i-MSCP 1.3.x - en to hu_HU translation catalogue (1705 entries)

en:  Admin / Support / Open Tickets
hu_HU: Adminisztrátor / Ügyfélszolgálat / Nyitott hibajegyek

en:  Client / Webtools / Custom Error Pages / Edit Custom Error Page
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Egyéni hiba oldalak / Egyéni hiba oldalak módosítása

en:  Wrong IP address.
hu_HU: Hibás IP-cím!

en: %%s must be lower than %%s.
hu_HU: %%s alacsonyabbnak kell lennie, mint %%s.

en: %1$d / %2$d of %3$d
hu_HU: %1$d / %2$d / %3$d

en: %1$d / %2$d of %3$d</b>
hu_HU: %1$d / %2$d ebből: %3$d</b>

en: %1$d / %2$d of unlimited
hu_HU: %1$d / %2$d

en: %1$d of %2$d
hu_HU: %1$d / %2$d

en: %1$d%% [%2$s of %3$s]
hu_HU: %1$d%% [%2$s - korlát: %3$s]

en: %1$d%% [%2$s of unlimited]
hu_HU: %1$d%% [%2$s - korlátlan]

en: %1$s - (Softwaredepot)
hu_HU: %1$s - (Szoftverraktár)

en: %1$s - (Version: %2$s, Language: %3$s)
hu_HU: %1$s - (Verzió: %2$s, nyelv: %3$s)

en: %1$s / %2$s of %3$s
hu_HU: %1$s / %2$s / %3$s

en: %1$s / %2$s of unlimited
hu_HU: %1$s / %2$s

en: %1$s of %2$s
hu_HU: %1$s / %2$s

en: %1$s of <b>unlimited</b>
hu_HU: %1$s - <b>korlátlan</b>

en: %1$s you are now logged as %2$s
hu_HU: %1$s belépett, mint: %2$s

en: %1$s%% [%2$s of %3$s]
hu_HU: %1$s%% [%2$s - korlát: %3$s]

en: %1$s%% [%2$s of unlimited]
hu_HU: %1$s%% [%2$s - korlátlan]

en: %d %s remaining until account expiration
hu_HU: Azonosító lejáratának hátralévő ideje: %d %s

en: %d / unlimited
hu_HU: %d / korlátlan

en: %d Service(s) port successfully updateds
hu_HU: %d szolgáltatás(ok) portjai sikeresen frissítve

en: %d configuration parameter(s) have/has been created.
hu_HU: %d beállítási paraméter(ek) létrehozva

en: %d configuration parameter(s) have/has been updated.
hu_HU: %d beállítási paraméter(ek) frissítve

en: %d of %s
hu_HU: %d / %s

en: %d strings translated
hu_HU: %d karaktersorozat lefordítva

en: %s / unlimited
hu_HU: %s / korlátlan

en: %s account successfully deleted.
hu_HU: %s azonosító sikeresen törölve

en: %s doens't look like an i-MSCP plugin archive.
hu_HU: A %s fájl nem úgy néz ki, mint egy archívum kiterjesztése.

en: %s doesn't exist or is empty.
hu_HU: %s nem létezik vagy üres.

en: %s is not a valid i-MSCP language file.
hu_HU: %s nem érvényes i-MSCP nyelvi fájl

en: %s is not allowed as subdomain label.
hu_HU: %s nem egy engedélyezett aldomain címke.

en: %s of %s
hu_HU: %s / %s

en: %s of unlimited
hu_HU: %s

en: %s page
hu_HU: %s

en: %s record
hu_HU: %s rekord

en: %s: The clients consumption (%s) for this reseller is greater than the new limit.
hu_HU: %s: Ennek a viszonteladónak több ügyfele (%s) van, mint az új limit.

en: %s: The total of items (%s) already assigned by the reseller is greater than the new limit.
hu_HU: %s: Ehhez a viszonteladóhoz több tétel hozzá van rendelve (%s), mint az új limit.

en: %s: This reseller has customer(s) with unlimited items.
hu_HU: %s: Ennek a viszonteladónak korlátlan joggal rendelkező felhasználója van

en: %s: You cannot disable a service already consumed by reseller's customers.
hu_HU: %s: Nem lehet letiltani ezt a szolgáltatást a viszonteladó ügyfelei használata miatt.

en: %s: You cannot disable a service already sold to reseller's customers.
hu_HU: %s: Nem lehet letiltani ezt a szolgáltatást a viszonteladó ügyfeleinek értékesítése miatt

en: %s::getInfo() not implemented and %s not found. This is a bug in the %s plugin which must be reported to the author(s).
hu_HU: %s::getInfo() nem hajtotta végre és %s nem található. Ez egy hiba a(z) %s bővítményben és jelenteni kell a bővítmény készítőjének.

en: '%%hostname%%' does not appear to have a valid MX record for the email address '%%value%%'
hu_HU: „%%hostname%%” úgy tűnik, hogy nem rendelkezik érvényes MX rekorddal „%%value%%” e-mail cím számára

en: '%%hostname%%' is no valid hostname for email address '%%value%%'
hu_HU: „%%hostname%%” érvénytelen kiszolgálónév „%%value%%” e-mail cím számára

en: '%%hostname%%' is not in a routable network segment. The email address '%%value%%' should not be resolved from public network
hu_HU: „%%hostname%%” egy nem elérhető hálózati szegmens. „%%value%%” e-mail cím nem oldható fel a nyilvános hálózatról

en: '%%localPart%%' can not be matched against dot-atom format
hu_HU: „%%localPart%%” can not be matched against dot-atom format

en: '%%localPart%%' can not be matched against quoted-string format
hu_HU: „%%localPart%%” nem egyezik az idézett-szöveg formátummal.

en: '%%localPart%%' is no valid local part for email address '%%value%%'
hu_HU: „%%localPart%%” érvénytelen helyi rész „%%value%%” e-mail cím számára

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but cannot extract TLD part
hu_HU: „%%value%%” egy DNS kiszolgálónévnek tűnik, de nem lehet kibontani a TLD részt

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but cannot match TLD against known list
hu_HU: „%%value%%” egy DNS kiszolgálónévnek tűnik, de nem egyezik TLD ismert listával

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but cannot match against hostname schema for TLD '%%tld%%'
hu_HU: „%%value%%” egy DNS kiszolgálónévnek tűnik, de nem egyezik „%%tld%%” TLD domain sablonnal

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but contains a dash in an invalid position
hu_HU: „%%value%%” egy DNS kiszolgálónévnek tűnik, de rossz helyen tartalmaz egy kötőjelet

en: '%%value%%' appears to be a DNS hostname but the given punycode notation cannot be decoded
hu_HU: „%%value%%” egy DNS kiszolgálónévnek tűnik, de nem lehet a „punycode” jelöltést dekódolni

en: '%%value%%' appears to be a domain name but cannot extract TLD part
hu_HU: „%%value%%” egy domain névnek tűnik, de nem lehet kibontani a TLD részt

en: '%%value%%' appears to be a domain name but cannot match TLD against known list
hu_HU: „%%value%%” egy domain névnek tűnik, de nem egyezik a TLD ismert listával

en: '%%value%%' appears to be a domain name but cannot match against domain name schema for TLD '%%tld%%'
hu_HU: „%%value%%” egy domain névnek tűnik, de nem egyezik „%%tld%%” TLD domain sablonnal

en: '%%value%%' appears to be a domain name but contains a dash in an invalid position
hu_HU: „%%value%%” egy domain névnek tűnik, de rossz helyen tartalmaz egy kötőjelet

en: '%%value%%' appears to be a domain name but the given punycode notation cannot be decoded
hu_HU: „%%value%%” egy domain névnek tűnik, de a „punycode” jelölést nem lehet dekódolni

en: '%%value%%' appears to be a local network name but local network names are not allowed
hu_HU: „%%value%%” egy helyi hálózati névnek tűnik, de a helyi hálózati nevek nem engedélyezettek

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but cannot extract TLD part
hu_HU: „%%value%%” egy aldomain névnek tűnik, de nem lehet kibontani a TLD részt

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but cannot match TLD against known list
hu_HU: „%%value%%” egy aldomain névnek tűnik, de nem egyezik a TLD ismert listával

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but cannot match against subdomain schema for TLD '%%tld%%'
hu_HU: „%%value%%” egy aldomain névnek tűnik, de nem egyezik meg a(z) „%%tld%%” TLD aldomain sablonnak

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but contains a dash in an invalid position
hu_HU: „%%value%%” egy aldomain névnek tűnik, de rossz helyen tartalmaz egy kötőjelet

en: '%%value%%' appears to be a subdomain name but the given punycode notation cannot be decoded
hu_HU: „%%value%%”' egy aldomain névnek tűnik, de a megadott „punycode” jelölést nem lehet dekódolni

en: '%%value%%' appears to be an IP address, but IP addresses are not allowed
hu_HU: „%%value%%” úgy tűnik, hogy egy IP cím, bár ez az IP cím nem engedélyezett

en: '%%value%%' does not appear to be a valid IP address
hu_HU: „%%value%%” nem tűnik érvényes IP-címnek

en: '%%value%%' does not appear to be a valid URI hostname
hu_HU: „%%value%%” nem tűnik érvényes URI hosztnévnek

en: '%%value%%' does not appear to be a valid local network name
hu_HU: „%%value%%”nem tűnik érvényes helyi hálózati névnek

en: '%%value%%' does not match the expected structure for a DNS hostname
hu_HU: „%%value%%”nem egyezik meg a DNS hosztnév várt szerkezetével

en: '%%value%%' does not match the expected structure for a domain name
hu_HU: „%%value%%” nem egyezik meg a domain név várt szerkezetével

en: '%%value%%' does not match the expected structure for a subdomain name
hu_HU: „%%value%%” nem egyezik meg a aldomain név várt szerkezetével

en: '%%value%%' exceeds the allowed length
hu_HU: „%%value%%” hossza túllépi a megengedettet

en: '%%value%' is no valid email address in the basic format local-part@hostname
hu_HU: „%%value%” nem érvényes e-mail cím formátum (local-part@hostname)

en: (filtered from %s total records)
hu_HU: (leszűrve a %s összes rekordból)

en: (usually named
hu_HU: (általában a mentés neve:

en: <b>%1$s</b> has unlimited rights for a <b>%2$s</b> Service.<br>
hu_HU: <b>%1$s</b> korlátlan jogokkal rendelkezik a(z) <b>%2$s</b> szolgáltatáshoz.<br>

en: <b>%1$s</b> is exceeding limits for a <b>%2$s</b><br>service in destination reseller.<br>
hu_HU: <b>%1$s</b> korlátja meghaladja a cél viszonteladó <b>%2$s</b><br> szolgáltatásra vonatkozó korlátját.<br>

en: <b>%s</b> has IP address that cannot be managed from the destination reseller!<br>This user cannot be moved!
hu_HU: <strong>%s</strong> olyan IP-címmel rendelkezik, amit a cél viszonteladó nem kezelhet!<br>Ez a felhasználó nem mozgatható át!

en: A PHP extension stopped the file upload.
hu_HU: PHP kiterjesztés megállította a fájlfeltöltést

en: A database update is available
hu_HU: Adatbázis frissítés érhető el

en: A hosting plan with same name already exists.
hu_HU: Hasonló nevű tárhelycsomag már létezik.

en: A new i-MSCP version is available
hu_HU: Új i-MSCP verzió érhető el

en: A new software package has been uploaded
hu_HU: Egy új szoftver csomag lett feltöltve

en: A task is in progress for this htuser.
hu_HU: A feladat folyamatban van a htuserhoz.

en: Access your domain statistics through the Web interface.
hu_HU: Webes statisztika.

en: Access your files through the web interface.
hu_HU: Webes fájlkezelés

en: Access your mail through the web interface.
hu_HU: Webes levelezés

en: Account data
hu_HU: Alapadatok (szükséges)

en: Account limits
hu_HU: Korlátok beállítása

en: Account name
hu_HU: Azonosító

en: Account overview
hu_HU: Áttekintés

en: Account summary
hu_HU: Összegzés

en: Account type
hu_HU: Felhasználói szint

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Action has been stopped.
hu_HU: A művelet leállt.

en: Action has failed.
hu_HU: A művelet sikertelen.

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Activate
hu_HU: Aktiválás

en: Activate this plugin
hu_HU: Bővítmény aktiválása

en: Activated
hu_HU: Aktiv

en: Activated software
hu_HU: Aktivált szoftver

en: Activation email
hu_HU: Aktiváló e-mail

en: Activation in progress...
hu_HU: Aktiválás folyamatban...

en: Activation link expire time <small>(In minutes)</small>
hu_HU: Aktiválási hivatkozás elévülési ideje <small>(percben)</small>

en: Add
hu_HU: Létrehozás

en: Add DNS resource record
hu_HU: DNS forrás rekord hozzáadása

en: Add FTP account
hu_HU: FTP-felhasználó hozzáadása

en: Add Htaccess group
hu_HU: Védett csoport létrehozása

en: Add Htaccess user
hu_HU: Védett felhasználó létrehozása

en: Add SQL database
hu_HU: SQL adatbázis létrehozása

en: Add SQL user
hu_HU: SQL felhasználó hozzáadása

en: Add SSL certificate
hu_HU: SSL tanúsítvány hozzáadása

en: Add admin
hu_HU: Adminisztrátor hozzáadása

en: Add catchall
hu_HU: Gyüjtő email cím hozzáadása

en: Add custom menu
hu_HU: Egyéni menü hozzáadása

en: Add customer
hu_HU: Ügyfél hozzáadása

en: Add customer - Next step
hu_HU: Ügyfél hozzáadása - következő lépés

en: Add domain alias
hu_HU: Domain álnév létrehozása

en: Add email account
hu_HU: Postafiók hozzáadása

en: Add group
hu_HU: Csoport létrehozása

en: Add hosting plan
hu_HU: Tárhely csomag létrehozása

en: Add new IP address
hu_HU: IP-cím hozzáadása

en: Add new protected area
hu_HU: Védett terület létrehozása

en: Add new service port
hu_HU: Szolgáltatási port beállítása

en: Add permissions
hu_HU: Jogosultság megadása

en: Add permissions for reseller to software:
hu_HU: Jogosultság megadása a viszonteladónak ehhez a programhoz:

en: Add protected area
hu_HU: Védett terület létrehozása

en: Add reseller
hu_HU: Viszonteladó hozzáadása

en: Add subdomain
hu_HU: Aldomain létrehozása

en: Add user
hu_HU: Felhasználó hozzáadása

en: Added by
hu_HU: Hozzáadta:

en: Addition in progress...
hu_HU: Hozzáadás folyamatban...

en: Additional data
hu_HU: További adatok (opcionális)

en: Admin
hu_HU: Adminisztrátor

en: Admin / General / Admin Log
hu_HU: Adminisztrátor / Általános / Adminisztrációs napló

en: Admin / General / Overview
hu_HU: Adminisztrátor / Általános / Áttekintés

en: Admin / General / Services Status
hu_HU: Adminisztrátor / Általános / Szolgáltatások állapota

en: Admin / Profile / Account Summary
hu_HU: Adminisztrátor / Profil / Összegzés

en: Admin / Profile / Language
hu_HU: Adminisztrátor / Profil / Nyelv beállítása

en: Admin / Profile / Layout
hu_HU: Adminisztrátor / Profil / Kinézet

en: Admin / Profile / Password
hu_HU: Adminisztrátor / Profil / Jelszó megváltoztatása

en: Admin / Profile / Personal Data
hu_HU: Adminisztrátor / Profil / Személyes adatok módosítása

en: Admin / Settings
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások

en: Admin / Settings / IP Management
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / IP-címek kezelése

en: Admin / Settings / Languages
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / Nyelv beállítása

en: Admin / Settings / Lost Password Email
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / Elvesztett jelszó e-mail

en: Admin / Settings / Plugin Management
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / Bővítménykezelő

en: Admin / Settings / Server Traffic
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / Szerverforgalom beállításai

en: Admin / Settings / Service Ports
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / Szolgáltatások portjai

en: Admin / Settings / Software Management
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / Szoftverkezelő

en: Admin / Settings / Software Options
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / Szoftver beállítások

en: Admin / Settings / Welcome Email
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / Üdvözlő e-mail

en: Admin / Settings / {TR_DYNAMIC_TITLE}
hu_HU: Adminisztrátor / Beállítások / {TR_DYNAMIC_TITLE}

en: Admin / Software Management / Reseller Software
hu_HU: Adminisztrátor / Szoftverkezelő / Viszonteladó szoftverei

en: Admin / Statistics / IP Usage
hu_HU: Adminisztrátor / Statisztika / IP használat

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics
hu_HU: Adminisztrátor / Statisztikák / Viszonteladó statisztikák

