i-MSCP 1.3.x - en to eu_ES translation catalogue (446 entries)

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
eu_ES: %1$d%% [%2$s - %3$stik]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
eu_ES: %1$d%% [%2$s mugagabetik]

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
eu_ES: %1$s - (Bertsioa: %2$s, Hizkuntza: %3$s)

en: %1$s you are now logged as %2$s
eu_ES: %1$s orain %2$s gisa zaude izen emanda

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
eu_ES: %1$s%% [%2$s - %3$stik]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
eu_ES: %1$s%% [%2$s mugagabetik]

en: %d configuration parameter(s) have/has been created.
eu_ES: %d ezarpen parametro sortu dira.

en: %d configuration parameter(s) have/has been updated.
eu_ES: %d ezarpen parametro eguneratu dira.

en: %d strings translated
eu_ES: %d kate itzulita

en: %s record
eu_ES: %s erregistroa

en: (usually named
eu_ES: (normalean izenez deitua

en: Account name
eu_ES: Kontu izena

en: Action
eu_ES: Akzioa

en: Actions
eu_ES: Akzioak

en: Activate
eu_ES: Aktibatu

en: Add
eu_ES: Gehitu

en: Add SQL database
eu_ES: Gehitu SQL datubasea

en: Add SQL user
eu_ES: Gehitu SQL erabiltzailea

en: Add admin
eu_ES: Administratzailea gehitu

en: Add domain alias
eu_ES: Gehitu domeinu ezizena

en: Add group
eu_ES: Gehitu taldea

en: Add hosting plan
eu_ES: Gehitu hostatze plana

en: Add new protected area
eu_ES: Gehitu babestutako gune berria

en: Add new service port
eu_ES: Zerbitzu portu berria gehitu

en: Add permissions
eu_ES: Gehitu baimenak

en: Add permissions for reseller to software:
eu_ES: Gehitu baimenak bersaltzailearen softwareari:

en: Add reseller
eu_ES: Gehitu bersaltzailea

en: Add subdomain
eu_ES: Gehitu azpidomeinua

en: Add user
eu_ES: Gehitu erabiltzailea

en: Added by
eu_ES: Nork gehitua

en: Additional data
eu_ES: Datu gehigarriak

en: Admin
eu_ES: Administraria

en: Admin log
eu_ES: Administrariaren log-a

en: Admin users
eu_ES: Adminsitrari erabiltzaileak

en: Admin/IP usage statistics
eu_ES: Amdin/IP erabilera estadistikak

en: Administrator
eu_ES: Administraria

en: Administrator level
eu_ES: Administrari maila

en: Administrator login
eu_ES: Hasi saioa administrari gisa

en: Administrators
eu_ES: Administrariak

en: Aliases
eu_ES: Ezizenak

en: All
eu_ES: Guztira

en: All fields are required.
eu_ES: Eremu guztiak beharrezkoak dira.

en: All in
eu_ES: Sarrera guztiak

en: All out
eu_ES: Irteera guztiak

en: All traffic
eu_ES: Trafiko guztia

en: All users
eu_ES: Erabiltzaile guztiak

en: Already in use
eu_ES: Ados

en: Alternative URL to reach your website
eu_ES: Zure web gunera iristeko URL ezberdina

en: Apply
eu_ES: Ados

en: Apply changes
eu_ES: Aldaketak ezarri

en: Are you sure to install this package from the webdepot?
eu_ES: Zihur zaude pakete hau instalatu nahi duzula web biltegitik?

en: Are you sure you want to activate this package?
eu_ES: Zihu zaude pakete hau gaitu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete %s service port ?
eu_ES: Zihur zaude %s zerbitzu portua ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete %s?
eu_ES: Ziur zaude %s ezabatu nahi duzula

en: Are you sure you want to delete this package?
eu_ES: Zihur zaude pakete hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to restore the backup?
eu_ES: Ziur zaude segurtasun kopia berreskuratu nahi duzuna?

