 χαρακτήρες.

en: Password confirmation
el: Επιβεβαίωση κωδικού

en: Password contains unallowed characters.
el: Ο κωδικός περιέχει μη αποδεκτούς χαρακτήρες.

en: Path
el: Διαδρομή

en: Personal data
el: Προσωπικά δεδομένα

en: Personal data successfully updated.
el: Τα προσωπικά δεδομένα ενημερώθηκαν επιτυχώς.

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Please specify a message subject.
el: Παρακαλώ ορίστε το θέμα μηνύματος.

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Plugin %s activated.
el: Το πρόσθετο %s ενεργοποιήθηκε.

en: Plugin %s cannot be activated.
el: Το πρόσθετο %s δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί.

en: Plugin %s cannot be deactivated.
el: Το πρόσθετο %s δεν μπορεί να απενεργοποιηθεί.

en: Plugin %s cannot be deleted.
el: Το πρόσθετο %s δεν μπορεί να διαγραφεί.

en: Plugin %s cannot be installed.
el: Το πρόσθετο %s δεν μπορεί να εγκατασταθεί.

en: Plugin %s cannot be uninstalled.
el: Το πρόσθετο %s δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Plugin %s cannot be updated.
el: Το πρόσθετο %s δεν μπορεί να ενημερωθεί.

en: Plugin archive
el: Αρχείο πρόσθετου

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Profile
el: Προφίλ

en: Registration date
el: Ημερομηνία εγγραφής

en: Reseller
el: Μεταπωλητής

en: Reseller / Customers / Add Customer
el: Μεταπωλητής / Πελάτες / Προσθήκη Πελάτη

en: Reseller / Customers / Add Customer - Next Step
el: Μεταπωλητής / Πελάτες / Προσθήκη Πελάτη - Επόμενο Βήμα

en: Reseller / Customers / Overview
el: Μεταπωλητής / Πελάτες / Επισκόπηση

en: Reseller / Customers / Overview / Domain Details
el: Μεταπωλητής / Πελάτες / Επισκόπηση / Λεπτομέρειες Domain

en: Reseller / Customers / Overview / Edit Customer
el: Μεταπωλητής / Πελάτες / Επισκόπηση / Επεξεργασία Πελάτη

en: Reseller / Customers / Overview / Edit Domain
el: Μεταπωλητής / Πελάτες / Επισκόπηση / Επεξεργασία Domain

en: Reseller / Customers / Welcome Email
el: Μεταπωλητής / Πελάτες / Email Καλωσορίσματος

en: Reseller / General / Overview
el: Μεταπωλητής / Γενικά / Επισκόπηση

en: Reseller / General / Software Upload
el: Μεταπωλητής / Γενικά / Μεταφόρτωση Λογισμικού

en: Reseller / Hosting Plans / Add Hosting Plan
el: Μεταπωλητής / Πακέτα Φιλοξενίας / Προσθήκη Πακέτου Φιλοξενίας

en: Reseller / Hosting Plans / Overview
el: Μεταπωλητής / Πακέτα Φιλοξενίας / Επισκόπηση

en: Reseller / Profile / Account Summary
el: Μεταπωλητής / Προφίλ / Σύνοψη Λογαριασμού

en: Reseller / Profile / Language
el: Μεταπωλητής / Προφίλ / Γλώσσα

en: Reseller / Profile / Layout
el: Μεταπωλητής / Προφίλ / Διάταξη

en: Reseller / Profile / Password
el: Μεταπωλητής / Προφίλ / Κωδικός

en: Reseller / Profile / Personal Data
el: Μεταπωλητής / Προφίλ / Προσωπικά Δεδομένα

en: Reseller / Statistics / Overview
el: Μεταπωλητής / Στατιστικά / Επισκόπηση

en: Reseller / Statistics / Overview / {USERNAME} USER Statistics
el: Μεταπωλητής / Στατιστικά / Επισκόπηση / {USERNAME} Στατιστικά χρήστη

en: Reseller /Hosting Plans / Edit Hosting Plan
el: Μεταπωλητής / Πακέτα Φιλοξενίας / Επεξεργαία Πακέτου Φιλοξενίας

en: Reseller Name
el: Όνομα Μεταπωλητή

en: Reseller account successfully created.
el: Ο λογαριασμός του μεταπωλητή δημιουργήθηκε επιτυχώς.