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics / User Statistics
hu_HU: Adminisztrátor / Statisztika / Viszonteladói statisztika / Felhasználói statisztika

en: Admin / Statistics / Reseller Statistics / User Statistics / {USERNAME} user statistics
hu_HU: Adminisztrátor / Statisztika / Viszonteladói statisztika / Felhasználói statisztika / {USERNAME} felhasználó statisztikája

en: Admin / Statistics / Server Statistics
hu_HU: Adminisztrátor / Statisztikák / Szerver statisztikák

en: Admin / Statistics / Server Statistics / Day Statistics
hu_HU: Adminisztrátor / Statisztikák / Szerver statisztikák / Napi statisztika

en: Admin / Support / Closed Tickets
hu_HU: Adminisztrátor / Ügyfélszolgálat / Zárt hibajegyek

en: Admin / Support / View Ticket
hu_HU: Adminisztrátor / Ügyfélszolgálat / Hibajegy megnézése

en: Admin / System Tools / Anti-Rootkits Logs
hu_HU: Adminisztrátor / Rendszer / Rootkit-védelem naplója

en: Admin / System Tools / Database Update
hu_HU: Adminisztrátor / Rendszereszközök / Adatbázis frissítések

en: Admin / System Tools / Debugger
hu_HU: Adminisztrátor / Rendszereszközök / Hibakereső

en: Admin / System Tools / Maintenance Settings
hu_HU: Adminisztrátor / Rendszereszközök / Karbantartás beállítások

en: Admin / System Tools / System Information
hu_HU: Adminisztrátor / Rendszereszközök / Rendszerinformációk

en: Admin / System Tools / i-MSCP Updates
hu_HU: Adminisztrátor / Rendszereszközök / i-MSCP frissítések

en: Admin / Users / Add Admin
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Adminisztrátor hozzáadása

en: Admin / Users / Add Reseller
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Viszonteladó hozzáadása

en: Admin / Users / Circular
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Körlevél

en: Admin / Users / Customers Assignment
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Ügyfelek átadása

en: Admin / Users / Edit Reseller
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Viszonteladó módosítása

en: Admin / Users / Overview
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Áttekintés

en: Admin / Users / Overview / Domain Details
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Áttekintés / Domain részletei

en: Admin / Users / Overview / Edit Admin
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Áttekintés / Adminisztrátor szerkesztése

en: Admin / Users / Resellers Assignment
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Viszonteladó átadása

en: Admin / Users / Sessions
hu_HU: Adminisztrátor / Felhasználók / Munkafolyamatok

en: Admin account successfully created.
hu_HU: Adminisztrátor sikeresen létrehozva

en: Admin log
hu_HU: Adminisztrációs napló

en: Admin not available
hu_HU: Adminisztrátor nem elérhető

en: Admin users
hu_HU: Adminisztrátor

en: Admin/IP usage statistics
hu_HU: Adminisztrátor / IP használati statisztika

en: Administrator
hu_HU: Adminisztrátor

en: Administrator and Reseller levels
hu_HU: Adminisztrátori és viszonteladói szint

en: Administrator and customer
hu_HU: Adminisztrátor és ügyfél

en: Administrator and customer levels
hu_HU: Adminisztrátori és ügyfél szint

en: Administrator and reseller
hu_HU: Adminisztrátor és viszonteladó

en: Administrator level
hu_HU: Adminisztrátori szint

en: Administrator login
hu_HU: Adminisztrátori belépés

en: Administrators
hu_HU: Adminisztrátorok

en: Administrators and customers
hu_HU: Adminisztrátorok és ügyfelek

en: Administrators and resellers
hu_HU: Adminisztrátorok és viszonteladók

en: After your upload the package it will be installed on your systems.<br>Refresh your site to see the new status!
hu_HU: A feltöltés után a rendszer telepíti a programcsomagot. <br> Frissítse a weboldalt az új állapot megtekintéséhez!

en: Alias forward
hu_HU: Továbbított alternatív email cím

en: Alias mail
hu_HU: Alternatív email cím

en: Alias subdomain forward
hu_HU: Továbbított alternatív aldomain email cím

en: Alias subdomain mail
hu_HU: Alternatív aldomain email cím

en: Aliases
hu_HU: Domain álnevek

en: All
hu_HU: Összes

en: All closed tickets were successfully deleted.
hu_HU: Minden lezárt hibajegy sikeresen törölve

en: All errors (Development)
hu_HU: Minden hiba (fejlesztés)

en: All errors, except E_DEPRECATED and E_STRICT (Production)
hu_HU: Minden hiba, kivéve: E_DEPRECATED és E_STRICT (bemutatás)

en: All errors, except E_NOTICES, E_STRICT AND E_DEPRECATED (Default)
hu_HU: Minden hiba, kivéve: E_NOTICES, E_STRICT és E_DEPRECATED (alapértelmezett)

en: All fields are required.
hu_HU: Összes mező kitöltése kötelező

en: All fields are valid.
hu_HU: Minden mező érvényes.

en: All in
hu_HU: Összes (bejövő)

en: All levels
hu_HU: Összes szint

en: All open tickets were successfully deleted.
hu_HU: Minden nyitott hibajegy sikeresen törölve

en: All out
hu_HU: Össz (kimenő)

en: All reseller
hu_HU: Összes viszonteladó

en: All traffic
hu_HU: Teljes forgalom

en: All users
hu_HU: Összes felhasználó

en: Allow URL fopen
hu_HU: URL fopen engedélyezése

en: Allows to forward any request made to this domain to a specific URL.
hu_HU: Ezzel a domain álnév minden lekérést egy megadott URL-re irányít át.

en: Allows to share the mount point of another domain.
hu_HU: Más domainnal közös csatolási pont használata.

en: Already in use
hu_HU: OK

en: Alternate URL to reach your website.
hu_HU: Alternatív URL, amin eléred a weboldaladat.

en: Alternative URL to reach your website
hu_HU: Alternatív webcím a weboldal eléréséhez

en: An email addresse is not valid in mail forward list.
hu_HU: Érvénytelen e-mail cím van a levél továbbítási listában.

en: An unexpected error occurred
hu_HU: Váratlan hiba történt

en: An unexpected error occurred.
hu_HU: Váratlan hiba történt.

en: An unexpected error occurred. Go to the debugger interface for more details.
hu_HU: Váratlan hiba történt. Részletekért menj a hibakereső felületre. .

en: An unexpected error occurred. Please contact your administrator.
hu_HU: Váratlan hiba történt. Kérjük, fordulj a rendszergazdához!

en: An unexpected error occurred. Please contact your reseller.
hu_HU: Váratlan hiba történt. Kérjük, vedd fel a kapcsolatot a viszonteladóddal.

en: An unexpected error occurred: %s
hu_HU: Váratlan hiba történt: %s

en: An unknown error occurred during file upload: %s
hu_HU: Ismeretlen hiba történt fájlfeltöltés közben: %s

en: Anti-Rootkits Logs
hu_HU: Anti-Rootkits napló

en: Any
hu_HU: Bármely

en: Application installer
hu_HU: Alkalmazás telepítő

en: Apply
hu_HU: OK

en: Apply changes
hu_HU: Változások mentése

en: Are you sure to install this package from the webdepot?
hu_HU: Biztosan szeretné telepíteni ezt a programcsomagot a webes programtárolóból?

en: Are you sure to install this package?
hu_HU: Biztosan szeretné telepíteni ezt a programcsomagot?

en: Are you sure to remove the permissions ?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni a hozzáférési jogokat?

en: Are you sure you want delete the %s SQL user?
hu_HU: Tényleg törölni szeretnéd a(z) %s SQL felhasználót?

en: Are you sure you want to activate this package?
hu_HU: Biztosan szeretné aktiválni ezt a programcsomagot?

en: Are you sure you want to delete %s service port ?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni a(z) "%s" szolgáltatási port?

en: Are you sure you want to delete %s?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni a következőt: %s ?

en: Are you sure you want to delete all closed tickets?
hu_HU: Biztosan szeretné töröln az összes lezárt hibajegyet?

en: Are you sure you want to delete all tickets?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni az összes hibajegyet?

en: Are you sure you want to delete the %s FTP user?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni a(z) %s FTP felhasználót?

en: Are you sure you want to delete the %s catch all?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni a %s begyűjtő címet?

en: Are you sure you want to delete the %s domain alias order?
hu_HU: Biztosan törölni szeretnéd a %s domain álnév megrendelésed?

en: Are you sure you want to delete the %s domain alias?
hu_HU: Biztosan törölni szeretnéd a %s domain álnévet?

en: Are you sure you want to delete the %s menu?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni a(z) %s menüt?

en: Are you sure you want to delete the '%s' ticket?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni a(z) %s hibajegyet?

en: Are you sure you want to delete the `%%s' IP address?
hu_HU: Biztosan törölni akarod  a(z) `%%s' IP címet?

en: Are you sure you want to delete the `%%s` FTP user?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z)  `%%s` FTP felhasználót?

en: Are you sure you want to delete the `%%s` protected area?
hu_HU: Biztosan törölni akarod a(z) `%%s` védett területet?

en: Are you sure you want to delete this DNS record?
hu_HU: Biztosan törli ezt a DNS rekordot?

en: Are you sure you want to delete this domain alias?
hu_HU: Biztosan törli ezt a domain álnevet?

en: Are you sure you want to delete this hosting plan?
hu_HU: Biztosan törölni akarod ezt a tárhely csomagot?

en: Are you sure you want to delete this package?
hu_HU: Biztosan szeretné törölni ezt a programcsomagot?

en: Are you sure you want to delete this subdomain?
hu_HU: Biztosan törli ezt az aldomaint?

en: Are you sure you want to import this package into the local software repository?
hu_HU: Biztosan szeretné importálni ezt a programcsomagot a helyi szoftverraktárba?

en: Are you sure you want to import this package into the software depot?
hu_HU: Biztosan szeretné importálni ezt a programcsomagot a helyi szoftverraktárba?

en: Are you sure you want to install this package from the Web software repository?
hu_HU: Biztosan be akarja szerezni ezt a programcsomagot a webes szoftverraktárból?

en: Are you sure you want to restore the backup?
hu_HU: Biztosan vissza szeretné állítani a mentést?

en: Assign
hu_HU: Hozzárendel

en: Assign existing SQL user
hu_HU: Rendelje hozzá a meglévő SQL-felhasználót

en: Assign group
hu_HU: Csoport hozzárendelése

en: At least one intermediate certificate is invalid or missing.
hu_HU: Legalább egy középszintű tanúsítvány érvénytelen vagy hiányzik.

en: Authentication by group
hu_HU: Hitelesítés csoportként

en: Authentication by user
hu_HU: Hitelesítés felhasználóként

en: Authentication users
hu_HU: Felhasználók hitelesítése

en: Authentication users/groups
hu_HU: Felhasználók/csoportok hitelesítése

en: Auto (Browser language)
hu_HU: Automatikus (böngésző nyelve)

en: Auto responder
hu_HU: Automatikus válasz

en: Auto-responder message cannot be empty.
hu_HU: Az automatikus válaszoló üzenet nem lehet üres.

en: Auto-responder successfully scheduled for activation.
hu_HU: Automatikus válaszoló aktiválása sikeresen beütemezve.

en: Auto-responder successfully scheduled for deactivation.
hu_HU: Automatikus válaszoló deaktiválása sikeresen beütemezve.

en: Auto-responder successfully scheduled for update.
hu_HU: Automatikus válaszoló frissítése sikeresen beütemezve.

en: Available
hu_HU: Elérhető

en: Available software
hu_HU: Elérhető szoftverek

en: Awaiting activation
hu_HU: Aktiválásra vár

en: Awaiting for approval
hu_HU: Jóváhagyásra vár

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Backup
hu_HU: Adatmentés

en: Backup and restore settings.
hu_HU: Fájlok mentése és visszaállítása

en: Backup has been successfully scheduled for restoration.
hu_HU: Biztonsági mentés visszatöltése sikeresen beütemezve.

en: Bad password.
hu_HU: Rossz jelszó.

en: Bad request.
hu_HU: Hibás kérés.

en: Behind
hu_HU: Mögötte

en: Below, you can activate the external mail feature for one or many of your domains. Note that activating the external mail feature configures our server to relay your mail through your own mail server, but that no DNS record is created for it.
hu_HU: Az alábbiakban aktiválni tudod a külső levelező szolgáltatás lehetőségét, egy vagy több domain címed számára. Megjegyzés: Ha aktiválod ezt, a szerverünk a leveleidet a saját levelező szervereden irányítja át, és nem lesz DNS rekord készítve hozzá.

en: Blocking time between login/captcha attempts <small>(In seconds)</small>
hu_HU: Blokkolási idő captcha/bejelentkezéskor <small>(percben)</small>

en: Blocking time between logins and captcha attempts
hu_HU: Zárolási idő sikertelen bejelentkezések között

en: Blocktime <small>(in minutes)</small>
hu_HU: Blokkolási idő <small>(percben)</small>

en: Body
hu_HU: Törzs

en: Body is missing.
hu_HU: Törzs hiányzik.

en: Bogomips
hu_HU: BogoMips:

en: Both source and destination are identical.
hu_HU: Megegyezik a forrás és a cél

en: Bruteforce detection
hu_HU: Bruteforce támadás észlelése

en: Bulk Actions
hu_HU: Csoportműveletek

en: By
hu_HU: Készítő:

en: CGI
hu_HU: CGI használata

en: CPU Information
hu_HU: CPU információk

en: Cache
hu_HU: Gyorsítótár:

en: Can edit the PHP %s configuration option
hu_HU: Szerkesztheti a PHP %s beállításait

en: Can use the PHP %s function
hu_HU: Használhatja a PHP %s függvényét

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Canonical name
hu_HU: Kanonikus név (CNAME)

en: Catch all
hu_HU: Catch-all funkció

en: Catch all successfully scheduled for addition.
hu_HU: Catch all sikeresen beütemezve hozzáadásra.

en: Catch all successfully scheduled for deletion.
hu_HU: Catch all sikeresen beütemezve törlésre.

en: Catchall
hu_HU: Catch-all funkció

en: Certificate
hu_HU: Tanúsítvány

en: Certificate data
hu_HU: Tanúsítvány

en: Change
hu_HU: Módosítás

en: Change personal data
hu_HU: Személyes adatok módosítása

en: Change status of this item for a new attempt
hu_HU: Státusz módosítása az újrapróbáláshoz

en: Check for update
hu_HU: Frissítések keresése

en: Check the reseller uploads!<br>It is not allowed to upload this package two times.<br>Refresh your site to see the new status!
hu_HU: Ellenőrizd a viszonteladó feltöltést!<br>Nem engedélyezett, hogy ezt a csomagot kétszer feltöltsd.<br>Frissítsd az oldalt, hogy lásd az új státuszt!

en: Check your own uploads!<br>Ask the administrator if you don't find the package.<br>It is not allowed to upload this packages two times.<br>Refresh your site to see the new status!
hu_HU: Ellenőrizd a feltöltéseidet<br>Keresd meg az adminisztrátort, ha nem találod a csomagodat.<br>Ugyanazt a csomagot nem töltheted fel kétszer.<br>Frissítsd az oldalt, hogy lásd az új státuszt.

en: Check your package. There is an error inside!<br>Refresh your site to see the new status!
hu_HU: Ellenőrizd a csomagodat, mert hibákat találtunk benne!<br>Frissítsd az oldalt, hogy lásd az új státuszt!

en: Check your software depot uploads!<br>It is not allowed to upload this package two times.<br>Refresh your site to see the new status!
hu_HU: Ellenőrizd a szoftver raktár feltöltéseit<br>Ugyanazt a csomagot nem töltheted fel kétszer.<br>Frissítsd az oldalt, hogy lásd az új státuszt!

en: Choose
hu_HU: Kiválasztás

en: Choose dir
hu_HU: Könyvtár kijelölése

en: Choose file (Max: %1$d MiB)
hu_HU: Fájl feltöltése (Max: %1$d MB)

en: Choose hosting plan
hu_HU: Tárhely csomag kiválasztása

en: Choose layout color
hu_HU: Kinézet színének kiválasztása

en: Choose your language
hu_HU: Nyelv kiválasztása

en: Circular
hu_HU: Körlevél küldése

en: Circular successfully sent.
hu_HU: Körlevél sikeresen elküldve.

en: City
hu_HU: Város

en: Class
hu_HU: Osztály

en: Clear log
hu_HU: Naplófájl ürítése

en: Click here for more details
hu_HU: Bővebb részletért kattints ide

en: Click the Restore button and the system will restore the last daily backup
hu_HU: A "Visszaállítás" gomb megnyomásával igényelhető az utolsó napi mentés visszaállítása

en: Click to activate
hu_HU: Kattints az aktiváláshoz

en: Click to deactivate
hu_HU: Kattints a deaktiváláshoz

en: Click to edit
hu_HU: Kattintson a szerkeszteni

en: Client / Databases / Add SQL Database
hu_HU: Ügyfél / Adatbázisok / SQL adatbázis létrehozása

en: Client / Databases / Overview
hu_HU: Ügyfél / Adatbázisok / Áttekintés

en: Client / Databases / Overview / Add SQL User
hu_HU: Ügyfél / Adatbázisok / Áttekintés / SQL adatbázis létrehozása

en: Client / Databases / Overview / Update SQL User Password
hu_HU: Ügyfél / Adatbázisok / Áttekintés / SQL felhasználó jelszavának frissitése

en: Client / Domain / Edit DNS resource record
hu_HU: Ügyfél / Domainek / DNS forrás rekord szerkesztése

en: Client / Domains
hu_HU: Ügyfél / Domainek

en: Client / Domains / Add DNS resource record
hu_HU: Ügyfél / Domainek / DNS forrás rekord hozzáadása

en: Client / Domains / Add Domain Alias
hu_HU: Ügyfél / Domainek / Domain álnév hozzáadása

en: Client / Domains / Add Subdomain
hu_HU: Ügyfél / Domainek / Aldomain létrehozása

en: Client / Domains / Edit Domain
hu_HU: Ügyfél / Domainek / Domain szerkesztése

en: Client / Domains / Edit Domain Alias
hu_HU: Ügyfél / Domainek / Domain álnév szerkesztése

en: Client / Domains / Edit Subdomain
hu_HU: Ügyfél / Domainek / Aldomain szerkesztése

en: Client / Domains / PHP Settings
hu_HU: Ügyfél / Domainek / PHP beállítások

en: Client / Domains / SSL Certificate
hu_HU: Ügyfél / Domainek / SSL tanúsítvány

en: Client / Email / Add Email Account
hu_HU: Ügyfél / Levelezés / Postafiók létrehozása

en: Client / Email / Catchall
hu_HU: Ügyfél / Levelezés / Catchall

en: Client / Email / Catchall / Add Catchall
hu_HU: Ügyfél / Levelezés / Catchall létrehozása

en: Client / Email / Edit Email Account
hu_HU: Ügyfél / Levelezés / Postafiók szerkesztése

en: Client / Email / External Mail Feature
hu_HU: Ügyfél / Email / Külső levelező szolgáltatás

en: Client / Email / Overview
hu_HU: Ügyfél / Levelezés / Áttekintés

en: Client / Email / Overview / Edit Auto Responder
hu_HU: Ügyfél / Levelezés / Áttekintés / Automatikus válasz módosítása

en: Client / Email / Overview / Enable Auto Responder
hu_HU: Ügyfél / Levelezés / Áttekintés / Automatikus válasz engedélyezése

en: Client / FTP / Add FTP Account
hu_HU: Ügyfél / FTP / FTP-felhasználó hozzáadása

en: Client / FTP / Overview
hu_HU: Ügyfél / FTP / Áttekintés

en: Client / FTP / Overview / Edit FTP Account
hu_HU: Ügyfél / FTP / Áttekintés / FTP-felhasználó módosítása

en: Client / General / Overview
hu_HU: Ügyfél / Általános / Áttekintés

en: Client / Profile / Account Summary
hu_HU: Ügyfél / Profil / Összegzés

en: Client / Profile / Language
hu_HU: Ügyfél / Profil / Nyelv beállítása

en: Client / Profile / Layout
hu_HU: Ügyfél / Profil / Kinézet

en: Client / Profile / Password
hu_HU: Ügyfél / Profil / Jelszó megváltoztatása

en: Client / Profile / Personal Data
hu_HU: Ügyfél / Profil / Személyes adatok

en: Client / Statistics
hu_HU: Ügyfél / Statisztikák

en: Client / Support / Closed Tickets
hu_HU: Ügyfél / Ügyfélszolgálat / Zárt hibajegyek

en: Client / Support / New Ticket
hu_HU: Ügyfél / Ügyfélszolgálat / Új hibajegy

en: Client / Support / Open Tickets
hu_HU: Ügyfél / Ügyfélszolgálat / Nyitott hibajegyek

en: Client / Support / View Ticket
hu_HU: Ügyfél / Ügyfélszolgálat / Hibajegy megnézése

en: Client / Webtools / Custom Error Pages
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Egyéni hibaoldalak

en: Client / Webtools / Daily Backup
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Napi mentés

en: Client / Webtools / Overview
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Áttekintés

en: Client / Webtools / Protected Areas
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Védett területek

en: Client / Webtools / Protected Areas / Manage Users and Groups
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Védett területek / Felhasználók és csoportok kezelése

en: Client / Webtools / Protected Areas / Manage Users and Groups / Add Group
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Védett területek / Felhasználók és csoportok kezelése / Csoport létrehozása

en: Client / Webtools / Protected Areas / Manage Users and Groups / Add User
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Védett területek / Felhasználók és csoportok kezelése / Felhasználó létrehozása

en: Client / Webtools / Protected Areas / Manage Users and Groups / Edit User
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Védett területek / Felhasználók és csoportok kezelése / Felhasználó módosítása

en: Client / Webtools / Protected Areas / {TR_DYNAMIC_TITLE}
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Védett területek / {TR_DYNAMIC_TITLE}

en: Client / Webtools / Software
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Szoftverek

en: Client / Webtools / Software / Software Installation
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Szoftver / Szoftver telepítése

en: Client / Webtools / Software / View
hu_HU: Ügyfél / Webes eszközök / Szoftverek / Megtekintés

en: Clock speed (MHz)
hu_HU: Órajel (MHz):

en: Close
hu_HU: OK

en: Close the ticket
hu_HU: Hibajegy lezárása

en: Close ticket
hu_HU: Hibajegy lezásása

en: Closed tickets
hu_HU: Lezárt hibajegyek

en: Common name
hu_HU: Közös név

en: Company
hu_HU: Cég

en: Compress HTML output
hu_HU: Tömöritett HTML kimenet

en: Configuration mode
hu_HU: Beállítás üzemmód

en: Core data
hu_HU: Alapadatok (szükséges)

en: Cores
hu_HU: Magok száma:

en: Could not add/update SSL certificate. An unexpected error occurred.
hu_HU: Nem lehet hozzáadni/frissíteni az SSL tanúsítványt. Váratlan hiba történt.

en: Could not backup current `%s' plugin directory.
hu_HU: Nem sikerült a jelenlegi %s bővítmény könyvtáráról biztonsági mentést csinálni.

en: Could not change the %s plugin: %s
hu_HU: %s bővítményt nem lehet megváltoztatni: %s

en: Could not create `%s` database name.
hu_HU: Nem lehet `%s` nevű adatbázist létrehozni.

en: Could not create domain alias. An unexpected error occurred.
hu_HU: Nem lehet ilyen domain álnevet létrehozni. Váratlan hiba történt.

en: Could not delete SQL database. An unexpected error occurred.
hu_HU: Nem törölhető az SQL adatbázis. Váratlan hiba történt.

en: Could not delete SQL user. An unexpected error occurred.
hu_HU: Nem törölhet az SQL felhasználó. Váratlan hiba történt.

en: Could not delete SSL certificate. An unexpected error occurred.
hu_HU: Nem törölhető az SSL tanúsítvány. Váratlan hiba történt.

en: Could not delete the %s plugin: %s
hu_HU: %s bővítményt nem lehet  törölni: %s

en: Could not disable the %s plugin: %s
hu_HU: %s bővítményt nem lehet deaktiválni: %s

en: Could not enable the %s plugin: %s
hu_HU: %s bővítményt nem lehet aktiválni: %s

en: Could not find any network interface. You cannot add new IP addresses.
hu_HU: Nem található hálózati csatoló. Új IP-cím hozzáadása nem lehetséges.

en: Could not generate SSL certificate. An unexpected error occurred.
hu_HU: Nem lehet SSL tanúsítványt generálni. Váratlan hiba történt.

en: Could not install the %s plugin: %s
hu_HU: %s bővítményt nem lehet telepíteni: %s

en: Could not protect the %s plugin: %s
hu_HU: %s bővítményt nem lehet védeni: %s

en: Could not restore %s plugin directory
hu_HU: Nem lehet visszaállítani a(z) %s bővítmény könyvtárát

en: Could not retrieve directories.
hu_HU: Nem sikerült lekérni a könyvtárakat.

en: Could not uninstall the %s plugin: %s
hu_HU: %s bővítményt nem lehet eltávolítani: %s

en: Could not update the %s plugin: %s
hu_HU: %s bővítményt nem lehet frissíteni: %s

en: Could not upload file.
hu_HU: Nem lehet feltölteni a fájlt

en: Could not upload file. File not found.
hu_HU: Nem lehet feltölteni a fájlt, mert a feltöltendő fájl nem található

en: Could not upload the file. Max. upload filesize (%1$d MB) has been reached.
hu_HU: Nem lehet feltölteni a fájlt, mert a feltölthető fájl maximális mérete (%1$d MB)

en: Could not validate DNS resource record: %s
hu_HU: Nem lehet ezt a rekordot érvényesíteni: %s

en: Count default email addresses
hu_HU: Alapértelmezett postafiókok beleszámítása

en: Country
hu_HU: Ország

en: Create
hu_HU: OK

en: Create catch all
hu_HU: Catch-all létrehozása

en: Create default email addresses
hu_HU: Alapértelmezett postafiókok létrehozása

en: Created by
hu_HU: Létrehozta

en: Creation date
hu_HU: Létrehozva

en: Custom DNS errors
hu_HU: Egyedi DNS hibák

en: Custom DNS record successfully scheduled for deletion.
hu_HU: Egyéni DNS rekord törlésre beütemezve.

en: Custom DNS records
hu_HU: Egyéni DNS rekordok

en: Custom error page updated.
hu_HU: Egyéni hiba oldal frissítve

en: Custom error pages
hu_HU: Egyéni hibaoldalak

en: Custom menu name and link
hu_HU: Egyéni menü neve és hivatkozása

en: Custom menu properties
hu_HU: Saját menü tulajdonságai

en: Custom menu successfully added.
hu_HU: Egyéni menü sikeresen hozzáadva

en: Custom menu successfully deleted.
hu_HU: Egyéni menü sikeresen törölve

en: Custom menu successfully updated.
hu_HU: Egyéni menü sikeresen frissítve

en: Custom menus
hu_HU: Saját menük

en: Customer
hu_HU: Ügyfél

en: Customer ID
hu_HU: Ügyfélazonosító

en: Customer ID cannot have more than 200 characters
hu_HU: Ügyfélazonosító nem lehet több, mint 200 karakter

en: Customer account
hu_HU: Ügyfélfiók

en: Customer account successfully scheduled for activation.
hu_HU: Ügyfél fiók aktiválása beütemezve.

en: Customer account successfully scheduled for creation.
hu_HU: Ügyfél fiók létrehozása beütemezve.

en: Customer account successfully scheduled for deactivation.
hu_HU: Ügyfél fiók deaktiválása beütemezve.

en: Customer account successfully scheduled for deletion.
hu_HU: Ügyfél fiók törlése beütemezve.

en: Customer account successfully updated.
hu_HU: Ügyfél fiók sikeresen módosítva

en: Customer assignments
hu_HU: Ügyfél átadása

en: Customer consumption
hu_HU: Ügyfél felhasználás

en: Customer level
hu_HU: Ügyfél szint

en: Customer successfully scheduled for addition.
hu_HU: Ügyfél hozzáadása beütemezve.

en: Customer successfully scheduled for deletion.
hu_HU: Ügyfél törlése beütemezve.

en: Customer's layout color successfully updated.
hu_HU: Ügyfél kinézetének színe sikeresen frissítve

en: Customer(s) successfully moved.
hu_HU: Ügyfél(ek) sikeresen átadva

en: Customers
hu_HU: Ügyfelek

en: Customize error pages for your domain.
hu_HU: Egyéni hibaoldalak testreszabása

en: DNS record already exist.
hu_HU: DNS rekord már létezik

en: DNS resource record
hu_HU: DNS forrás rekord

en: DNS resource record scheduled for addition.
hu_HU: Egyéni DNS rekord hozzáadása beütemezve

en: DNS resource record scheduled for update.
hu_HU: Egyéni DNS rekord módosítása beütemezve

en: DNS resource records
hu_HU: DNS forrás rekordok

en: DOWN
hu_HU: ÁLL

en: Daemon request failed.
hu_HU: Démon lekérése sikertelen.

en: Daemon request successful.
hu_HU: Démon lekérése sikeres!

en: Daily backup
hu_HU: Napi mentés

en: Data
hu_HU: Adat

en: Data were altered. Please try again.
hu_HU: Az adat megváltozott. Kérjük próbálja újra.

en: Database
hu_HU: Adatbázis

en: Database Name and Users
hu_HU: SQL adatbázisok és felhasználók

en: Database Update Revision
hu_HU: Adatbázis frissítés felülvizsgálata

en: Database Update details
hu_HU: Adatbázis frissítés részletei

en: Database name
hu_HU: Adatbázis neve

en: Database name is too long.
hu_HU: Adatbázis neve túl hosszú

en: Database name is unavailable or unallowed.
hu_HU: Adatbázis név nem elérhető, vagy nem engedélyezett.

en: Database prefix
hu_HU: Adatbázis előtag

en: Database prefix/suffix
hu_HU: Adatbázis előtag/utótag

en: Database required
hu_HU: Adatbázis szükséges

en: Database update
hu_HU: Adatbázis frissítés

en: Database usage
hu_HU: Adatbázisok tárhely foglaltsága

en: Database users
hu_HU: Adatbázis felhasználók

en: Databases
hu_HU: Adatbázisok

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Day
hu_HU: nap

en: Day statistics
hu_HU: Napi statisztika

en: Days
hu_HU: nap

en: Deactivate
hu_HU: Deaktiválás

en: Deactivate this plugin
hu_HU: Bővítmény deaktiválása

en: Deactivated
hu_HU: Felfüggesztett

en: Deactivation in progress...
hu_HU: Deaktiválás folyamatban...

en: Dear {NAME},
    
    A new account has been created for you.
    
    Your account information:
    
    Account type: {USERTYPE}
    User name: {USERNAME}
    Password: {PASSWORD}
    
    Remember to change your password often and the first time you login.
    
    You can login at {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}
    
    Please do not reply to this email.
    
    ___________________________
    i-MSCP Mailer
hu_HU: Kedves {NAME}!
    
    Felhasználói fiókja elkészült!
    
    Fiók adatai:
    
    Fiók típusa: {USERTYPE}
    Felhasználónév: {USERNAME}
    Jelszó: {PASSWORD}
    
    Kérjük, első belépés után, illetve néha változtassa meg a jelszavát a biztonság kedvéért!
    
    A következő oldalon tud belépni: {BASE_SERVER_VHOST_PREFIX}{BASE_SERVER_VHOST}{BASE_SERVER_VHOST_PORT}
    
    Kérjük, ne válaszoljon erre a levélre!
    
    ___________________________
    i-MSCP levélküldő

en: Debugger
hu_HU: Hibakereső

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default language
hu_HU: Alapértelmezett nyelv

en: Default language successfully updated.
hu_HU: Alapértelmezett nyelv sikeresen frissítve

en: Defines whether or not customers can add/change SSL certificates for their domains.
hu_HU: Ez meghatározza, hogy az ügyfelek adhatnak-e / módosíthatnak-e SSL tanúsítványokat a saját domain neveikhez.

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete CatchAll
hu_HU: Catch-all törlése

en: Delete all tickets
hu_HU: Minden hibajegy törlése

en: Delete from log:
hu_HU: Törlés a naplóból:

en: Delete order
hu_HU: Megrendelés törlése

en: Delete reseller software
hu_HU: Viszonteladó alkalmazásának törlése

en: Delete this plugin
hu_HU: Bővítmény törlése

en: Delete ticket
hu_HU: Hibajegy törlése

en: Deletion in progress
hu_HU: Törlés folyamatban

en: Deletion in progress...
hu_HU: Törlés folyamatban...

en: Depot import
hu_HU: Raktár import

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description cannot be empty.
hu_HU: Leírás nem lehet üres.

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Directory %s doesn't exists.
hu_HU: „%s” könyvtár nem létezik.

en: Directory '%s' doesn't exists.
hu_HU: '%s' könyvtár nem létezik.

en: Directory '%s' is not allowed or invalid.
hu_HU: '%s' könyvtár nem engedélyezett, vagy hibás.

en: Disable
hu_HU: Letiltás

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Disabled functions
hu_HU: Letiltott funkciók

en: Disconnect
hu_HU: Lekapcsolódik

en: Disk
hu_HU: Tárhely

en: Disk space
hu_HU: Lemezterület

en: Disk space limit [MiB]
hu_HU: Tárhely limit [MB]

en: Disk usage
hu_HU: Tárhelyhasználat

en: Disk usage detail
hu_HU: Tárhely használat részletesen

en: Display errors
hu_HU: Hibák kijelzése

en: Domain %s cannot be forwarded on itself.
hu_HU: %s domain nem irányítható magára.

en: Domain %s is unavailable.
hu_HU: %s domain nem elérhető.

en: Domain IP
hu_HU: Domain IP-címe

en: Domain Limit
hu_HU: Domain nevek száma

en: Domain Name
hu_HU: Domain neve

en: Domain account
hu_HU: Domain azonosító

en: Domain account expired.
hu_HU: Domain azonosító lejárt

en: Domain accounts
hu_HU: Domain azonosítók

en: Domain alias
hu_HU: Domain álnév

en: Domain alias %s cannot be forwarded on itself.
hu_HU: %s domain álnév nem irányítható magára.

en: Domain alias errors
hu_HU: Domain álnév hibák

en: Domain alias limit
hu_HU: Domain álnév korlát

en: Domain alias name
hu_HU: Domain álnév

en: Domain alias successfully created.
hu_HU: Domain álnév sikeresen elkészült.

en: Domain alias successfully ordered.
hu_HU: Domain álnév sikeresen megrendelve.

en: Domain alias successfully scheduled for addition.
hu_HU: Domain álnév hozzáadása sikeresen beütemezve.

en: Domain alias successfully scheduled for deletion.
hu_HU: Domain álnév beütemezve megszüntetésre

en: Domain alias successfully scheduled for update.
hu_HU: Domain álnév frissítése sikeresen beütemezve.

en: Domain aliases
hu_HU: Domain álnevek

en: Domain and SQL databases
hu_HU: Domain és adatbázisok

en: Domain data
hu_HU: Domain adatai

en: Domain data were altered. Please try again.
hu_HU: A domain adatai megváltoztak. Kérjük próbáld újra.

en: Domain details
hu_HU: Domain információk

en: Domain errors
hu_HU: Domain hibák

en: Domain expiration date
hu_HU: Domain lejárati dátuma

en: Domain expiration date must be filled.
hu_HU: Domain lejáratának dátuma nincs megadva

en: Domain limit
hu_HU: Domain nevek száma

en: Domain mail
hu_HU: Domain email cím

en: Domain name
hu_HU: Domain név

en: Domain name (ASCII form) cannot be greater than 255 characters.
hu_HU: A domain név (ASCII alakban) nem lehet hosszabb 255 karakternél.

en: Domain name cannot be empty.
hu_HU: A domain név nem lehet üres.

en: Domain name cannot start nor end with dot.
hu_HU: A domain név nem kezdődhet / végződhet ponttal.

en: Domain name contains an invalid character: %s
hu_HU: Domain név tartalmaz hibás karaktert: %s

en: Domain name label '%s' contain an invalid character: %s
hu_HU: %s domain név címke tartalmaz hibás karaktert: %s

en: Domain name labels cannot be greater than 63 characters.
hu_HU: A domain név címkék nem lehetnek hosszabbak 63 karakternél.

en: Domain name labels cannot start nor end with hyphen.
hu_HU: A domain név címkék nem kezdődhetnek / végződhetnek kötőjellel.

en: Domain new expiration date
hu_HU: Domain új lejárati dátuma

en: Domain overview
hu_HU: Áttekintés

en: Domain scheduled for update.
hu_HU: Domain frissítése beütemezve

en: Domain statistics
hu_HU: Domain statisztikák

en: Domain status is not ok.
hu_HU: Domain állapota nincs rendben

en: Domain successfully scheduled for update.
hu_HU: Domain frissítése sikeresen beütemezve.

en: Domain successfully updated.
hu_HU: Domain tulajdonságai sikeresen frissítve

en: Domain type
hu_HU: Domain típusa

en: Domains
hu_HU: Domainek

en: Domains per page
hu_HU: Domainek száma oldalanként

en: Done
hu_HU: Kész

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download TAR
hu_HU: Letöltés TAR-ban

en: Download ZIP
hu_HU: Letöltés ZIP-ben

en: Download links
hu_HU: Letöltési hivatkozások

en: Download the archives stored in this directory
hu_HU: A könyvtárban található archívumok letöltése

en: Edit
hu_HU: Módosítás

en: Edit DNS resource record
hu_HU: DNS forrás rekord szerkesztése

en: Edit FTP account
hu_HU: FTP-felhasználó módosítása

en: Edit SSL certificate
hu_HU: SSL tanúsítvány kezelése

en: Edit admin
hu_HU: Adminisztrátor módosítása

en: Edit auto responder
hu_HU: 'Automatikus válasz' email módosítása

en: Edit custom error page
hu_HU: Egyéni hiba oldal módosítása

en: Edit custom menu
hu_HU: Egyéni menü módosítása

en: Edit customer
hu_HU: Ügyféladatok szerkesztése

en: Edit domain
hu_HU: Domain módosítása

en: Edit domain alias
hu_HU: Domain álnév módosítása

en: Edit error page
hu_HU: Hibaoldal szerkesztése

en: Edit hosting plan
hu_HU: Tárhely csomag módosítása

en: Edit htaccess user
hu_HU: Htaccess felhasználó módosítása

en: Edit mail account
hu_HU: Postafiók módosítása

en: Edit mail quota
hu_HU: Postafiók kvóta módosítása

en: Edit protected area
hu_HU: Védett terület szerkesztése

en: Edit reseller
hu_HU: Viszonteladó módosítása

en: Edit subdomain
hu_HU: Aldomain módosítása

en: Edit user
hu_HU: Felhasználó módosítása

en: EiB
hu_HU: EB

en: Email account already exists.
hu_HU: Már létezik ilyen postafiók.

en: Email account data
hu_HU: Postafiók adatok

en: Email account errors
hu_HU: Postafiók hibák

en: Email account limit
hu_HU: Postafiók korlát

en: Email account list
hu_HU: Postafiók lista

en: Email account successfully scheduled for addition.
hu_HU: Postafiók sikeresen beütemezve hozzáadásra.

en: Email account successfully scheduled for update.
hu_HU: Postafiók frissítése sikeresen beütemezve.

en: Email accounts
hu_HU: Postafiókok

en: Email accounts are hard suspended
hu_HU: Postafiókok felfüggesztve

en: Email address
hu_HU: Email címek

en: Email forward
hu_HU: Továbbított email

en: Email quota
hu_HU: E-mail kvóta

en: Email quota [MiB]
hu_HU: E-mail kvóta [MB]

en: Email quota cannot be bigger than %s
hu_HU: Az e-mail kvóta nem lehet nagyobb mint %s

en: Email quota cannot be bigger than disk space limit.
hu_HU: Az e-mail kvóta nem lehet nagyobb, mint a tárhely limit.

en: Email quota cannot be lower than %d. Each mailbox should have a least 1 MiB quota.
hu_HU: Az e-mail kvóta nem lehet kisebb, mint %d. Minden postafióknak legalább 1 MB kvóta kell.

en: Email quota cannot be unlimited. Max value is %d MiB.
hu_HU: Az e-mail kvóta nem lehet korlátlan. Maximális érték: %d MB.

en: Email settings
hu_HU: E-mail beállítások

en: Email setup
hu_HU: Üzenetsablonok beállítása

en: Email successfully updated.
hu_HU: E-mail sikeresen frissítve.

en: Empty data or wrong field.
hu_HU: Üres mező, vagy hibás adat

en: Enable
hu_HU: Engedélyezés

en: Enable SSL
hu_HU: SSL tanúsítvány használata

en: Enable auto responder
hu_HU: 'Automatikus válasz' email engedélyezése

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Enabled for: %s
hu_HU: %s számára engedélyezve

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error details
hu_HU: Hiba részletei

en: Error pages
hu_HU: Hibaoldalak

en: Error reporting
hu_HU: Hibajelentés

en: Error: Remote File not found!
hu_HU: Hiba: Letöltendő fájl nem található

en: Errors
hu_HU: Hibák

en: Excl. default mails
hu_HU: Alapértelmezett fiókok nélkül

en: Execute tasks
hu_HU: Feladatok végrehajtása

en: Expire date
hu_HU: Lejárati dátum

en: Ext. mail server
hu_HU: Külső levelező szerver

en: External mail server
hu_HU: Külső levelező szerver

en: External mail server feature scheduled for activation.
hu_HU: Külső levelező szerver aktiválása beütemezve.

en: External mail server feature scheduled for deactivation.
hu_HU: Külső levelező szerver kikapcsolása beütemezve.

en: External mail servers
hu_HU: Külső levelező szerverek

en: FTP account
hu_HU: FTP-felhasználó

en: FTP account already exists.
hu_HU: FTP azonosító már létezik

en: FTP account limit
hu_HU: FTP-felhasználó korlát

en: FTP account limit reached.
hu_HU: FTP-felhasználó korlát elérve.

en: FTP account successfully added.
hu_HU: FTP-felhasználó hozzáadva.

en: FTP account successfully deleted.
hu_HU: FTP-felhasználó törölve.

en: FTP account successfully updated.
hu_HU: FTP-felhasználó sikeresen módosítva

en: FTP accounts
hu_HU: FTP-felhasználók

en: FTP home directory
hu_HU: FTP főkönyvtár

en: FTP home directory cannot be empty.
hu_HU: Az FTP főkönyvtár nem lehet üres.

en: FTP traffic
hu_HU: FTP

en: FTP user errors
hu_HU: FTP felhasználó hiba

en: Failed to write file to disk.
hu_HU: Nem sikerült a fájl lemezre mentése

en: Failure in the package. Deleting!
hu_HU: Hiba a csomagban, ezért törlésre került

en: Feature
hu_HU: Szolgáltatás

en: Features
hu_HU: Szolgáltatások

en: Female
hu_HU: Nő

en: File %s doesn't exist or cannot be reached!
hu_HU: %s fájl nem létezik vagy nem elérhető!

en: File %s doesn't look like a migration file.
hu_HU: „%s” fájl nem egy migrációs fájlnak tűnik.

en: File does not exist. %1$s.tar.gz
hu_HU: A fájl nem létezik: %1$s.tar.gz

en: File exceeds the size limit.
hu_HU: Fájl mérete meghaladja a korlátot

en: File has been successfully uploaded.
hu_HU: Fájl sikeresen feltöltve.

en: File is not readable.
hu_HU: A fájl nem olvasható

en: File needs to be a 'tar.gz' archive.
hu_HU: A fájlnak .tar.gz tömörített állománynak kell lennie

en: File successfully uploaded.
hu_HU: Fájl sikeresen feltöltve

en: File usage
hu_HU: Fájlok tárhely foglaltsága

en: FileManager
hu_HU: Fájlkezelő

en: Filemanager
hu_HU: Fájlkezelő

en: Filesystem system Info
hu_HU: Fájlrendszer adatok

en: Fill out a message text.
hu_HU: Üzenet szövege nem lehet üres

en: First name
hu_HU: Vezetéknév

en: First name cannot have more than 200 characters.
hu_HU: Keresztnév nem lehet több, mint 200 karakter

en: Forbidden
hu_HU: Tiltott

en: Force retry
hu_HU: Újrakényszerítés

en: Forward
hu_HU: Továbbítás

en: Forward URL
hu_HU: Továbbítás webcíme

en: Forward URL %s is not valid.
hu_HU: %s átirányítási URL érvénytelen.

en: Forward list is empty.
hu_HU: Továbbítási lista üres

en: Forward mail
hu_HU: Levelek továbbítása

en: Forward to
hu_HU: Továbbítás címe

en: Forward to URL
hu_HU: Továbbítás a következő webcímre

en: Forward type
hu_HU: Továbbítás típusa

en: Free
hu_HU: Szabad

en: From
hu_HU: Feladó

en: From reseller
hu_HU: Kiválasztott viszonteladó:

en: Ftp
hu_HU: FTP

en: Ftp account
hu_HU: FTP-felhasználó

en: Ftp account data
hu_HU: FTP-felhasználó adatai

en: Ftp accounts
hu_HU: FTP-felhasználók

en: Ftp directories
hu_HU: FTP könyvtárak

en: Gender
hu_HU: Nem

en: General
hu_HU: Általános beállítások

en: General information
hu_HU: Kezdőlap

en: General settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Generate
hu_HU: Generálás

en: Generate a self-signed certificate
hu_HU: Önaláírt tanúsítvány generálása

en: Get a new security code
hu_HU: Kérj egy új biztonsági kódot

en: GiB
hu_HU: GB

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Group members
hu_HU: Csoport tagjai

en: Group name
hu_HU: Csoportnév

en: Groups
hu_HU: Csoportok

en: HSTS max-age directive value
hu_HU: HSTS max-érvényesség érték

en: HTTP traffic
hu_HU: HTTP forgalom

en: Hide aliases
hu_HU: Álnevek elrejtése

en: High
hu_HU: Magas

en: Home directory
hu_HU: Főkönyvtár

en: Homepage
hu_HU: Honlap

en: Host
hu_HU: Kiszolgáló

en: Host from which SQL user is allowed to connect to SQL server
hu_HU: Az a kiszolgáló, ahonnan az SQL felhasználó csatlakozhat az SQL szerverre

en: Hosting plan
hu_HU: Tárhely csomag

en: Hosting plan availability
hu_HU: Elérhető tárhely csomagok

en: Hosting plan limits exceed reseller limits.
hu_HU: Tárhely csomag korlátai meghaladják a viszonteladóét

en: Hosting plan limits exceed your limits.
hu_HU: Tárhely csomag korlát elérte a saját korlátaidat.

en: Hosting plan successfully created.
hu_HU: Tárhely csomag sikeresen létrejött

en: Hosting plan successfully deleted.
hu_HU: Tárhely csomag sikeresen törölve

en: Hosting plan successfully updated.
hu_HU: Tárhely csomag sikeresen frissítve

en: Hosting plans
hu_HU: Tárhely csomagok

en: Hour
hu_HU: óra

en: Hours
hu_HU: óra

en: Htaccess errors
hu_HU: Htaccess hibák

en: Htaccess group
hu_HU: Védett csoport

en: Htaccess group successfully scheduled for addition.
hu_HU: Védett csoport létrehozása sikeresen beütemezve

en: Htaccess group successfully scheduled for deletion.
hu_HU: Védett csoport törlése sikeresen beütemezve

en: Htaccess user
hu_HU: Védett felhasználó

en: Htaccess user successfully assigned to the %s htaccess group
hu_HU: Védett felhasználó hozzárendelése a %s védett csoporthoz sikeresen megtörtént

en: Htaccess user successfully deleted from the %s htaccess group
hu_HU: Védett felhasználó törlése a %s védett csoportból sikeresen megtörtént

en: Htaccess user successfully scheduled for addition.
hu_HU: Védett felhasználó létrehozása sikeresen beütemezve

en: Http traffic
hu_HU: HTTP

en: IP Address
hu_HU: IP-cím

en: IP address
hu_HU: IPv4-cím

en: IP address already under the control of i-MSCP.
hu_HU: Ezt az IP-címet már kezeli az i-MSCP.

en: IP address successfully scheduled for addition.
hu_HU: IP-cím hozzáadása sikeresen beütemezve.

en: IP address successfully scheduled for deletion.
hu_HU: IP-cím törlése sikeresen beütemezve

en: IP addresses under control of i-MSCP
hu_HU: i-MSCP által kezelt IP-címek

en: IP assignments
hu_HU: IP-cím kiosztás

en: IP errors
hu_HU: IP hibák

en: IP management
hu_HU: IP-cím kezelő

en: IP netmask
hu_HU: IP hálózati maszk

en: IP usage
hu_HU: IP-cím használata

en: IPv6 address
hu_HU: IPv6-cím

en: If set to `yes`, Web folders will be protected against deletion.
hu_HU: Ha 'Igen'-re állítod, a Web könyvtárak védve lesznek a törlés ellen.

en: If set to `yes`, the reseller can allows his customers to edit this PHP configuration option.
hu_HU: Ha 'Igen'-re állítod, a viszonteladó engedélyezni tudja az ügyfeleinek a PHP beállítások módosítását.

en: If set to `yes`, the reseller can enable/disable the PHP mail function for his customers, else, the PHP mail function is disabled.
hu_HU: Ha 'Igen'-re állítod, a viszonteladó engedélyezni/letilteni tudja a PHP mail függvényt az ügyfelei számára, kivéve, ha a PHP mail függvény eleve tiltva van.

en: If you want to limit the reseller, you must first limit its customers.
hu_HU: Viszonteladó korlátozása előtt az ügyfeleit kell korlátozni

en: Images have to be smaller than 500 x 90 pixels.
hu_HU: Képek méretének kisebb, mint 500 x 90 képpontnak kell lennie

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import in local repository
hu_HU: Import a helyi raktárba

en: Import new language file
hu_HU: Új nyelvi fájl importálása

en: In case domain expiration date is 'N/A', the expiration date will be set from today.
hu_HU: Abban az esetben, ha a domain lejáratának dátuma „N/A”, akkor a lejáratának dátuma ma lesz.

en: In front
hu_HU: Elején

en: In maintenance mode, only administrators can login.
hu_HU: Karbantartási módban csak az adminisztrátorok léphetnek be.

en: Incl. default mails
hu_HU: Alapértelmezett fiókokkal

en: Incorrect Email quota
hu_HU: Az e-mail kvóta hibás

en: Incorrect Email quota.
hu_HU: Az e-mail kvóta hibás.

en: Incorrect FTP account limit.
hu_HU: Hibás FTP-felhasználó korlát.

en: Incorrect SQL database limit.
hu_HU: SQL adatbázis korlát hibás.

en: Incorrect SQL user limit.
hu_HU: Hibás SQL felhasználó korlát.

en: Incorrect alias limit.
hu_HU: Álnév korlát hibás.

en: Incorrect disk space limit.
hu_HU: Tárhely korlát hibás

en: Incorrect domain alias limit.
hu_HU: Domain álnév korlát hibás.

en: Incorrect email account limit.
hu_HU: Hibás postafiókok korlát.

en: Incorrect email length or syntax.
hu_HU: Hibásan formázott email cím

en: Incorrect email quota.
hu_HU: Az e-mail kvóta hibás.

en: Incorrect limit for %s.
hu_HU: Hibás korlát: %s

en: Incorrect monthly traffic limit.
hu_HU: Havi adatforgalmi korlát hibás

en: Incorrect post code length or syntax!
hu_HU: Az irányítószám hossza vagy formátuma nem megfelelő!

en: Incorrect subdomain limit.
hu_HU: Aldomain korlát hibás.

en: Incorrect syntax for email address.
hu_HU: Hibásan formázott email cím

en: Incorrect username length or syntax.
hu_HU: Hibás felhasználónév: nem megfelelő hossz, vagy szintaktikai hiba

en: Install
hu_HU: Telepítés

en: Install in progress
hu_HU: Telepítés folyamatban

en: Install this plugin
hu_HU: Bővítmény telepítése

en: Install various Web applications with a few clicks.
hu_HU: Webes alkalmazások telepítése

en: Installation details
hu_HU: Telepítés részletei

en: Installation in progress...
hu_HU: Telepítés folyamatban...

en: Installation path
hu_HU: Telepítés útvonala

en: Installed Package which was deleted by your reseller.
hu_HU: Telepített programcsomagot a viszonteladója törölte

en: Installed in reseller repository
hu_HU: Telepítve a viszonteladói raktárban

en: Installed in software repository
hu_HU: Telepítve a szolftver raktárban

en: Installed on
hu_HU: Telepítve

en: Installing your uploaded package. Please refresh this page.
hu_HU: Feltöltött programcsomag telepítése. Kérjük frissítse ezt az oldalt!

en: Instructions to download today's backup
hu_HU: Utasítások a napi mentés letöltéséhez

en: Intermediate certificate(s)
hu_HU: Középszintű tanúsítvány(ok)

en: Internal Server Error
hu_HU: Belső szerver hiba

en: Internationalization
hu_HU: Nyelvi beállítások

en: Invalid FTP username.
hu_HU: Hibás FTP felhasználói név

en: Invalid SQL user host: %s
hu_HU: Érvénytelen SQL felhasználói kiszolgáló: %s

en: Invalid SSL certificate
hu_HU: Hibás SSL tanúsítvány

en: Invalid SSL certificate.
hu_HU: Érvénytelen SSL tanúsítvány

en: Invalid URL.
hu_HU: Érvénytelen webcím

en: Invalid `%s` field.
hu_HU: Hibás `%s` mező.

en: Invalid domain name.
hu_HU: Hibás domain név.

en: Invalid email address.
hu_HU: Érvénytelen e-mail cím

en: Invalid email username.
hu_HU: Érvénytelen e-mail felhasználónév.

en: Invalid group name!
hu_HU: Érvénytelen csoportnév

en: Invalid menu order.
hu_HU: Érvénytelen megrendelés menü

en: Invalid name.
hu_HU: Érvénytelen név

en: Invalid payload received from GitHub
hu_HU: Érvénytelen csomag érkezett a GitHubtól.

en: Invalid plugin directory: %s
hu_HU: Hibás bővítmény könyvtár: %s

en: Invalid private key or passphrase.
hu_HU: Érvénytelen személyes kulcs vagy jelszó.

en: Invalid target.
hu_HU: Érvénytelen cél

en: Invalid type given. String expected
hu_HU: Érvénytelen a megadott típus

en: Invalid username.
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév.

en: Kernel Version
hu_HU: Kernel verziója:

en: Kill session
hu_HU: Munkafolyamat bezárása

en: Label
hu_HU: Cimke

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Language file
hu_HU: Nyelvi fájl

en: Language file successfully installed.
hu_HU: Nyelvi fájl sikeresen telepítve

en: Language successfully updated.
hu_HU: Felület nyelve sikeresen módosítva

en: Languages
hu_HU: Nyelvi beállítások

en: Languages index was successfully re-built.
hu_HU: Nyelvi fájl újraindexelése sikeresen befejeződött

en: Last Web software repository update
hu_HU: Utolsó frissités a webes szoftverraktárból

en: Last access
hu_HU: Utolsó belépés

en: Last name
hu_HU: Keresztnév

en: Last name cannot have more than 200 characters.
hu_HU: Vezetéknév nem lehet több, mint 200 karakter

en: Last reply date
hu_HU: Válasz utolsó dátuma

en: Last translator
hu_HU: Utolsó fordító

en: Layout
hu_HU: Kinézet

en: Layout color
hu_HU: Kinézet színe

en: Layout color successfully updated.
hu_HU: Kinézet színe sikeresen frissítve

en: Level
hu_HU: Szint

en: Limit
hu_HU: Korlát

en: Limit value
hu_HU: Határérték

en: Limits
hu_HU: Korlátok

en: Link
hu_HU: Hivatkozás (link)

en: Link to authors homepage
hu_HU: Hivatkozás a készítő honlapjára

en: Load (1 Min, 5 Min, 15 Min)
hu_HU: Terhelés (1, 5, 15 percre vonatkozóan):

en: Loading data...
hu_HU: Adat betöltése...

en: Log entries successfully deleted.
hu_HU: Naplóbejegyzések sikeresen törölve.