en: Assign
eu_ES: Ezarri

en: Back
eu_ES: Atzera

en: Backup
eu_ES: Segurtasun kopia

en: Bruteforce detection
eu_ES: Bruteforce detekzioa

en: Cancel
eu_ES: Ezeztatu

en: Canonical name
eu_ES: Izen kanonikoa

en: Change
eu_ES: Aldatu

en: Change personal data
eu_ES: Aldatu datu pertsonalak

en: Check for update
eu_ES: Eguneratua berriak aurkitu

en: Choose
eu_ES: Aukeratu

en: Choose dir
eu_ES: Aukeratu direktorioa

en: Choose hosting plan
eu_ES: Aukeratu hostatze plana

en: Circular
eu_ES: Zirkularra

en: City
eu_ES: Hiria

en: Class
eu_ES: Mailak

en: Clear log
eu_ES: Log-a garbitu

en: Click the Restore button and the system will restore the last daily backup
eu_ES: Sakatu Berreskuratu botoia eta sistema azken eguneko segurtasun kopiara berreskuratuko du

en: Close
eu_ES: Ados

en: Closed tickets
eu_ES: Itxitako txartelak

en: Company
eu_ES: Lantokia

en: Core data
eu_ES: Datu nagusiak

en: Country
eu_ES: Herria

en: Create
eu_ES: Ados

en: Create catch all
eu_ES: Sortu catch all-a

en: Created by
eu_ES: Nork sortua

en: Creation date
eu_ES: Sortze data

en: Custom error pages
eu_ES: Akats orri pertsonalizatuak

en: Custom menus
eu_ES: Menu pertsonalizatuak

en: Customer ID
eu_ES: Erabiltzaile ID-a

en: DOWN
eu_ES: ERORIA

en: Daily backup
eu_ES: Eguneroko segurtasun kopia

en: Database
eu_ES: Datu basea

en: Database Name and Users
eu_ES: Datubaseen Izen eta Erabiltzaileak

en: Database name
eu_ES: Datubasearen izena

en: Database prefix
eu_ES: Datu base aurrizkia

en: Database required
eu_ES: Datu basea beharrezkoa

en: Database users
eu_ES: Datubase erabiltzaileak

en: Databases
eu_ES: Datu basea

en: Date
eu_ES: Data

en: Day
eu_ES: Eguna

en: Days
eu_ES: Egunak

en: Default language
eu_ES: Lehenetsikato hizkuntza

en: Delete
eu_ES: Ezabatu

en: Delete CatchAll
eu_ES: Ezabatu CatchAll

en: Delete from log:
eu_ES: Ezabatua log-etik:

en: Delete order
eu_ES: Ezabatu eskaera

en: Delete reseller software
eu_ES: Ezabatu birsaltzailearen softwarea

en: Description
eu_ES: Deskribapena

en: Details
eu_ES: Xehetasunak

en: Disable
eu_ES: Ezgaitua

en: Disabled
eu_ES: Ez gaitua

en: Disk
eu_ES: Diskoa

en: Disk usage
eu_ES: Disko erabilera

en: Domain
eu_ES: Domeinua

en: Domain IP
eu_ES: Domeinuaren IP-a

en: Domain Name
eu_ES: Domeinu Izena

en: Domain account
eu_ES: Domeinu kontua

en: Domain alias
eu_ES: Domainu ezizenak

en: Domain alias errors
eu_ES: Domeinu ezizenen akatsak

en: Domain alias successfully scheduled for deletion.
eu_ES: Domeinu ezizena arrakastaz progamatu da ezabatzeko.

en: Domain aliases
eu_ES: Domeinu ezizenak

en: Domain details
eu_ES: Domeinuaren xehetasunak

en: Domain errors
eu_ES: Domeinu akatsak

en: Domain expiration date must be filled.
eu_ES: Domeinuaren iraungitze data bete behar da.