en: Reseller account successfully updated.
el: Ο λογαριασμός του μεταπωλητή ενημερώθηκε επιτυχώς.

en: Reseller list
el: Λίστα μεταπωλητών

en: Reseller list is empty.
el: Η λίστα μεταπωλητών είναι άδεια.

en: Reseller name
el: Όνομα Μεταπωλητή

en: Resellers
el: Μεταπωλητές

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Send
el: Αποστολή

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: Send message to
el: Αποστολή μηνύματος σε

en: Send new login data
el: Αποστολή νέων δεδομένων σύνδεσης

en: Send reply
el: Αποστολή απάντησης

en: Send to
el: Αποστολή σε

en: Sender email
el: Email αποστολέα

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: Server ports
el: Πόρτες διακομιστή

en: Server statistics
el: Στατιστικά διακομιστή

en: Server status
el: Κατάσταση διακομιστή

en: Server traffic
el: Κίνηση διακομιστή

en: Server traffic settings
el: Ρυθμίσεις κίνησης διακομιστή

en: Server traffic settings successfully updated.
el: Οι ρυθμίσεις κίνησης του διακομιστή ενημερώθηκαν επιτυχώς.

en: Sessions
el: Συνεδρίες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Settings saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Show %s records per page
el: Εμφάνιση %s εγγραφών ανά σελίδα

en: Show labels for main menu links
el: Εμφάνιση κειμένου στους συνδέσμους του κυρίως μενού

en: State
el: Νομός

en: State/Province
el: Νομός/Επαρχία

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Stats
el: Στατιστικά

en: Status
el: Κατάσταση

en: Street 1
el: Διεύθυνση 1

en: Street 2
el: Διεύθυνση 2

en: Strong passwords
el: Ισχυροί κωδικοί

en: Subject
el: Θέμα

en: Subject is missing.
el: Το θέμα είναι απών.

en: System information
el: Πληροφορίες συστήματος

en: System tools
el: Εργαλεία συστήματος

en: System under maintenance
el: Σύστημα υπό συντήρηση

en: Total
el: Σύνολο

en: Traffic
el: Κίνηση

en: Traffic statistics
el: Στατιστικά κίνησης

en: Traffic usage
el: Χρήση κίνησης

en: Translated strings
el: Μεταφρασμένες συμβολοσειρές

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Update data
el: Ενημέρωση δεδομένων

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Upload logo
el: Μεταφόρτωση λογότυπου

en: Upload now
el: Μεταφόρτωση τώρα

en: Uptime
el: Χρόνος λειτουργίας

en: Used
el: Χρησιμοποιημένη

en: User
el: Χρήστης

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Users
el: Χρήστες

en: Version
el: Έκδοση

en: Very high
el: Πολύ υψηλή

en: We are sorry, but the system is currently under maintenance.
    Please try again later.
el: Λυπούμαστε, αλλά το σύστημα είναι σε λειτουργία συντήρησης.
    Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά αργότερα.

en: Webmail
el: %s webmail

en: Year
el: Έτος

en: Yes
el: Ναι

en: You must specify a subject.
el: Πρέπει να ορίσετε ένα θέμα.

en: Your account is currently under maintenance or disabled. Please, contact your reseller.
el: Ο λογαριασμός σας είναι είτε υπό συντήρηση είτε απενεργοποιημένος. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με τον μεταπωλητή σας.

en: Zip
el: ΤΚ

en: Zip code
el: Ταχ. κώδικας

en: Zip/Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Zone
el: Ζώνη

en: _: Localised language
el: Ελληνικά - Greek

en: administrator
el: διαχειριστής

en: and
el: και

en: day
el: ημέρα

en: days
el: ημέρες

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
el: i-MSCP - Πελάτης/Δημιουργία Μπαλαντέρ Λογαριασμού Email

en: no
el: όχι

en: not available
el: μη διαθέσιμο

en: not required
el: προαιρετικό

en: required
el: απαιτούμενο

en: traffic
el: κίνηση

en: unlimited
el: χωρίς όριο

en: update
el: ενημέρωση

en: waiting for activation
el: αναμονή ενεργοποίησης

en: yes
el: ναι

en: {USERNAME} user statistics
el: {USERNAME} στατιστικά χρήστη

en: © 2010-2017 i-MSCP Team<br>All Rights Reserved
el: © 2010-2017 Η Ομάδα του i-MSCP<br>Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος