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Login password
hu_HU: Belépési jelszó

en: Login username
hu_HU: Belépési felhasználónév

en: Login with your FTP account
hu_HU: FTP-felhasználó használatával be kell lépni a szerverre

en: Logo file
hu_HU: Logó fájl

en: Logo successfully removed.
hu_HU: Logó sikeresen törlölve

en: Logo successfully updated.
hu_HU: Logó sikeresen frissítve

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Lost password
hu_HU: Elfelejtett jelszó

en: Lost password email
hu_HU: Elfelejtett jelszó e-mail

en: Lost password email templates were updated.
hu_HU: Elfelejtett jelszó email sablon módosítva.

en: Lost password link
hu_HU: Elfelejtett jelszó linkje

en: Lostpw link
hu_HU: Elfelejtett jelszó linkje

en: Low
hu_HU: Alacsony

en: Mail
hu_HU: Email

en: Mail Log Level
hu_HU: Emailek naplózási szintje

en: Mail account %s successfully scheduled for deletion.
hu_HU: %s postafiók törlése sikeresen beütemezve.

en: Mail account type
hu_HU: Postafiók típusa

en: Mail accounts list is empty.
hu_HU: Postafiókok listája üres.

en: Mail feature is disabled.
hu_HU: Email szolgáltatások nem engedélyezettek

en: Mail usage
hu_HU: Levelezés tárhely foglaltsága

en: Main menu labels visibility successfully updated.
hu_HU: Főmenü hivatkozások sikeresen frissültek

en: Maintenance message
hu_HU: Karbantartási üzenet

en: Maintenance mode
hu_HU: Karbantartási mód

en: Maintenance mode is activated. In this mode, only administrators can login.
hu_HU: Karbantartási mód aktív. Ebben a módban csak az adminisztrátorok léphetnek be!

en: Maintenance settings
hu_HU: Karbantartási beállítások

en: Male
hu_HU: Férfi

en: Malformed resolver SQL query
hu_HU: Hibás SQL lekérdezés megjavítása

en: Manage SQL
hu_HU: Adatbázisok kezelése

en: Manage SSL certificate
hu_HU: SSL tanúsítvány kezelése

en: Manage htaccess users and groups
hu_HU: Védett területek, felhasználók és csoportok kezelése

en: Manage users
hu_HU: Felhasználók kezelése

en: Manage users and groups
hu_HU: Felhasználók és csoportok kezelése

en: Manage your protected areas, users and groups.
hu_HU: Védett területek, felhasználók és csoportok kezelése

en: Manual
hu_HU: Kézi

en: Mark
hu_HU: Kijelölés

en: Max number of login attempts
hu_HU: Belépési kísérletek száma

en: Max traffic
hu_HU: Maximális adatforgalmi korlát [MB]

en: Max. remote filesize (%s) has been reached. Your remote file is %s
hu_HU: A letöltendő fájl mérete (%s) nagyobb, mint a megengedett %s

en: Max. remote filesize (%s) is reached. Your remote file is %s
hu_HU: A letöltendő fájl mérete (%s) nagyobb, mint a megengedett %s

en: Maximum number of captcha validation attempts
hu_HU: Maximális CAPTCHA-ellenőrzési kísérletek száma

en: Maximum number of validation attempts before waiting restriction intervenes
hu_HU: Érvényesítési kísérletek maximális száma, mielőtt a várakozási korlátozás beavatkozik

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Member of group
hu_HU: Csoporttagság

en: Memory information
hu_HU: Memória információk

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Message template
hu_HU: Üzenetsablon

en: Message template info
hu_HU: Üzenetsablon információk

en: Message to reseller before deleting the software
hu_HU: Üzenet a viszonteladónak az alkalmazás törlése előtt

en: MiB
hu_HU: MB

en: Migration file %s is not readable.
hu_HU: „%s” migrációs fájl nem olvasható.

en: Minute
hu_HU: perc

en: Minutes
hu_HU: perc

en: Missing domain
hu_HU: Hiányzó domain

en: Model
hu_HU: Modell:

en: Modification in progress...
hu_HU: Módosítás folyamatban...

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Monthly traffic limit [MiB]
hu_HU: Havi adatforgalmi korlát [MB]

en: Monthly traffic limit must be a number.
hu_HU: Adatforgalmi korlátnak számnak kell lennie.

en: Monthly traffic warning cannot be bigger than monthly traffic limit.
hu_HU: Havi adatforgalmi figyelmeztetés nem lehet nagyobb, mint a havi adatforgalmi korlát.

en: Monthly traffic warning must be a number.
hu_HU: Adatforgalmi figyelmeztetésnek számnak kell lennie.

en: More Details
hu_HU: Bővebben

en: Mount
hu_HU: Eszköz

en: Mount point
hu_HU: Csatolási pont

en: Move
hu_HU: Átadás

en: Moving aborted.
hu_HU: Átadás megszakítva

en: Name
hu_HU: Név

en: Name cannot be empty.
hu_HU: Név nem lehet üres

en: Network interface (NIC)
hu_HU: Hálózati csatoló (NIC)

en: Never
hu_HU: Soha

en: New SQL user data
hu_HU: Új SQL felhasználó adatai

en: New alias order for {CUSTOMER}
hu_HU: Új álnév megrendelése a(z) {CUSTOMER} felhasználónak

en: New ticket
hu_HU: Új hibajegy

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next step
hu_HU: Következő oldal

en: No
hu_HU: Nem

en: No IP address found.
hu_HU: IP-cím nem található

en: No administrator accounts found.
hu_HU: Adminisztrátor nem található

en: No anti-rootkits logs
hu_HU: Nincs anti-rootkits napló

en: No available
hu_HU: Nem elérhető

en: No custom menu found.
hu_HU: Nem található egyéni menü

en: No customer accounts found.
hu_HU: Nincsenek ügyfelek

en: No database update available.
hu_HU: Nincs elérhető adatbázis frissítés

en: No domain available for new software instance.
hu_HU: Nincs elérhető domain az új szoftver kérelemhez.

en: No error found
hu_HU: Nem található hiba

en: No file was uploaded.
hu_HU: Nincs feltöltött fájl

en: No group found.
hu_HU: Nem található csoport

en: No hosting plan available.
hu_HU: Nincs elérhető tárhely csomag.

en: No records found matching the search criteria.
hu_HU: A keresési feltételek alapján nem találhatók rekordok.

en: No reseller accounts found.
hu_HU: Nincsenek viszonteladók

en: No reseller available to add the permissions.
hu_HU: Nincs elérhető viszonteladó a jogosultságok hozzáadásához.

en: No reseller with activated software installer found!
hu_HU: Nincs viszonteladók által aktivált program

en: No reseller with permissions for this software found.
hu_HU: A viszonteladónak nincs joga ehhez a programhoz.

en: No resellers found.
hu_HU: Nincsenek viszonteladók.

en: No software available
hu_HU: Nincs elérhető program

en: No software in Web repository found!
hu_HU: Nincs szoftver a webes tárolóban!

en: No software in software depot available!
hu_HU: Nincs elérhető program a tárolóban

en: No software is waiting for activation
hu_HU: Nincs aktiválásra váró program

en: No statistics found for the given period. Try another period.
hu_HU: Nincs statisztika a megadott időszakban. Adjon meg egy másikat

en: No unassigned users were found in the database.
hu_HU: Nem azonosított felhasználók nem találhatók az adatbázisban.

en: No update available
hu_HU: Nincs elérhető frissítés

en: No used yet
hu_HU: Nem használható még

en: No user found.
hu_HU: Nem található felhasználó

en: No users found for this reseller.
hu_HU: Nincs felhasználója ennek a viszonteladónak

en: No.
hu_HU: Sorszám

en: None
hu_HU: Nincs

en: Normal
hu_HU: Normál

en: Normal + Forward
hu_HU: Normál + továbbítás

en: Normal connection
hu_HU: Normál kapcsolat

en: Normal users
hu_HU: Felhasználó

en: Not Found
hu_HU: Nem található

en: Not Set
hu_HU: -

en: Not found.
hu_HU: Nem található.

en: Not provided
hu_HU: Nincs megadva

en: Not used
hu_HU: Nem elérhető

en: Nothing found - sorry
hu_HU: Nem található - sajnálom

en: Nothing has been changed.
hu_HU: Semmi sem változott.

en: Nothing has been deleted.
hu_HU: Semmi sem változott.

en: Notices, Warnings and Errors
hu_HU: Értesítések, Figyelmeztetések és Hibák

en: Ok
hu_HU: OK

en: One or more database updates are now available. See the details below.
hu_HU: Egy vagy több adatbázis frissítés már elérhető. Lásd a részleteket az alábbiakban

en: Only 'tar.gz' archives are accepted.
hu_HU: Csak a „tar.gz” archívumok fogadunk el.

en: Only administrators can login when maintenance mode is activated.
hu_HU: Csak az adminisztátorok tudnak belépni karbantartási módban

en: Only exec
hu_HU: Csak szöveg

en: Only gettext Machine Object files (MO files) are accepted.
hu_HU: Csak gettext (.mo) nyelvi fájl használható

en: Only numbers in range from 0 to 65535 are allowed.
hu_HU: Csak számokat adhatsz meg 0-tól 65535-ig.

en: Only positive numbers are allowed.
hu_HU: Csak pozitív szám adható meg

en: Only tar.gz and tar.bz2 archives are supported.
hu_HU: Csak a tar.gz, tar.bz2 archívumok a támogatottak.

en: Only tar.gz, tar.bz2 and zip archives are accepted.
hu_HU: Csak a tar.gz, tar.bz2 és a zip archívumok az elfogadottak.

en: Open ticket
hu_HU: Hibajegy megnyitása

en: Open tickets
hu_HU: Nyitott hibajegyek

en: Operation cancelled: %s
hu_HU: Művelet megszakítva: %s

en: Optional
hu_HU: Opcionális

en: Order
hu_HU: Megrendelés

en: Order successfully deleted.
hu_HU: Megrendelés sikeresen törölve

en: Order successfully processed.
hu_HU: Megrendelés sikeresen feldolgozva

en: Other in
hu_HU: Egyéb (bejövő)

en: Other out
hu_HU: Egyéb (kimenő)

en: Other settings
hu_HU: További beállítások

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: PHP
hu_HU: PHP használata

en: PHP %s configuration option
hu_HU: PHP %s beállítás lehetőség

en: PHP Configuration options
hu_HU: PHP Beállítási lehetőségek

en: PHP Editor
hu_HU: PHP beállítások használata

en: PHP GD extension not loaded.
hu_HU: PHP GD kiterjesztés nincs betöltve

en: PHP Permissions
hu_HU: PHP jogosultságok

en: PHP Settings
hu_HU: PHP beállítások

en: PHP configuration scheduled for update.
hu_HU: PHP beállítások frissítése beütemezve

en: PHP directives values
hu_HU: PHP direktívák értékei

en: PHP exec() function
hu_HU: PHP exec() függvény

en: PHP settings
hu_HU: PHP beállítások

en: POP3/IMAP in
hu_HU: POP3/IMAP(bejövő)

en: POP3/IMAP out
hu_HU: POP3/IMAP(kimenő)

en: POP3/IMAP traffic
hu_HU: POP3/IMAP

en: Package actions
hu_HU: Műveletek

en: Package already exists in the reseller depot!
hu_HU: A csomag már létezik a viszonteladó raktárában!

en: Package already exists in the software depot!
hu_HU: A csomag már létezik a szoftverraktárban!

en: Package already exists in the software repository!
hu_HU: A csomag elérhető szoftvertárolóban!

en: Package already exists in your software repository!
hu_HU: A csomag már létezik a szoftverraktáradban!

en: Package install type
hu_HU: Telepítés típusa

en: Package installed successfully!
hu_HU: Programcsomag sikeresen telepítve

en: Package installed successfully... Awaiting release from admin!
hu_HU: Csomag sikeresen telepítve... Várakozás az adminisztrátori aktiválásra!

en: Package language
hu_HU: Nyelve

en: Package name
hu_HU: Programcsomag neve

en: Package title
hu_HU: Programcsomag neve

en: Package type
hu_HU: Típusa

en: Package vendor HP
hu_HU: Honlapja

en: Package version
hu_HU: Verziója

en: Panel default language
hu_HU: Kezelőfelület alapértelmezett nyelve

en: Parent directory
hu_HU: Szülőkönyvtár

en: Partition
hu_HU: Csatolási pont

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password cannot be empty.
hu_HU: A jelszó nem lehet üres!

en: Password cannot be longer than 30 characters.
hu_HU: A jelszó nem lehet hosszabb, mint 30 karakter!

en: Password confirmation
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: Password contains unallowed characters.
hu_HU: A jelszó nem engedélyezett karaktereket tartalmaz!

en: Password data
hu_HU: Jelszó adatai

en: Password email
hu_HU: Jelszó e-mail

en: Password is missing.
hu_HU: Jelszó hiányzik.

en: Password is shorter than %s characters.
hu_HU: A jelszó rövidebb, mint %s karakter

en: Password minimum length
hu_HU: Jelszó minimum hosszúság

en: Password must be at least %s characters long and contain letters and numbers to be valid.
hu_HU: A jelszónak legalább %s karakter hosszúnak kell lennie és tartalmaznia kell kis- és nagybetűket, illetve számokat.

en: Password settings
hu_HU: Jelszavak beállításai

en: Password successfully updated.
hu_HU: A jelszó sikeresen frissítve

en: Passwords do not match
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek.

en: Passwords do not match.
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek.

en: Path
hu_HU: Útvonal

en: Pending tasks
hu_HU: Függő feladatok

en: Percent
hu_HU: Százalék

en: Permissions
hu_HU: Jogosultságok

en: Personal data
hu_HU: Személyes adatok

en: Personal data successfully updated.
hu_HU: Személyes adatok sikeresen módosítva

en: Personalise template
hu_HU: Sablon személyre szabása

en: Phone
hu_HU: Telefon

en: PhpMyAdmin
hu_HU: phpMyAdmin

en: PiB
hu_HU: PB

en: Please activate your new i-MSCP password
hu_HU: Kérjük, aktiválja az új jelszavát!

en: Please confirm the password.
hu_HU: Kérjük, erősítsd meg a jelszót!

en: Please contact the administrator!<br>Ask him for the permissions to use this package.<br>It is not allowed to upload this packet two times.<br>Refresh your site to see the new status!
hu_HU: Kérjük, forduljon az adminisztrátorhoz! <br /> Kérdezze meg ennek a programcsomagnak a jogosultságait. <br /> Nem töltheti fel ezt a programcsomagot mégegyszer. <br /> Frissítse a weboldalt az új állapot megtekintéséhez!

en: Please enter a name for the protected area.
hu_HU: Kérem a védett terület nevét

en: Please enter a password.
hu_HU: Adja meg a jelszót

en: Please enter an SQL user host.
hu_HU: Kérjük, írj be egy SQL felhasználói kiszolgálót!

en: Please enter an username.
hu_HU: Kérjük, írj be egy felhasználónevet!

en: Please enter protected area path.
hu_HU: Adja meg a védett terület útvonalát.

en: Please enter your auto-responder message below
hu_HU: Kérjük, add meg az automatikus válasz üzenetét:

en: Please fill up both data fields for password.
hu_HU: Kérjük töltse ki mindkét jelszómezőt

en: Please select another directory. %s (%s) is installed there.
hu_HU: Másik célkönyvtárat kell választani, mert a(z) %s (%s) már ide van telepítve

en: Please select at least one user.
hu_HU: Legalább egy felhasználót válassz ki!

en: Please set now the username and password for the later login in the software. (Required fiels)
hu_HU: Állítsa be most a felhasználónevet és jelszót a későbbi bejelentkezéshez (Kötelező!)

en: Please specify a message content.
hu_HU: Adja meg az üzenet szövegét

en: Please specify a message subject.
hu_HU: Adja meg az üzenet tárgyát

en: Please type database name.
hu_HU: Adja meg az adatbázis nevét

en: Please type your message.
hu_HU: Adja meg az üzenetet

en: Plugin
hu_HU: Bővítmény

en: Plugin %s activated.
hu_HU: %s bővítmény aktiválva.

en: Plugin %s cannot be activated.
hu_HU: „%s” bővítményt nem lehet aktiválni.

en: Plugin %s cannot be deactivated.
hu_HU: „%s” bővítményt nem lehet deaktiválni.

en: Plugin %s cannot be deleted.
hu_HU: %s bővítményt nem lehet törölni.

en: Plugin %s cannot be installed.
hu_HU: „%s” bővítményt nem lehet telepíteni.

en: Plugin %s cannot be protected.
hu_HU: „%s” bővítményt nem lehet védeni.

en: Plugin %s cannot be reconfigured.
hu_HU: „%s” bővítményt nem lehet újrakonfigurálni.

en: Plugin %s cannot be uninstalled.
hu_HU: „%s” bővítményt nem lehet eltávolítani.

en: Plugin %s cannot be updated.
hu_HU: %s bővítményt nem lehet frissíteni.

en: Plugin %s deactivated.
hu_HU: %s bővítmény deaktiválva.

en: Plugin %s deleted.
hu_HU: %s bővítmény törölve.

en: Plugin %s installed.
hu_HU: %s bővítmény telepítve.

en: Plugin %s is protected.
hu_HU: %s bővítmény védve.

en: Plugin %s protected.
hu_HU: %s bővítmény védett.

en: Plugin %s reconfigured.
hu_HU: „%s” bővítmény újrakonfigurálva.

en: Plugin %s scheduled for activation.
hu_HU: %s bővítmény beütemezve aktiválásra.

en: Plugin %s scheduled for change.
hu_HU: %s bővítmény beütemezve megváltoztatásra.

en: Plugin %s scheduled for deactivation.
hu_HU: %s bővítmény beütemezve deaktiválásra.

en: Plugin %s scheduled for installation.
hu_HU: %s bővítmény beütemezve telepítésre.

en: Plugin %s scheduled for uninstallation.
hu_HU: %s bővítmény beütemezve eltávolításra.

en: Plugin %s scheduled for update.
hu_HU: %s bővítmény beütemezve frissítésre.

en: Plugin %s uninstalled.
hu_HU: %s bővítmény eltávolítva.

en: Plugin %s updated.
hu_HU: %s bővítmény frissítve.

en: Plugin Manager: Could not change the %s plugin: %s
hu_HU: Bővítménykezelő: Nem lehet megváltoztatni a(z) %s bővítményt: %s

en: Plugin Manager: Could not delete %s plugin files. You should run the set-gui-permissions.pl script and try again.
hu_HU: Bővítménykezelő: %s bővítmény fájljait nem lehet törölni. Próbáld meg futtatni a „set-gui-permissions.pl” szkriptet, majd próbáld újra.

en: Plugin Manager: Could not load plugin %s
hu_HU: Bővítménykezelő nem tudta betölteni a(z) %s bővítményt

en: Plugin Manager: Could not uninstall the %s plugin. Plugin has been locked by another plugin.
hu_HU: Bővítménykezelő: Nem lehet eltávolítani a(z) %s bővítményt. Ezt a bővítményt egy másik bővítmény zárolta.

en: Plugin Manager: Could not update the %s plugin: %s
hu_HU: Bővítménykezelő: Nem lehet frissíteni a(z) %s bővítményt: %s

en: Plugin Manager: Could not write the %s file for protected plugins.
hu_HU: Bővítménykezelő: A védett bővítmények számára nem írható a(z) %s fájl.

en: Plugin Manager: Directory %s doesn't exist or is not writable
hu_HU: A(z) %s bővítmény fájl nem létezik vagy nem elérhető.