en: Domain name
eu_ES: Domeinuaren izena

en: Domain statistics
eu_ES: Domeinuaren estatistikak

en: Domains
eu_ES: Domeinuak

en: Domains per page
eu_ES: Domeinuak orriko

en: Done
eu_ES: Egina

en: Download
eu_ES: Jaitsi

en: Edit
eu_ES: Aldatu

en: Edit domain
eu_ES: Aldatu Domeinua

en: Edit domain alias
eu_ES: Aldatu domeinu ezizenak

en: Edit error page
eu_ES: Aldatu akats orria

en: Edit hosting plan
eu_ES: Aldatu hostatze plana

en: Edit reseller
eu_ES: Aldatu bersaltzailea

en: Edit subdomain
eu_ES: Aldatu azpidomeinua

en: Edit user
eu_ES: Aldatu erabiltzailea

en: Email
eu_ES: Posta elektronikoa

en: Email setup
eu_ES: Posta elektronikoaren ezarpena

en: Enable
eu_ES: Gaitua

en: Enabled
eu_ES: Gaitua

en: Error
eu_ES: Akatsa

en: Error pages
eu_ES: Akats orriak

en: Error: Remote File not found!
eu_ES: Errorea: Hurruneko Artxiboa ez da aurkitu!

en: Errors
eu_ES: Akatsak

en: Expire date
eu_ES: Iraungitze data

en: FTP account
eu_ES: FTP kontua

en: FTP accounts
eu_ES: FTP kontuak

en: FTP traffic
eu_ES: FTP trafikoa

en: Fax
eu_ES: Faxa

en: Feature
eu_ES: Aukerak

en: Female
eu_ES: Emakumezkoa

en: File does not exist. %1$s.tar.gz
eu_ES: Fitxategia ez da existitzen, %1$s.tar.gz

en: File is not readable.
eu_ES: Artxiboa ez da irakurgai.

en: FileManager
eu_ES: Fitxategi arakatzailea

en: Filemanager
eu_ES: Artxibo kudeaketa

en: Filesystem system Info
eu_ES: Sistema fitxategiaren sistema informazioa

en: First name
eu_ES: Izena

en: Forward
eu_ES: Aurrera jarraitu

en: Forward mail
eu_ES: Aurrera jarraitze posta

en: Forward to
eu_ES: Nora aurrera jarraitu

en: Forward to URL
eu_ES: Aurrera jarraitu URL-a

en: Free
eu_ES: Askea

en: From
eu_ES: Norengandik

en: From reseller
eu_ES: Bersaltzailetik

en: Gender
eu_ES: Sexua

en: General information
eu_ES: Infomazio orokorra

en: General settings
eu_ES: Ezarpen orokorrak

en: Group
eu_ES: Taldea

en: Group members
eu_ES: Taldekideak

en: Group name
eu_ES: Taldearen izena

en: Groups
eu_ES: Taldeak

en: High
eu_ES: Altua

en: Homepage
eu_ES: Hasiera orria

en: Host
eu_ES: Host-a

en: Hosting plan
eu_ES: Hostatze plana

en: Hosting plans
eu_ES: Hostatze planak

en: Hour
eu_ES: Ordua

en: Hours
eu_ES: Orduak

en: IP address
eu_ES: IP helbideak

en: IP usage
eu_ES: IP erabillera

en: IPv6 address
eu_ES: IPv6 helbideak

en: Install
eu_ES: instalatu

en: Installed on
eu_ES: Non instalatua

en: Instructions to download today's backup
eu_ES: Gaurko segurtasun kopia eskuratzeko azalpenak

en: Internationalization
eu_ES: Internazionalizazioa

en: Invalid group name!
eu_ES: Talde izen okerra!

en: Kernel Version
eu_ES: Kernel Bertsioa

en: Kill session
eu_ES: Amaitu saioa

en: Label
eu_ES: Etiketa

en: Language
eu_ES: Hizkuntza

en: Language file
eu_ES: Hizkuntza fitxategia

en: Languages index was successfully re-built.
eu_ES: Hizkuntzen indizea egokiro berregina.

en: Last access
eu_ES: Azken sarrera

en: Last name
eu_ES: Abizena

en: Last translator
eu_ES: Azken itzultzailea

en: Layout
eu_ES: Txantiloia

en: Level
eu_ES: Maila

en: Limit
eu_ES: Muga

en: Link to authors homepage
eu_ES: Esteka egilearen hasiera orrira

en: Load (1 Min, 5 Min, 15 Min)
eu_ES: Zama (Min 1, 5 Min, 15 Min)

en: Login
eu_ES: Saioa hasi

en: Login with your FTP account
eu_ES: Saioa hasi zure FTP kontuarekin

en: Logo file
eu_ES: Logo fitxategia

en: Logout
eu_ES: Irten

en: Lost password
eu_ES: Ez dut pasahitza gogoratzen

en: Lost password link
eu_ES: Ahaztutako pasahitzaren esteka

en: Lostpw link
eu_ES: Ahaztutako pasahitz esteka

en: Low
eu_ES: Baxua

en: Mail
eu_ES: Posta elektronikoa

en: Maintenance mode
eu_ES: Mantenu modua

en: Male
eu_ES: Gizonezkoa

en: Manage SQL
eu_ES: SQL kudeatu

en: Manage users
eu_ES: Erabiltzaile kudeaketa

en: Manage users and groups
eu_ES: Kudeatu erabiltzaile eta taldeak

en: Mark
eu_ES: Marka

en: Max number of login attempts
eu_ES: Gehienezko izen emate saiakerak

en: Medium
eu_ES: Ertaina

en: Message
eu_ES: Mezua

en: Message template
eu_ES: Mezuren txantiloia

en: Message template info
eu_ES: Mezu txantiloiaren informazioa

en: Message to reseller before deleting the software
eu_ES: Mezua bidali birsaltzaileari softwarea ezabatu aurretik

en: Minute
eu_ES: Minutu

en: Minutes
eu_ES: Minutuak

en: Missing domain
eu_ES: Domeinu galdua

en: Month
eu_ES: Hilabetea

en: Mount
eu_ES: Montatzea

en: Mount point
eu_ES: Muntatze puntua

en: Move
eu_ES: Mugitu

en: N/A
eu_ES: D/E

en: Name
eu_ES: Izena

en: New ticket
eu_ES: Txartel berria

en: Next
eu_ES: Hurrengoa

en: Next step
eu_ES: Hurrengo pausua

en: No
eu_ES: Ez

en: No.
eu_ES: Zbk.

en: None
eu_ES: Ezer ere ez

en: Normal users
eu_ES: Erabiltzaile arruntak

en: Not Set
eu_ES: Ezarri gabe

en: Notices, Warnings and Errors
eu_ES: Mezuak, Abisuak eta Akatsak

en: OK
eu_ES: Ados

en: Ok
eu_ES: Ados

en: Only positive numbers are allowed.
eu_ES: Soilik zenbaki positiboak onartzen dira.

en: Open tickets
eu_ES: Irekitako txartelak

en: Order
eu_ES: Eskaera

en: Other in
eu_ES: Beste sarrerak

en: Other out
eu_ES: Beste irteerak

en: Other settings
eu_ES: Beste aukerak

en: Overview
eu_ES: Orokorra

en: Owner
eu_ES: Jabea

en: PHP GD extension not loaded.
eu_ES: PHPko GD gehigarria ez da kargatu.