en: Plugin Manager: Downgrade of %s plugin is not allowed.
hu_HU: Bővítménykezelő: %s bővítményt nem lehet visszafokozni.

en: Plugin Manager: Plugin %s is not loaded
hu_HU: Bővítménykezelő: nem tölthető be ez a bővítmény: %s

en: Plugin Manager: Unknown plugin %s
hu_HU: Bővítménykezelő: Ismeretlen bővítmény %s

en: Plugin activation has failed: %s
hu_HU: Bővítmány aktiválási hiba: %s

en: Plugin archive
hu_HU: Tömöritett bővítmény

en: Plugin archive exceeds the maximum upload size
hu_HU: A bővítmény archívuma meghaladja a feltöltési méret korlátot.

en: Plugin change has failed: %s
hu_HU: Bővítmény módosítási hiba: %s

en: Plugin deactivation has failed: %s
hu_HU: Bővítmény deaktiválási hiba: %s

en: Plugin deletion has failed: %s
hu_HU: Bővítmény törlési hiba: %s

en: Plugin errors
hu_HU: Bővítmény hibák

en: Plugin has been successfully uploaded.
hu_HU: Bővítmény sikeresen feltöltve!

en: Plugin installation has failed: %s
hu_HU: Bővítmény telepítési hiba: %s

en: Plugin item errors
hu_HU: Bővítményelem hibái

en: Plugin list is empty.
hu_HU: Bővítmény lista üres.

en: Plugin management
hu_HU: Bővítőmodulok kezelése

en: Plugin uninstallation has failed: %s
hu_HU: Bővítményt eltávolítási hiba: %s

en: Plugin update has failed: %s
hu_HU: Bővítmény frissítési hiba: %s

en: Plugins Upload
hu_HU: Bővítmény feltöltése

en: Plugins hook into i-MSCP to extend its functionality with custom features. Plugins are developed independently from the core i-MSCP application by thousands of developers all over the world. You can find new plugins to install by browsing the %s.
hu_HU: A bővítmények beépülnek az i-MSCP rendszerébe és kibővítik annak funkcióit. A bővítményeket a világ minden tájáról több ezer fejlesztő fejleszti, függetlenül az i-MSCP főfejlesztőitől. Új, telepíthető bővítményekért látogass el ide: %s.

en: Plugins list has been updated: %s new plugin(s) found, %s plugin(s) updated, %s plugin(s) reconfigured, and %s plugin(s) deleted.
hu_HU: Bővítmény lista frissítve: %s új bővítmény található, %s bővítmény frissítve, %s bővítmény újrakonfigurálva, és %s bővítmény törölve.

en: Prevent external login for admins
hu_HU: Adminisztrátor belépésének megakadályozása külföldről

en: Prevent external login for clients
hu_HU: Ügyfél belépésének megakadályozása külföldről

en: Prevent external login for resellers
hu_HU: Viszonteladó belépésének megakadályozása külföldről

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Prior to removing this administrator, please move his resellers to another administrator.
hu_HU: Mielőtt eltálvoítod ezt az adminisztrátort, kérjük mozgasd át a viszonteladóit egy másik adminisztrátor alá.

en: Priority
hu_HU: Prioritás

en: Private key
hu_HU: Privát kulcs

en: Private key passphrase if any
hu_HU: Privát kulcs vagy jelszó, ha van ilyen

en: Process update
hu_HU: Frissítés folyamata

en: Processing...
hu_HU: Feldolgozás...

en: Processor data
hu_HU: Processzor adatok

en: Profile
hu_HU: Profil

en: Properties
hu_HU: Tulajdonságok

en: Properties for reseller with ID %d were not found in database.
hu_HU: %d azonosítójú viszonteladó tulajdonságai nem találhatóak meg az adatbázisban

en: Protect
hu_HU: Levédés

en: Protect this plugin
hu_HU: Bővítmény levédése

en: Protected
hu_HU: Védett

en: Protected area data
hu_HU: Védet terület adatai

en: Protected area name
hu_HU: Védett terület neve

en: Protected area path
hu_HU: Védett terület útvonal

en: Protected area successfully scheduled for addition.
hu_HU: Védett terület létrehozása sikeresen beütemezve

en: Protected area successfully scheduled for deletion.
hu_HU: Védett terület törlése sikeresen beütemezve

en: Protected area successfully scheduled for update.
hu_HU: Védett terület frissítése sikeresen beütemezve

en: Protected areas
hu_HU: Védett területek

en: Protocol
hu_HU: Protokoll

en: Quota in MiB (0 for unlimited)
hu_HU: Kvóta MB-ban (0 - korlátlan)

en: Quota in MiB (Max: %s)
hu_HU: Kvóta MB-ban (Max: %s)

en: RAM
hu_HU: Memória

en: Read ticket
hu_HU: Hibajegy olvasása

en: Rebuild languages index
hu_HU: Újraindexelés

en: Reconfiguration in progress...
hu_HU: Újrakonfigurálás folyamatban...

en: Record data
hu_HU: Rekord adatai

en: Redirect
hu_HU: Átirányítás

en: Redistribute unused quota across existing mailboxes
hu_HU: Nem használt kvóta újraosztása a meglévő postafiókok között

en: Registration date
hu_HU: Regisztráció dátuma

en: Relative weight
hu_HU: "Relatív súlyozás"

en: Release date
hu_HU: Kiadás dátuma

en: Release description
hu_HU: Kiadási megjegyzés

en: Release version
hu_HU: Kiadási verzió

en: Remote Web software repository
hu_HU: Webes szoftverraktár használata

en: Remote file not found.
hu_HU: Távoli fájl nem található

en: Remove
hu_HU: Eltávolít

en: Remove IP
hu_HU: IP-cím törlése

en: Remove permissions
hu_HU: Jogosultság elvétele

en: Reopen
hu_HU: Újranyitás

en: Reopen ticket
hu_HU: Hibajegy újranyitása

en: Repeat password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Request Timeout: The server took too long to send the data.
hu_HU: Kérés időtúllépés: A szervernek túl sokáig tartott elküldeni az adatot.

en: Requires Database?
hu_HU: Adatbázis szükséges?

en: Reseller
hu_HU: Viszonteladó

en: Reseller / Customers / Add Customer
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Ügyfél hozzáadása

en: Reseller / Customers / Add Customer - Next Step
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfél hozzáadása - Következő lépés

en: Reseller / Customers / Circular
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Körlevél

en: Reseller / Customers / Domain Aliases
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Domain álnevek

en: Reseller / Customers / Lost Password Email
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Elvesztett jelszó e-mail

en: Reseller / Customers / Overview
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Áttekintés

en: Reseller / Customers / Overview / Domain Details
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Áttekintés / Domain részletei

en: Reseller / Customers / Overview / Edit Customer
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Áttekintés / Ügyfél szerkesztése

en: Reseller / Customers / Overview / Edit Domain
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Áttekintés / Domain szerkesztése

en: Reseller / Customers / Welcome Email
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfelek / Üdvözlő e-mail

en: Reseller / Domains / Add Domain Alias
hu_HU: Viszonteladó / Domainek / Domain álnév hozzáadása

en: Reseller / Domains / Edit Domain Alias
hu_HU: Viszonteladó / Domainok / Domain álnév szerkesztése

en: Reseller / General / Overview
hu_HU: Viszonteladó / Általános / Áttekintés

en: Reseller / General / Software Upload
hu_HU: Viszonteladó / Általános / Szoftver feltöltése

en: Reseller / Hosting Plans / Add Hosting Plan
hu_HU: Viszonteladó / Tárhely csomagok / Csomag hozzáadása

en: Reseller / Hosting Plans / Overview
hu_HU: Adminisztrátor / Tárhely csomagok / Áttekintés

en: Reseller / Profile / Account Summary
hu_HU: Viszonteladó / Profil / Összegzés

en: Reseller / Profile / Language
hu_HU: Viszonteladó / Profil / Nyelv

en: Reseller / Profile / Layout
hu_HU: Viszonteladó / Profil / Kinézet

en: Reseller / Profile / Password
hu_HU: Viszonteladó / Profil / Jelszó

en: Reseller / Profile / Personal Data
hu_HU: Viszonteladó / Profil / Személyes adatok

en: Reseller / Statistics / IP Usage
hu_HU: Viszonteladó / Statisztika / IP használat

en: Reseller / Statistics / Overview
hu_HU: Viszonteladó / Statisztika / Áttekintés

en: Reseller / Statistics / Overview / {USERNAME} USER Statistics
hu_HU: Viszonteladó / Statisztika / Áttekintés / {USERNAME} FELHASZNÁLÓ statisztikája

en: Reseller / Support / Closed Tickets
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfélszolgálat / Zárt hibajegyek

en: Reseller / Support / New Ticket
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfélszolgálat / Új hibajegy

en: Reseller / Support / Open Tickets
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfélszolgálat / Nyitott hibajegyek

en: Reseller / Support / View Ticket
hu_HU: Viszonteladó / Ügyfélszolgálat / Hibajegy megnézése

en: Reseller /Hosting Plans / Edit Hosting Plan
hu_HU: Viszonteladó / Tárhely csomagok / Tárhely csomag szerkesztése

en: Reseller Name
hu_HU: Viszonteladó neve

en: Reseller account successfully created.
hu_HU: Viszonteladó sikeresen létrehozva

en: Reseller account successfully updated.
hu_HU: Viszonteladói adatok frissítése sikeresen megtörtént

en: Reseller and customer
hu_HU: Viszonteladó és ügyfél

en: Reseller and customer levels
hu_HU: Viszonteladói és ügyfél szint

en: Reseller assignment
hu_HU: Viszonteladó átadása

en: Reseller assignments
hu_HU: Viszonteladó átadások

en: Reseller consumption
hu_HU: Viszonteladó felhasználás

en: Reseller data
hu_HU: Viszonteladó adatai

en: Reseller level
hu_HU: Viszonteladói szint

en: Reseller list
hu_HU: Viszonteladói lista

en: Reseller list is empty.
hu_HU: Viszonteladói lista üres

en: Reseller name
hu_HU: Viszonteladó neve

en: Reseller software list
hu_HU: Viszonteladói programlista

en: Reseller statistics
hu_HU: Viszonteladói statisztikák

en: Reseller successfully added.
hu_HU: Viszonteladó sikeresen hozzáadva

en: Reseller total
hu_HU: Viszonteladó összesen

en: Reseller users
hu_HU: Viszonteladó felhasználói

en: Reseller with permissions total
hu_HU: Viszonteladó ezzel a jogosultsággal összesen

en: Reseller's layout color successfully updated.
hu_HU: Viszonteladó kinézetének színe sikeresen frissítve

en: Reseller/IP usage statistics
hu_HU: Viszonteladó / IP használati statisztika

en: Resellers
hu_HU: Viszonteladók

en: Resellers and customers
hu_HU: Viszonteladók és ügyfelek

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Restore
hu_HU: Visszaállítás

en: Restore backup
hu_HU: Mentés visszaállítása

en: Revision date
hu_HU: Módosítás dátuma

en: Rights
hu_HU: Jogosultságok

en: Rights successfully added.
hu_HU: Jogok sikeresen megadva.

en: Rights successfully removed.
hu_HU: Jogok sikeresen törölve.

en: SMTP in
hu_HU: SMTP (bejövő)

en: SMTP out
hu_HU: SMTP (kimenő)

en: SMTP traffic
hu_HU: SMTP

en: SQL database
hu_HU: SQL adatbázis

en: SQL database limit
hu_HU: SQL adatbázis korlát

en: SQL database limit is disabled but SQL user limit is not.
hu_HU: SQL adatbázisok száma nincs korlátozva, de az SQL felhasználók száma igen.

en: SQL database limit is disabled.
hu_HU: SQL adatbázis korlát kikapcsolva.

en: SQL database limit is not <i>disabled</i>.
hu_HU: SQL adatbázis korlát nincs <i>kikapcsolva</i>.

en: SQL database limit reached.
hu_HU: SQL adatbázis limit elérve.

en: SQL database successfully created.
hu_HU: SQL adatbázis sikeresen létrehozva.

en: SQL database successfully deleted.
hu_HU: SQL adatbázis sikeresen törölve

en: SQL databases
hu_HU: SQL adatbázisok

en: SQL databases only
hu_HU: csak SQL adatbázis

en: SQL user
hu_HU: SQL felhasználó

en: SQL user host
hu_HU: SQL felhasználói kiszolgáló

en: SQL user limit
hu_HU: SQL felhasználó korlát

en: SQL user limit is <i>disabled</i>.
hu_HU: SQL felhasználó korlát <i>kikapcsolva</i>.

en: SQL user limit is disabled but SQL database limit is not.
hu_HU: SQL felhasználók száma nincs korlátozva, de az SQL adatbázisok száma igen.

en: SQL user limit is disabled.
hu_HU: SQL felhasználó korlát kikapcsolva.

en: SQL user name
hu_HU: SQL felhasználó neve

en: SQL user password successfully updated.
hu_HU: SQL felhasználó jelszava sikeresen frissítve

en: SQL user prefix/suffix
hu_HU: SQL felhasználó elő-/utótag

en: SQL user successfully added.
hu_HU: SQL felhasználó sikeresen hozzáadva

en: SQL user successfully deleted.
hu_HU: SQL felhasználó sikeresen törölve

en: SQL users
hu_HU: SQL felhasználók

en: SSL certificate successfully scheduled for addition.
hu_HU: SSL tanúsítvány sikeresen beütemezve hozzáadásra.

en: SSL certificate successfully scheduled for deletion.
hu_HU: SSL tanúsítvány sikeresen beütemezve törlésre.

en: SSL certificate successfully scheduled for update.
hu_HU: SSL tanúsítvány sikeresen beütemezve frissítésre.

en: SSL feature is not available. You can only view your certificate.
hu_HU: SSL funkció nem elérhető. Csak megnézni tudod a tanúsítványaidat.

en: SSL status
hu_HU: SSL állapot

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Sec.
hu_HU: sec

en: Secure connection
hu_HU: Biztonságos kapcsolat

en: Security code
hu_HU: Biztonsági kód

en: Security code has expired
hu_HU: A biztonsági kód lejárt.

en: Select group
hu_HU: Csoport kiválasztása

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Send circular
hu_HU: Körlevél küldése

en: Send message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Send message to
hu_HU: Üzenet címzettje

en: Send new login data
hu_HU: Új bejelentkezési információ küldése

en: Send reply
hu_HU: Válasz küldése

en: Send to
hu_HU: Küldés neki:

en: Sender email
hu_HU: Feladó email címe

en: Sender email is missing.
hu_HU: Feladó email címe hiányzik

en: Sender name
hu_HU: Feladó neve

en: Sender name is missing.
hu_HU: Feladó neve hiányzik

en: Separate multiple email addresses by comma or a line-break.
hu_HU: Az e-mail címeket vesszővel vagy sortöréssel válaszd el.

en: Separate multiple email addresses with a line-break.
hu_HU: Több címzett is megadható, azonban a helyes működés érdekében minden email címet külön sorba kell írni

en: Server ports
hu_HU: Szerver portjai

en: Server statistics
hu_HU: Forgalmi adatok

en: Server status
hu_HU: Szerver állapota

en: Server traffic
hu_HU: Szerver adatforgalma

en: Server traffic settings
hu_HU: Szerverre vonatkozó adatforgalmi beállítások

en: Server traffic settings successfully updated.
hu_HU: Szerverre vonatkozó adatforgalmi beállítások sikeresen frissítve

en: Service Name
hu_HU: Szolgáltatás neve

en: Service Unavailable
hu_HU: Szolgáltatás nem elérhető

en: Service name
hu_HU: Szolgáltatás (például: http, imap)

en: Service name already exists.
hu_HU: Szolgáltatás név már létezik.

en: Service port successfully added
hu_HU: Szolgáltatás port sikeresen hozzáadva.

en: Service port successfully removed.
hu_HU: Szolgáltatás port sikeresen törölve!

en: Service ports
hu_HU: Szolgáltatások portjai

en: Service protocol
hu_HU: Protokoll

en: Services status
hu_HU: Szolgáltatások állapotai

en: Sessions
hu_HU: Felhasználói munkafolyamatok

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings saved.
hu_HU: Beállítások elmentve

en: Shared mount point
hu_HU: Közös csatolási pont

en: Show
hu_HU: Megjelenítés

en: Show %s records per page
hu_HU: Megjelenít %s rekordot oldalanként

en: Show HTML output compression size comment
hu_HU: HTML kimenet tömörítési méretének megjelenítése

en: Show SSL certificate
hu_HU: SSL tanúsítvány megjelenítése

en: Show detailed statistics for this reseller
hu_HU: Viszonteladó részletes statisztikájának megjelenítése

en: Show detailed statistics for this user
hu_HU: Felhasználó részletes statisztikájának megjelenítése

en: Show in
hu_HU: Megjelenik

en: Show labels for main menu links
hu_HU: Főmenü hivatkozások megjelenítése

en: Showing %s to %s of %s records
hu_HU: %s - %s megjelenítése %s rekordból

en: Showing 0 to 0 of 0 records
hu_HU: 0 - 0 megjelenítése 0 rekordból

en: Size
hu_HU: Méret

en: Software
hu_HU: Program

en: Software Description
hu_HU: Szoftver leírása

en: Software available
hu_HU: Program elérhető

en: Software deleted.
hu_HU: Program törölve

en: Software depot upload
hu_HU: Programtároló feltöltve

en: Software details
hu_HU: Program adatai

en: Software has been deleted.
hu_HU: Program törlése megtörtént

en: Software has been successfully imported.
hu_HU: Szoftverek importálása sikeresen megtörtént

en: Software in repository
hu_HU: Programok a tárolóban

en: Software installation
hu_HU: Program telepítése

en: Software installer
hu_HU: Programtelepítő

en: Software installer options
hu_HU: Programtelepítő beállításai

en: Software installer options successfully updated.
hu_HU: Programtelepítő beállításai sikeresen frissültek

en: Software instance has been scheduled for installation
hu_HU: Kívánt szoftver telepítése beütemezve.

en: Software management
hu_HU: Szoftverkezelő

en: Software name
hu_HU: Program neve

en: Software not found!
hu_HU: Program nem található

en: Software options
hu_HU: Webes programtároló beállítása

en: Software permissions
hu_HU: Program jogosultságai

en: Software repository
hu_HU: Programtároló

en: Software status
hu_HU: Program állapota

en: Software successfully scheduled for deletion.
hu_HU: Szoftver törlése beütemezve.