en: POP3/IMAP in
eu_ES: POP3/IMAP sarrera

en: POP3/IMAP out
eu_ES: POP3/IMAP irteera

en: POP3/IMAP traffic
eu_ES: POP3/IMAP trafikoa

en: Package actions
eu_ES: Paketearen ekintzak

en: Package install type
eu_ES: Paketearen instalazio mota

en: Package language
eu_ES: Paketearen hizkuntza

en: Package title
eu_ES: Paketearen izenburua

en: Package type
eu_ES: Pakete mota

en: Package vendor HP
eu_ES: Pakete saltzailea HP

en: Package version
eu_ES: Paketearen bertsioa

en: Panel default language
eu_ES: Panelaren berezko hizkuntza

en: Partition
eu_ES: Partizioa

en: Password
eu_ES: Pasahitza

en: Password data
eu_ES: Pasahitz datua

en: Password settings
eu_ES: Pasahitzaren ezarpenak

en: Path
eu_ES: Helbidea

en: Percent
eu_ES: Portzentaia

en: Personal data
eu_ES: Datu pertsonalak

en: Personalise template
eu_ES: Pertsonalizatu txantiloia

en: Phone
eu_ES: Telefonoa

en: PhpMyAdmin
eu_ES: PhpMyAdmin-a

en: Port
eu_ES: Portua

en: Prevent external login for admins
eu_ES: Ukatu kanpo sarbidea adminei

en: Prevent external login for clients
eu_ES: Aurrezaindu kanpo sarrera bezeroei

en: Prevent external login for resellers
eu_ES: Aurrezaindu kanpo sarrera birsaltzaileei

en: Previous
eu_ES: Aurrekoa

en: Priority
eu_ES: Lehentasuna

en: Protected areas
eu_ES: Babestutako guneak

en: Protocol
eu_ES: Protokoloa

en: Rebuild languages index
eu_ES: Berregin hizkuntzen indizea

en: Record data
eu_ES: Erregistro data

en: Remove
eu_ES: Ezabatu

en: Remove IP
eu_ES: Ezabatu IP-a

en: Remove permissions
eu_ES: Ezabatu baimenak

en: Repeat password
eu_ES: Pasahitza errepikatu

en: Requires Database?
eu_ES: Datu basea beharrezkoa?

en: Reseller
eu_ES: Bersaltzailea

en: Reseller Name
eu_ES: Birsaltzailearen Izena

en: Reseller assignment
eu_ES: Bersaltzailea ezarri

en: Reseller data
eu_ES: Birsaltzailearen datuak

en: Reseller level
eu_ES: Bersaltzaile maila

en: Reseller list
eu_ES: Bersaltzaile zerrenda

en: Reseller name
eu_ES: Bersaltzailearen izena

en: Reseller software list
eu_ES: Bersaltzailearen software zerrenda

en: Reseller total
eu_ES: Bersaltzaile guztira

en: Reseller users
eu_ES: Bersaltzailearen erabiltzaileak

en: Reseller with permissions total
eu_ES: Bersaltzailea baimen guztiekin

en: Reseller/IP usage statistics
eu_ES: Bersaltzaile/IP erabilera estadistikak

en: Resellers
eu_ES: Bersaltzaileak

en: Reset
eu_ES: Berhasi

en: Restore
eu_ES: Berreskuratu

en: Restore backup
eu_ES: Berreskuratu segurtasun kopia

en: SMTP in
eu_ES: SMTP sarrera

en: SMTP out
eu_ES: SMTP irteera

en: SMTP traffic
eu_ES: SMTP trafikoa

en: SQL databases
eu_ES: SQL datubaseak

en: SQL user name
eu_ES: SQL erabiltzaile izena

en: SQL users
eu_ES: SQL erabiltzaileak

en: Save
eu_ES: Gorde

en: Search
eu_ES: Bilatu

en: Security code
eu_ES: Segurtasun kodea

en: Send
eu_ES: Bidali

en: Send message
eu_ES: Mezua bidali

en: Send message to
eu_ES: Nori bidali mezua

en: Send new login data
eu_ES: Bidali sarrera datu berriak

en: Send reply
eu_ES: Bidali erantzuna

en: Separate multiple email addresses with a line-break.
eu_ES: Banandu email helbide multzoa lerro-jauziekin.

en: Server ports
eu_ES: Zerbitzari portuak

en: Server statistics
eu_ES: Zerbitzariaren estatistikak

en: Server status
eu_ES: Zerbitzariaren egoera

en: Server traffic
eu_ES: Zerbitzariaren trafikoa

en: Server traffic settings
eu_ES: Zerbitzariaren trafiko ezarpenak

en: Service name
eu_ES: Zerbitzu izena

en: Service protocol
eu_ES: Zerbitzari protokoloa

en: Services status
eu_ES: Zerbitzuaren egoera

en: Settings
eu_ES: Ezarpenak

en: Show
eu_ES: Ikusi

en: Show in
eu_ES: Non ikusi

en: Size
eu_ES: Tamaina

en: Software
eu_ES: Software-a

en: Software available
eu_ES: Softwarea eskuragarri

en: Software depot upload
eu_ES: Software biltegi igoera

en: Software details
eu_ES: Software-aren xehetasunak

en: Software installation
eu_ES: Software instalazioa

en: Software permissions
eu_ES: Software baimenak

en: Software status
eu_ES: Softwarearen egoera

en: Software total
eu_ES: Softwarea guztira

en: Software upload
eu_ES: Softwarea igo

en: Software was activated.
eu_ES: Softwarea aktibatua izan da.

en: Software was deleted.
eu_ES: Softwarea ezabatua izan da.

en: Software-Synonym
eu_ES: Software-Sinonimo

en: Software-Version
eu_ES: Software-Bertsioa

en: Softwaredepot
eu_ES: Software biltegia

en: State/Province
eu_ES: Estatua/Probintzia

en: Statistics
eu_ES: Estatistikak

en: Stats
eu_ES: Estatistikak

en: Status
eu_ES: Egoera

en: Street 1
eu_ES: Kalea 1

en: Street 2
eu_ES: Kalea 2

en: Subdomain
eu_ES: Azpidomeinua

en: Subdomain alias
eu_ES: Azpidomeinuen ezizenak

en: Subdomain errors
eu_ES: Azpidomeinuen akatsak

en: Subdomain name
eu_ES: Azpidomeinu izena

en: Subdomains
eu_ES: Azpidomeinuak

en: Subject
eu_ES: Gaia

en: Submit changes
eu_ES: Bidali aldaketak

en: Support system
eu_ES: Euskarri sistema

en: Suspended
eu_ES: Etendua

en: Swap
eu_ES: Elkartrukaketa

en: Switch
eu_ES: Aldatu

en: Switch to user interface
eu_ES: Aldatu erabiltzaile interfazera

en: System
eu_ES: Sistema

en: System tools
eu_ES: Sistema tresnak

en: Target port
eu_ES: Helburu portua

en: This user name already exist.
eu_ES: Erabiltzaile izena iada badago.

en: To Admin
eu_ES: Administrariari

en: To reseller
eu_ES: Bersaltzailera

en: Total
eu_ES: Guztira

en: Total Domains
eu_ES: Domeinuak Guztira

en: Total Software
eu_ES: Softwarea guztira

en: Total installations
eu_ES: Instalazioak guztira

en: Total software
eu_ES: Softwarea guztira

en: Traffic
eu_ES: Trafikoa

en: Traffic usage
eu_ES: Trafiko erabilera

en: Translated strings
eu_ES: Itzulitako kateak

en: Type
eu_ES: Mota

en: UP
eu_ES: MARTXAN

en: URL protocol
eu_ES: URL protokoloa

en: URL to this admin panel
eu_ES: Administrazio panel honetara URL-a

en: Unknown
eu_ES: Ezezaguna

en: Unknown Error
eu_ES: Akats ezezaguna

en: Update
eu_ES: Eguneratu

en: Update data
eu_ES: Datuak eguneratu

en: Update from web depot
eu_ES: Web biltegitik eguneratu

en: Upload
eu_ES: Igo

en: Upload logo
eu_ES: Logoa igo

en: Upload now
eu_ES: Igo orain

en: Used
eu_ES: Erabilia

en: User
eu_ES: Erabiltzailea

en: User (first and last) name
eu_ES: Erabiltzaile izena (izen eta abizena)

en: User assignment
eu_ES: Erabiltzailearen ezarpenak

en: User data were not updated.
eu_ES: Erabiltzailearen datuak ez dira eguneratu.