en: Software total
hu_HU: Program összesen

en: Software upload
hu_HU: Program feltöltés

en: Software was activated.
hu_HU: Program aktiválásra került

en: Software was deleted.
hu_HU: Program törölve

en: Software-Synonym
hu_HU: Program szinoníma

en: Software-Version
hu_HU: Program verzió

en: Softwaredepot
hu_HU: Programtároló

en: Start installation
hu_HU: Telepítés megkezdése

en: State
hu_HU: Megye

en: State/Province
hu_HU: Megye

en: Statistics
hu_HU: Statisztika

en: Stats
hu_HU: Statisztikák

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Street 1
hu_HU: Utca 1

en: Street 2
hu_HU: Utca 2

en: Strong passwords
hu_HU: Erős jelszavak

en: Subdomain
hu_HU: Aldomain

en: Subdomain %s already exist.
hu_HU: %s aldomain már létezik.

en: Subdomain %s cannot be forwarded on itself.
hu_HU: %s aldomain nem irányítható magára.

en: Subdomain %s is unavailable.
hu_HU: %s aldomain elérhetetlen.

en: Subdomain alias
hu_HU: Aldomain álnevek

en: Subdomain alias errors
hu_HU: Aldomain álnév hibák

en: Subdomain alias scheduled for deletion.
hu_HU: Domain álnév törlése beütemezve

en: Subdomain alias you are trying to remove has Ftp accounts. Please remove them first.
hu_HU: A törlendő aldomain álnévhez tartozik FTP fiók. Előbb azt kell törölnöd!

en: Subdomain errors
hu_HU: Aldomain hibák

en: Subdomain forward
hu_HU: Továbbított aldomain

en: Subdomain limit
hu_HU: Aldomain korlát

en: Subdomain mail
hu_HU: Továbbított aldomain email cím

en: Subdomain name
hu_HU: Aldomain neve

en: Subdomain name is not valid.
hu_HU: Aldomain neve hibás.

en: Subdomain scheduled for deletion.
hu_HU: Aldomain törlésre beütemezve

en: Subdomain successfully scheduled for addition.
hu_HU: Aldomain létrehozása beütemezve.

en: Subdomain successfully scheduled for update
hu_HU: Aldomain frissítése sikeresen beütemezve

en: Subdomain you are trying to remove has Ftp accounts. Remove them first.
hu_HU: A törlendő aldomainnek van FTP-felhasználója. Előbb azt kell törölnöd!

en: Subdomain you are trying to remove has email accounts. Please remove them first.
hu_HU: A törlendő aldomainhez tartozik postafiók. Előbb azt kell törölnöd!

en: Subdomain you are trying to remove has email accounts. Remove them first.
hu_HU: A törlendő aldomainnek van postafiókja. Előbb azt kell törölnöd!

en: Subdomains
hu_HU: Aldomainek

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Subject is missing.
hu_HU: A tárgy hiányzik.

en: Submit changes
hu_HU: Változások mentése

en: Support
hu_HU: Ügyfélszolgálat

en: Support system
hu_HU: Ügyfélszolgálat

en: Suspended
hu_HU: Felfüggesztve

en: Swap
hu_HU: Lapozófájl

en: Switch
hu_HU: Átlépés

en: Switch to the backups directory
hu_HU: Átlépés a mentések könyvtárba

en: Switch to user interface
hu_HU: Átlépés a felhasználó felületére

en: Syntax error found in mail forward list.
hu_HU: Szintaktikai hiba található a levél továbbítási listában.

en: System
hu_HU: Rendszer

en: System data
hu_HU: Rendszeradatok

en: System error - custom error page was not updated.
hu_HU: Rendszerhiba - a saját hibaleírás NEM lett módosítva

en: System information
hu_HU: Rendszerinformációk

en: System tools
hu_HU: Rendszereszközök

en: System under maintenance
hu_HU: Rendszer karbantartás alatt van

en: Target
hu_HU: Cél (target)

en: Target domain
hu_HU: Cél domain

en: Target port
hu_HU: Port

en: Target port must be a number.
hu_HU: A cél portnak egy számnak kell lennie.

en: Temporary folder not found.
hu_HU: Ideiglenes könyvtár nem található

en: The %s limit for this customer cannot be greater than %d, your calculated limit.
hu_HU: Ügyfél %s korlátja nem lehet nagyobb, mint %d, ami az Ön által beállított korlát

en: The %s limit for this customer cannot be lower than %d, the total of %s already used by him.
hu_HU: Az ügyfél %s korlátja nem lehet kisebb mint %d, mivel már %s használatban van.

en: The %s limit for this customer cannot be set to 'disabled' because he has already %d %s.
hu_HU: Az ügyfél %s korlátja nem lehet kikapcsolva, mivel már van neki %d %s.

en: The %s limit for this customer cannot be unlimited because your are limited for this service.
hu_HU: Ügyfél %s korlátja nem lehet korlátlan, mert Ön korlátozta ezt a szolgáltatást

en: The %s plugin version %s is not compatible with your i-MSCP version.
hu_HU: %s bővítmény %s verziója nem kompatibilis az i-MSCP verzióval.

en: The %s translation file has been ignored: Translation table is empty.
hu_HU: A(z) %s fordítási fájl figyelmen kívül hagyva: Üres a fordítói tábla.

en: The directory %s doesn't exists. Please create that directory using your file manager.
hu_HU: %s könyvtár nem létezik. Kérjük, hozd létre ezt a könyvtárat a fájlkezelőddel.

en: The domain is currently deactivated. The modification of some of its properties will result by a complete or partial reactivation of it.
hu_HU: A domain jelenleg felfüggesztett. Teljes vagy részleges újra aktiválása tulajdonságainak módosítását eredményezi

en: The domain or at least one of its entities has a different status than 'ok'.
hu_HU: A domain vagy legalábbis annak egyik része más állapottal rendelkezik, mint az „OK”.

en: The domain you are trying to edit doesn't exist.
hu_HU: A módosítani kívánt domain név nem létezik

en: The menu you are trying to edit doesn't exist.
hu_HU: A módosítani kívánt menü nem létezik.

en: The package is corrupt. Please correct it.
hu_HU: A csomag nem megfelelő, kérjük javítsd ki!

en: The package will be installed automatically to your system after upload.<br>Refresh your site to see the new status!
hu_HU: A csomag automatikusan telepítve lesz a rendszere, miután feltöltötted.<br>Frissítsd a weboldalt az új állapot megtekintéséhez.

en: The password field is empty.
hu_HU: A jelszó mező nem maradhat üresen.

en: The private key doesn't belong to the provided SSL certificate.
hu_HU: A privát kulcs nem a megadott SSL tanúsítványhoz tartozik.

en: The remote filesize (%s) is lower than 1 byte. Please check the URL.
hu_HU: A távoli fájlméret (%s) kevesebb, mint 1 bájt. Kérjük ellenőrizze a webcímet!

en: The reseller you want to remove has one or more customers accounts. Please remove them first.
hu_HU: A törlendő viszonteladónak egy vagy több ügyfél fiókja van. Előbb törölnöd kell őket!

en: The uploaded file was only partially uploaded.
hu_HU: A feltöltött fájl csak részben feltöltött

en: The username %s is not available.
hu_HU: %s felhasználónév nem elérhető

en: The username field is empty.
hu_HU: A felhasználónév mező nem maradhat üresen.

en: The value has been found in the stack
hu_HU: Az érték megtalálható a veremben

en: The value has not been found in the stack
hu_HU: Az érték nem található a veremben

en: The values must not be equal
hu_HU: Az értékek nem lehetnek egyenlőek

en: There is an Error inside your package. Please check it!<br>Refresh your site to see the new status!
hu_HU: Van egy hiba a csomagban. Kérjük ellenőrizze! <br> Frissítise a weboldalt az új állapot megtekintéséhez!

en: There is no pending task. Operation canceled.
hu_HU: Nincs függő feladat. Folyamat megszakítva.

en: This Package (%s, V%s) was deleted by your reseller. You can only uninstall this package!<br>Please delete the files and database for this package manually!
hu_HU: Ezt a (%s, V%s) csomagot a viszonteladója törölte. Csak eltávolítani tudja ezt a csomagot! <br> Kérjük, törölje kézzel a csomaghoz tartozó fájlokat és az adatbázisokat!

en: This database will be permanently deleted. This process cannot be recovered. All users linked to this database will also be deleted if not linked to another database. Are you sure you want to delete the '%s' database?
hu_HU: Az adatbázis véglegesen törölve lesz. A törölt tartalom nem visszaállítható. Minden felhasználó, aki csak ehhez az adatbázishoz van hozzárendelve, törölve lesz. Biztosan törölni akarod a(z) %s adatbázist?

en: This htaccess group already exists.
hu_HU: Ez a védett csoport már létezik

en: This htaccess user already exist.
hu_HU: Ez a védett felhasználó már létezik

en: This interface allow to add or remove IP addresses.
hu_HU: Ezen a felületen van lehetőség hozzáadni vagy eltávolítani IP címeket.

en: This is the host from which this SQL user must be allowed to connect to the SQL server. Enter the %s wildcard character to allow this SQL user to connect from any host.
hu_HU: Csak erről a kiszolgálóról csatlakozhat az SQL felhasználó az SQL szerverhez. Írj „%s” karaktert az összes kiszolgáló engedélyezéséhez.

en: This package already exists in the administrator software repository.
hu_HU: Ez a csomag már létezik az adminisztrátor szoftverraktárában.

en: This package already exists in the depot of the reseller "%1$s"!
hu_HU: Ez a csomag már létezik a(z) "%1$s" viszonteladó szoftverraktárában!

en: This package already exists in the software depot!
hu_HU: Ez a csomag már létezik a szoftverraktárban!

en: This package already exists in your software repository.
hu_HU: Ez a csomag már létezik a szoftverraktáradban.

en: This package is installed on following domain(s):
hu_HU: Ez a programcsomag telepítve van a következő domain(ek)hez:

en: This package is not installed
hu_HU: Ez a programcsomag nincs telepítve

en: This package is not installed yet
hu_HU: Ez a programcsomag nincs telepítve még

en: This software is installed on following domain(s):
hu_HU: Ez a program telepítve van a következő domain(ek)hez:

en: This user has domain record. First remove the domain from the system.
hu_HU: Ennek a felhasználónak van domainje. Először törölnie kell a domaint.

en: This user name already exist.
hu_HU: Ez a felhasználónév már létezik

en: TiB
hu_HU: TB

en: Ticket information
hu_HU: Hibajegy információ

en: Ticket successfully closed.
hu_HU: Hibajegy sikeresen lezárva

en: Ticket successfully deleted.
hu_HU: Hibajegy sikeresen törölve

en: Ticket successfully reopened.
hu_HU: Hibajegy sikeresen újra megynyitva

en: Ticket with Id '%d' was not found.
hu_HU: „%d” azonosítójú hibajegy nem található.

en: To Admin
hu_HU: Új tulajdonos (adminisztrátor):

en: To reseller
hu_HU: Új tulajdonos (viszonteladó):

en: To unprotect this plugin, you must edit the %s file
hu_HU: %s fájlt kell szerkesztened a védelem kikapcsolásához

en: Total
hu_HU: Összes

en: Total Domains
hu_HU: Összes domain

en: Total Software
hu_HU: Összes szoftver

en: Total Web software repositories
hu_HU: Webes programtárolóban összesen

en: Total installations
hu_HU: Összes telepítés

en: Total mails: %s / %s %s
hu_HU: Összes levelek: %s / %s %s

en: Total packages in Web software repository
hu_HU: Összes csomag a programtárolóban

en: Total reseller
hu_HU: Összes viszonteladó

en: Total software
hu_HU: Összes szoftver

en: Traffic
hu_HU: Forgalom

en: Traffic statistics
hu_HU: Forgalmi statisztikák

en: Traffic usage
hu_HU: Adatforgalom

en: Translated strings
hu_HU: Lefordított karaktersorozat

en: Type
hu_HU: Típus

en: UP
hu_HU: FUT

en: URL forwarding
hu_HU: URL átirányítás

en: URL protocol
hu_HU: Webcím protokoll (például: http:// https://)

en: URL to this admin panel
hu_HU: Kezelőfelület webcíme

en: Unable to close the ticket with Id '%s'.
hu_HU: „%s” azonosítójú hibajegyet nem lehet lezárni.

en: Unable to create '%s' directory for language file.
hu_HU: Nem hozható létre a(z) „%s” könyvtár a nyelvi fájl számára.

en: Unable to create 'LC_MESSAGES' directory for language file.
hu_HU: Nem hozható létre a „LC_MESSAGES” könyvtár a nyelvi fájl számára.

en: Unable to delete i-MSCP info file.
hu_HU: Nem lehet törölni az i-MSCP infó fájlját.

en: Unable to get the IP address list. Please fix this problem.
hu_HU: IP-cím lista nem érhető el. Kérjük javítsd a problémát.

en: Unable to get update info from Github
hu_HU: Nem sikerült beszerezni a frissítési információkat a Githubról

en: Unable to load i-MSCP info file.
hu_HU: Nem lehet betölteni az i-MSCP infó fájlt.

en: Unable to move file.
hu_HU: Nem lehet áthelyezni a fájlt

en: Unable to read Web software repository index file.
hu_HU: Nem olvasható a webes alkalmazásokhoz tartozó index fájl.

en: Unable to read the %s file.
hu_HU: Nem lehet olvasni a(z) „%s” fájlt.

en: Unable to read the plugin %s file. Please check file permissions
hu_HU: „%s” bővítmény fájlja nem olvasható. Kérjük, ellenőrizd a jogosultságokat!

en: Unable to read xml file for web software.
hu_HU: Nem olvasható a webes alkalmazásokhoz tartozó xml fájl.

en: Unable to reopen ticket with Id '%s'.
hu_HU: „%s”azonosítójú hibajegyet nem lehet újranyitni.

en: Unable to schedule deletion of the customer account. A message has been sent to the administrator.
hu_HU: Nem lehet ütemezett törlést beállítani az ügyfélfiókjának törlésére. Üzenet elküldve az adminisztrátornak.

en: Unable to schedule deletion of the customer account. Please consult admin logs or your mail for more information.
hu_HU: Nem lehet az ügyfélfiók törlését beütemezni. Kérjük, nézd meg az adminisztrációs naplót, vagy az üzeneted a további információkért.

en: Unable to set sslallowselfsigned option
hu_HU: Nem sikerült beállítani a sslallowselfsigned opciót

en: Unable to set sslverifypeer option
hu_HU: Nem sikerült beállítani a sslverifypeer opciót

en: Unable to upload file. Max. upload filesize (%1$d MB) reached?
hu_HU: Nem tölthető fel a fájl. Feltötlhető max. fájlméretet (%1$d MB) túllépte?

en: Unauthorized
hu_HU: Jogosulatlan

en: Unavailable
hu_HU: Nem elérhető

en: Unexpected error
hu_HU: Váratlan hiba

en: Uninstall
hu_HU: Eltávolítás

en: Uninstall this plugin
hu_HU: Bővítmény eltávolítása

en: Uninstallation in progress...
hu_HU: Eltávolítás folyamatban...

en: Uninstalled
hu_HU: Eltávolítva!

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Unknown Error
hu_HU: Ismeretlen hiba

en: Unknown action requested.
hu_HU: Ismeretlen művelet.

en: Unknown action: %s
hu_HU: Ismeretlen művelet: %s

en: Unknown bruteforce detection type: %s
hu_HU: Ismeretlen bruteforce észlelés típus: %s

en: Unknown language name.
hu_HU: Ismeretlen nyelv

en: Unknown layout color.
hu_HU: Ismeretlen kinézet szín

en: Unknown reason.
hu_HU: Ismeretlen okból.

en: Unknown service name '%s'.
hu_HU: Ismeretlen szolgáltatás név: %s.

en: Unknown status
hu_HU: Ismeretlen állapot

en: Unknown type.
hu_HU: Ismeretlen típus

en: Unknown username.
hu_HU: Ismeretlen felhasználói név

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update Plugins
hu_HU: Bővítmények frissítése

en: Update SQL user password
hu_HU: SQL felhasználó jelszava frissítve

en: Update data
hu_HU: Adatok módosítása

en: Update from Web software repository
hu_HU: Frissítés a webes szoftverraktárból

en: Update from web depot
hu_HU: Frissítés a webes programtárolóból

en: Update in progress...
hu_HU: Frissítés folyamatban...

en: Update info
hu_HU: Frissítési információ

en: Update of Web software repository index has been aborted. Missing or empty fields.
hu_HU: A webes alkalmazásokhoz tartozó index frissítése megszakadt. Hiányzó vagy üres mezők.

en: Update password
hu_HU: Jelszó frissítése

en: Updates
hu_HU: Frissítések

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Upload logo
hu_HU: Logó feltöltése

en: Upload now
hu_HU: Feltöltés indítása

en: Uptime
hu_HU: Futási idő:

en: Usage of dot in domain name labels is prohibited.
hu_HU: A domain név címkékben nem lehet pontot használni.

en: Usage status
hu_HU: Állapot

en: Use normal connection (No SSL)
hu_HU: Normál kapcsolat használata (no SSL)

en: Use secure connection (SSL)
hu_HU: Biztonságos kapcsolat használata (SSL)

en: Used
hu_HU: Használatban

en: Used database
hu_HU: Használd adatbázis

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User (first and last) name
hu_HU: Felhasználó neve (vezeték és keresztnév)

en: User assignment
hu_HU: Felhasználó átadása

en: User data successfully updated
hu_HU: Felhasználó személyes adatainak frissítése sikeresen megtörtént

en: User data successfully updated.
hu_HU: Felhasználói adatok sikeresen frissítve.

en: User data were not updated.
hu_HU: Felhasználói adatok nem változtak

en: User data were successfully updated.
hu_HU: Felhasználó személyes adatainak frissítése sikeresen megtörtént

en: User do not exist or you do not have permission to access this interface
hu_HU: Nincs ilyen felhasználó, vagy nincs jogosultságod ehhez az oldalhoz

en: User errors
hu_HU: Felhasználói hibák

en: User has not been deleted.
hu_HU: Felhasználó törlése nem történt meg

en: User login (system) name
hu_HU: Felhasználó bejelentkezési neve

en: User password
hu_HU: Felhasználó jelszava

en: User real (first and last) name
hu_HU: Felhasználó teljes (vezeték és kereszt) neve

en: User scheduled for deletion.
hu_HU: Felhasználó törlése beütemezve

en: User session successfully destroyed.
hu_HU: Felhasználó munkafolyamata (session) megszakítva

en: User statistics
hu_HU: Felhasználói statisztikák

en: User successfully disconnected.
hu_HU: Felhasználó sikeresen leválasztva

en: User type
hu_HU: Felhasználói szint

en: User type (admin, reseller, user)
hu_HU: Felhasználói szint (adminisztrátor, viszonteladó, felhasználó)