en: User login (system) name
eu_ES: Erabiltzaileren sarrera (sistema) izena

en: User password
eu_ES: Erabiltzaileren pasahitza

en: User real (first and last) name
eu_ES: Erabiltzailearen benetako izena (izen eta abizenak)

en: User scheduled for deletion.
eu_ES: Erabiltzailea ezabatzeko programatua.

en: User type
eu_ES: Erabiltzaile mota

en: User type (admin, reseller, user)
eu_ES: Erabiltzaile mota (administratzailea, bersaltzailea, erabiltzailea)

en: Username
eu_ES: Erabiltzaile izena

en: Users
eu_ES: Erabiltzaileak

en: Version
eu_ES: Bertsioa

en: Very high
eu_ES: Oso altua

en: View
eu_ES: Ikusi

en: View aliases
eu_ES: Ikusi ezizenal

en: Warnings and Errors
eu_ES: Abisuak eta Akatsak

en: Web in
eu_ES: Web sarrera

en: Web out
eu_ES: Web irteera

en: Web software depot packages total
eu_ES: Web software biltegiko pakete kopurua

en: Web statistics
eu_ES: Web estatistikak

en: Web traffic
eu_ES: Web trafikoa

en: Webtools
eu_ES: Web tresnak

en: Wrong reseller id.
eu_ES: Bersaltzaile ID okerra.

en: Wrong security code
eu_ES: Segurtasun kode okerra

en: Wrong software id.
eu_ES: Software id okerra.

en: Year
eu_ES: Urtea

en: Yes
eu_ES: Bai

en: You do not have domain aliases.
eu_ES: Ez daukazu domeinu ezizenik.

en: You have to choose between file-upload and wget-function.
eu_ES: Fitxategi-igoera eta wget-funtzioen artean aukeratu behar duzu.

en: You must select a file to upload/download.
eu_ES: Artxibo bat aukeratu behar duzu igotzeko/jesteko.

en: Your message
eu_ES: Zure mezua

en: Zip/Postal code
eu_ES: Posta kodea

en: _: Localised language
eu_ES: Euskara - Basque

en: domain
eu_ES: Domeinua

en: domains
eu_ES: Domeinuak

en: everything
eu_ES: dena

en: from other browser
eu_ES: beste nabigatzailetik

en: i-MSCP - Application Management (Permissions)
eu_ES: i-MSCP - Aplikazio Kudeaketa (Baimenak)

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
eu_ES: i-MSCP - Erabiltzailea/Sortu CatchAll Posta Kontua

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Login
eu_ES: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Sarrera

en: i-MSCP updates
eu_ES: ispCp eguneraketak

en: internet Multi Server Control Panel
eu_ES: Internet Multi Server Control Panel

en: missing alias
eu_ES: izen-goiti galdua

en: missing domain
eu_ES: domeinu galdua

en: n\a
eu_ES: D/E

en: no
eu_ES: ez

en: not available
eu_ES: ez dago eskuragarri

en: older than 1 month
eu_ES: hilabete baino zaharragoak

en: older than 12 months
eu_ES: hamabi hilabete baino zaharragoak

en: older than 2 weeks
eu_ES: bi aste baino zaharragoak

en: older than 3 months
eu_ES: hiru hilabete baino zaharragoak

en: older than 6 months
eu_ES: sei hilabete baino zaharragoak

en: orphan entry
eu_ES: sarrera umezurtza

en: subdomain
eu_ES: Azpidomeinua

en: subdomains
eu_ES: Azpidomeinuak

en: traffic
eu_ES: Trafikoa

en: unlimited
eu_ES: mugagabea

en: view aliases
eu_ES: ikusi ezizenak

en: yes
eu_ES: bai