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username and password for application login
hu_HU: Felhasználónév és jelszó a bejeletkezéshez

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Value for the PHP %%s directive must be in range %%d to %%d.
hu_HU: PHP %%s direktíva értékének %%d és %%d között kell lennie

en: Values
hu_HU: Értékek

en: Vendor hompage
hu_HU: Termék oldala

en: Version
hu_HU: Verzió:

en: Very high
hu_HU: Nagyon magas

en: View
hu_HU: Megjelenítés

en: View SSL certificate
hu_HU: SSL tanúsítvány megjelenítése

en: View aliases
hu_HU: Domain álnevek megjelenítése

en: View ticket
hu_HU: Hibajegy megnézése

en: Visit plugin site
hu_HU: Bővítmény weboldalának meglátogatása

en: Warning traffic
hu_HU: Figyelmeztetési szint [MB]

en: Warnings and Errors
hu_HU: Figyelmeztetések és hibák

en: We are sorry, but the system is currently under maintenance.
    Please try again later.
hu_HU: Sajnáljuk, de a rendszer jelenleg karbantartás alatt van.
    Kérjük, próbáld meg később!

en: Web Statistics
hu_HU: Webes statisztikák

en: Web files only
hu_HU: Csak webes fájlok

en: Web folder protection
hu_HU: Web könyvtár védelem

en: Web in
hu_HU: Web (bejövő)

en: Web out
hu_HU: Web (kimenő)

en: Web software depot packages total
hu_HU: Webes programtárolóban összesen

en: Web software repository
hu_HU: Webes szoftverraktár használata

en: Web software repository index been successfully updated.
hu_HU: Webes alkalmazásokhoz tartozó index sikeresen frissitve.

en: Web software repository index is already up to date.
hu_HU: Webes alkalmazásokhoz tartozó index naprakész.

en: Web statistics
hu_HU: Webes statisztikák

en: Web traffic
hu_HU: Adatforgalom

en: Webtools
hu_HU: Webes eszközök

en: Welcome email
hu_HU: Üdvözlő e-mail

en: Welcome email template has been updated.
hu_HU: Üdvözlő levél sablon sikeresen frissítve.

en: Welcome {USERNAME} to i-MSCP
hu_HU: Üdvözöljük {USERNAME} az i-MSCP rendszerben!

en: When set to 'yes', your PHP scripts can call the PHP exec() function.
hu_HU: Ha 'Igen'-re állítod, a PHP szkriptek meg tudják hívni a PHP exec() függvényt.

en: When set to `Auto', the IP address is automatically configured.
hu_HU: Ha 'Auto'-ra van állítva, az IP cím automatikusan be lesz állítva.

en: When set to `Manual', the configuration is left to the administrator.
hu_HU: Ha 'Kézi'-re állítod, a beállítás az adminisztrátorra marad.

en: Wrong mail syntax in forward list.
hu_HU: Hibás levelező szintaktika a továbbítási listában.

en: Wrong or unallowed IP address.
hu_HU: Hibás vagy tiltott IP cím.

en: Wrong or unallowed IP netmask.
hu_HU: Hibás vagy tiltott IP hálózati maszk.

en: Wrong request.
hu_HU: Hibás kérés

en: Wrong reseller id.
hu_HU: Hibás viszonteladó azonosító

en: Wrong security code
hu_HU: Hibás biztonsági kód

en: Wrong software id.
hu_HU: Hibás szoftver azonosító.

en: Wrong syntax for new expire date.
hu_HU: Szintaktikai hiba az új lejárati dátumban

en: Wrong syntax for the %s limit.
hu_HU: Szintaktikai hiba a(z) %s korlátban

en: Wrong syntax for the mail quota value.
hu_HU: Hibás szintaxis a postafiók limit értékében.

en: Wrong user level provided.
hu_HU: Hibás felhasználói szint

en: Wrong username.
hu_HU: Hibás felhasználónév

en: XML file URL for the Web software repository
hu_HU: Webes szoftverraktár használatához szükséges XML fájl webcíme

en: YB
hu_HU: Yb

en: Year
hu_HU: Év

en: Yes
hu_HU: Igen

en: YiB
hu_HU: YB

en: You are exceeding the monthly server traffic limit.
hu_HU: Túllépte a szerver adatforgami korlátot

en: You are exceeding you domain alias limit.
hu_HU: Túlléped a domain álnév korlátod!

en: You are exceeding your FTP account limit.
hu_HU: Túllépted az FTP-felhasználó korlátod.

en: You are exceeding your SQL database limit.
hu_HU: Túlléped az SQL adatbázis korlátod!

en: You are exceeding your SQL user limit.
hu_HU: Túlléped az SQL felhasználó korlátod!

en: You are exceeding your disk space limit.
hu_HU: Túllépte a lemezterület korlátját

en: You are exceeding your email account limit.
hu_HU: Túlléped a postafiók korlátod!

en: You are exceeding your monthly traffic limit.
hu_HU: Túllépte a havi adatforgami korlátot

en: You are exceeding your subdomain limit.
hu_HU: Túlléped az aldomain limited!

en: You are not allowed to act on your own session.
hu_HU: Saját munkamenet - session - nem engedélyezett.

en: You can only upload images.
hu_HU: Csak képeket tud feltölteni

en: You cannot add new email account. You have already assigned all your email quota to other mailboxes. Please first, review your quota assignments.
hu_HU: Nem adhatsz hozzá új postafiókot, mivel elérted a postafiók korlátod. Kérjük, először nézd meg a korlátod.

en: You cannot delete a reseller that has customer accounts.
hu_HU: Nem törölhetsz olyan viszonteladót akinek van ügyfélfiókja.

en: You cannot delete the default administrator.
hu_HU: Nem törölheted az alapértelmezett adminisztrátort.

en: You cannot delete the last active IP address.
hu_HU: Nem törölhető az utolsó aktív IP-cím

en: You cannot forward %s on itself.
hu_HU: %s magára nem irányítható.

en: You cannot move <b>%1$s</b> in a destination reseller,<br>which has limits for the <b>%2$s</b> service.
hu_HU: Nem lehet átadni a(z) <b>%1$s</b> felhasználót a cél viszonteladónak,<br>mert számára korlátozott a <b>%2$s</b> szolgáltatás!

en: You cannot remove an IP that is assigned to a reseller.
hu_HU: Az IP-cím, amit próbál eltávolítani, hozzá van rendelve egy viszonteladóhoz

en: You cannot set expire date in past.
hu_HU: Lejárati dátum nem lehet korábbi .

en: You cannot unassign an IP address already in use.
hu_HU: Nem lehet visszavonni a már használatban lévő IP-címet.

en: You cannot update a protected plugin.
hu_HU: Nem tudsz frissíteni védett bővítményt!

en: You do not have DNS resource records.
hu_HU: Nincs DNS forrás rekordod.

en: You do not have FTP accounts.
hu_HU: Nincsenek FTP-felhasználók.

en: You do not have any software uploaded yet
hu_HU: Nem található feltöltött program

en: You do not have databases.
hu_HU: Nincs adatbázisod.

en: You do not have domain aliases.
hu_HU: Nincsenek domain álnevek

en: You do not have permission to install software yet
hu_HU: Nincs jogosultságod telepíteni szoftvert!

en: You do not have permissions to upload software
hu_HU: Nincs jogosultsága a szofver feltöltéséhez

en: You do not have protected areas.
hu_HU: Nincs levédett területe

en: You do not have subdomains.
hu_HU: Nincsenek aldomainek

en: You have a FTP account limit. You cannot add a user with unlimited FTP accounts.
hu_HU: Van FTP-felhasználó korlátod! Nem állíthatsz be korlátlan számú FTP-felhasználót.

en: You have a SQL database limit. You cannot add a user with unlimited SQL databases.
hu_HU: Van SQL adatbázis korlátod! Nem hozhatsz létre korlátlan számú SQL adatbázissal felhasználót.

en: You have a SQL user limit. You cannot add a user with unlimited SQL users.
hu_HU: Van SQL felhasználó korlátod! Nem hozhatsz létre korlátlan SQL felhasználóval felhasználót.

en: You have a disk space limit. You cannot add a user with unlimited disk space.
hu_HU: Van tárhely limited! Nem hozhatsz létre korlátlan tárhellyel felhasználót.

en: You have a domain alias limit. You cannot add a user with unlimited domain aliases.
hu_HU: Van domain álnév korlátod. Nem hozhatsz létre korlátlan domain álnévvel felhasználót.

en: You have a mail account limit. You cannot add a user with unlimited email accounts.
hu_HU: Van postafiók korlátod. Nem hozhatsz létre korlátlan postafiókkal felhasználót.

en: You have a monthly traffic limit. You cannot add a user with unlimited monthly traffic.
hu_HU: Van havi adatforgalom limited. Nem hozhatsz létre korlátlan adatforgalommal felhasználót.

en: You have a subdomain limit. You cannot add a user with unlimited subdomains.
hu_HU: Van aldomain limited. Nem hozhatsz létre korlátlan aldomainnal felhasználót.

en: You have been successfully logged out.
hu_HU: Sikeresen kijelentkeztél!

en: You have disabled SQL databases for this user. You cannot have SQL users here.
hu_HU: SQL adatbázis használatot letiltottad a felhasználó számára. Nem lehet SQL felhasználód itt.

en: You have no closed tickets.
hu_HU: Nem található lezárt hibajegy.

en: You have no groups.
hu_HU: Nincsenek csoportok

en: You have no open tickets.
hu_HU: Nincsenek nyitott hibajegyeid.

en: You have not service ports defined.
hu_HU: Nem adtál meg szolgáltatás portot.

en: You have reached the maximum number of email accounts allowed by your subscription.
hu_HU: Elérted az előfizetés által megengedett postafiók maximális számát.

en: You have reached the maximum number of subdomains allowed by your subscription.
hu_HU: Elérted az előfizetésed által megengedett aldomain számot.

en: You have reached your domain limit. You cannot add more domains.
hu_HU: Elérted a domain limited. Nem hozhatsz létre több domaint.

en: You have to choose between file-upload and wget-function.
hu_HU: Választania kell a fájl-feltöltés és wget-funkciók között

en: You must assign at least one IP to this reseller.
hu_HU: A viszonteladóhoz legalább egy IP-címet rendelj hozzá.

en: You must choose between local and remote upload.
hu_HU: Választania kell a helyi és a távoli feltöltés között.

en: You must confirm your password.
hu_HU: Meg kell erősítened a jelszavad.

en: You must enter a domain alias name.
hu_HU: Be kell írnod egy domain álnevet.

en: You must enter a subdomain name.
hu_HU: Be kell írnod egy aldomain nevet!

en: You must first create a user.
hu_HU: Először hozd létre a felhasználót.

en: You must first generate a password by clicking on the generate button.
hu_HU: Először generálnod kell egy jelszót a generálás gombra kattintva.

en: You must provide a password.
hu_HU: Először létre kell hozni egy jelszót

en: You must select a file to upload.
hu_HU: Meg kell adni a feltöltendő fájlt

en: You must select a file to upload/download.
hu_HU: Meg kell adni a feltöltendő/letöltendő fájlt

en: You must select a least one mail account to delete.
hu_HU: Legalább egy postafiókot ki kell jelölni a törléshez.

en: You must select at least one plugin.
hu_HU: Legalább egy bővítményt ki kell választanod!

en: You must specify a message.
hu_HU: Adja meg az üzenet szövegét

en: You must specify a subject.
hu_HU: Adja meg az üzenet tárgyát

en: You should enable this directive only if all subdomains of this domain are served through SSL. Note that even if you add this directive, this will not automatically activate the HSTS feature for the subdomains of this domain.
hu_HU: Akkor javasoljuk ennek a direktívának az engedélyezését, ha az összes aldomain SSL-en keresztül van kiszolgálva. A bekapcsolástül függetlenül a HSTS funkció nem aktiválódik automatikusan az aldomainek számára.

en: Your account has expired.
hu_HU: Az Ön hozzáférése - fiókja - lejárt.

en: Your account has expired. Please renew your subscription.
hu_HU: Az Ön hozzáférése (fiókja) lejárt. Meghosszabbításához kérjük előfizetésének megújítását.

en: Your account is currently under maintenance or disabled. Please, contact your reseller.
hu_HU: A fiókod jelenleg karbantartás alatt áll vagy le van tiltva. Kérjük, vedd fel a kapcsolatot a viszonteladóval!

en: Your consumption
hu_HU: Ügyfél felhasználás

en: Your i-MSCP version is not compatible with this plugin. Try with a newer version.
hu_HU: Az i-MSCP verziód nem kompatibilis ezzel a bővítménnyel. Próbálj meg egy újabb verziót.

en: Your message
hu_HU: Üzenet szövege

en: Your message has been successfully sent.
hu_HU: Üzenet sikeresen elküldve.

en: Your new i-MSCP login
hu_HU: Az Ön új belépési azonosítója

en: Your new password
hu_HU: Az új jelszavad

en: Your package is corrupt. Please correct it!
hu_HU: Az Ön csomagja nem megfelelő, kérjük javítsa!

en: Your remote filesize (%s) is lower than 1 byte. Please check your URL.
hu_HU: A távoli fájlméret (%s) kevesebb, mint 1 bájt. Kérjük, ellenőrizze a webcímet!

en: Your request for password renewal has been registered. You will receive an email with instructions to complete the process.
hu_HU: Jelszó változtatási igényét regisztráltuk! Hamarosan kapni fog egy email-t a további teendőkkel kapcsolatban.

en: Your request for password renewal is either invalid or has expired.
hu_HU: A jelszó megújítási kérésed hibás, vagy lejárt.

en: Your software package has been activated
hu_HU: A programcsomagod aktiválva lett

en: Your software package has been deleted
hu_HU: A programcsomagod törölve lett

en: ZiB
hu_HU: ZB

en: Zip code
hu_HU: Irányítószám

en: Zip/Postal code
hu_HU: Irányítószám

en: Zone
hu_HU: Zóna

en: [New]
hu_HU: [Új]

en: [Re]
hu_HU: [Vissza]

en: _: Localised language
hu_HU: Magyar - Hungarian

en: `%s` field cannot be empty.
hu_HU: `%s` mező nem lehet üres.

en: activated
hu_HU: aktivált

en: activated (Softwaredepot)
hu_HU: aktívált (programtároló)

en: addition
hu_HU: hozzáadás

en: administrator
hu_HU: Adminisztrátor

en: and
hu_HU: és

en: day
hu_HU: nap

en: days
hu_HU: nap

en: deleting
hu_HU: törlés

en: disabled
hu_HU: tiltva

en: disk space
hu_HU: Tárhelyhasználat

en: domain alias
hu_HU: domain álnév

en: domain aliases
hu_HU: domain álnevek

en: domain data
hu_HU: Domain adatai

en: domains
hu_HU: domainek

en: email account
hu_HU: postafiók

en: email accounts
hu_HU: postafiókok

en: enabled
hu_HU: engedélyezett

en: everything
hu_HU: mindent

en: from other browser
hu_HU: másik böngészőből

en: i-MSCP - Application Management (Permissions)
hu_HU: i-MSCP - Alkalmazáskezelő (jogosultságkezelés)

en: i-MSCP - Client/Create CatchAll Mail Account
hu_HU: i-MSCP - Ügyfél / Gyűjtő e-mail cím (catch-all) létrehozása

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Login
hu_HU: i-MSCP - Tárhely kezelő rendszer / Bejelentkezés

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Lost Password
hu_HU: i-MSCP - Tárhely kezelő rendszer / Elfelejtett jelszó

en: i-MSCP - Multi Server Control Panel / Maintenance
hu_HU: i-MSCP - Tárhely kezelő rendszer / Bejelentkezés

en: i-MSCP - Software Installer / Management
hu_HU: i-MSCP - Programtelepítő / Kezelő

en: i-MSCP - Software Management
hu_HU: i-MSCP - Szoftverkezelő

en: i-MSCP - Software Management (Permissions)
hu_HU: i-MSCP - Szoftverkezelő (jogosultságkezelés)

en: i-MSCP - Sofware Management
hu_HU: i-MSCP - Szoftverkezelő

en: i-MSCP / Software Installer / Management
hu_HU: i-MSCP - Programtelepítő / Kezelő

en: i-MSCP Software installer / Web software repository
hu_HU: i-MSCP Szoftver telepítő / Webes szoftvertároló

en: i-MSCP Web software repository
hu_HU: i-MSCP Webes programtároló

en: i-MSCP plugin store
hu_HU: i-MSCP bővítménytár

en: i-MSCP updates
hu_HU: i-MSCP frissítések

en: i-MSCP version update checking is disabled
hu_HU: i-MSCP verzió frissítésének keresése kikapcsolva

en: installed
hu_HU: telepített

en: installing
hu_HU: telepítése

en: internet Multi Server Control Panel
hu_HU: Internetes tárhely kezelő rendszer

en: kiB
hu_HU: kB

en: mail
hu_HU: e-mail

en: mail accounts
hu_HU: e-mail fiókok

en: missing alias
hu_HU: hiányzó domain álnév

en: missing domain
hu_HU: hiányzó domain

en: n\a
hu_HU: N/A

en: no
hu_HU: nem

en: not available
hu_HU: nem elérhető

en: not required
hu_HU: nem szükséges

en: older than 1 month
hu_HU: egy hónapnál régebbi

en: older than 12 months
hu_HU: egy évnél régebbi

en: older than 2 weeks
hu_HU: két hétnél régebbi

en: older than 3 months
hu_HU: három hónapnál régebbi

en: older than 6 months
hu_HU: hat hónapnál régebbi

en: or remote file (Max: %s)
hu_HU: vagy távoli fájl (Max: %1$s)

en: orphan entry
hu_HU: árva bejegyzés

en: required
hu_HU: szükséges

en: subdomain
hu_HU: aldomain

en: subdomains
hu_HU: aldomainok

en: tcp
hu_HU: TCP

en: traffic
hu_HU: Forgalom

en: udp
hu_HU: UDP

en: unlimited
hu_HU: korlátlan

en: update
hu_HU: frissítés

en: view aliases
hu_HU: álnevek mutatása

en: waiting for activation
hu_HU: aktiválásra vár

en: yes
hu_HU: igen

en: {USERNAME} user statistics
hu_HU: {USERNAME} felhasználó statisztikái

en: © 2010-2017 i-MSCP Team<br>All Rights Reserved
hu_HU: © 2010-2017 i-MSCP Csapat<br>Minden jog fenntartva
